Temperatuurkaartjes 3-1-2008

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door Natasja, 3 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nbroen

    nbroen Fanatiek lid

    22 okt 2009
    1.785
    0
    0
    in de verstandelijk gehandicaptenzorg
    Lelystad
    Hoi hoi,

    Hier ben ik ook weer eventjes..
    Heb een erg drukke week achter de rug gehad..
    Ook een hoop spanning, de vriendin van mijn neefje is bevallen van een kleintje en die was pas 26 weken oud....dus de komend tijd is het even spannend allemaal of die kleine uk het gaat overleven..tot op heden doet hij het erg goed gelukkig..maar ja, ik weet dat het zo ineens afgelopen kan zijn ;>((
    Hier vanmorgen temp weer 36,8..
    Heb ook onze kleine meid opgegeven voor baby van de maand...leek me wel eens leuk om aan mee te doen.
    @ Mosa, Nog gefeliciteerd met je 40 weken hoor...en nu maar hopen dat jullie kleine meid snel komt...jullie hebben er een prachtig kamertje van gemaakt hoor!
    De laatste loodjes meid! Geniet nog even van je buikje...ik miste mijn buikje na de geboorte van onze kleine meid enorm..

    @ Yaraah, Temp ziet er nog steeds goed uit..nog even spannend dus!

    @ Sammie, Jeetje de Mexicaanse griep! Wat moet jij je beroerd voelen zeg! Ik hoop dat je snel weer de oude bent hoor..en dat je niet opgenomen hoeft te worden in het ziekenhuis.

    @ Ricmar94, Ik hoop dat je bloeddruk snel weer gaat dalen..ene als ik jou was zou ik dei vulling snel laten vervangen ;>))

    @ ZVDH, wat een verhaal zeg! Ben er even helemaal stil van..toch knap van je dat je het hele verhaal nu hebt verteld!
    Hoe gaat het met je benen?? Eindelijk die rotkousen wat minder lanbg aan inmiddels?? hihi..

    @ Zeehondje, fijn om te horen dat er geen cystes zijn gevonden en dat jullie er weer voor mogen gaan..

    @ Seth wat vervelend dat je man het even niet meer weet zeg!
    Ik hoop dat jullie er samen goed over kunnen praten en uiteindelijk tot een juiste beslissing zullen komen.

    @ Marb, Ooh nee, is je kat niet meer thuis gekomen?? Kan me voorstellen dat je nu helemaal in de rats zit! Heb zelf ook een hoop katten en zou helemaal gek worden als er eentje weg zou zijn..die van ons komen gelukkig niet buiten...maar er kan er altijd eentje peronfgeluk naar buiten snieken..
    Ik hoop dat ie snel weer boven water komt meid!

    @ Mamachan, Alles oke daar?? Heb je al een beetje last van kwaaltjes ;>))

    @ All,mocht ik iemand vergeten zijn dat spijt mij dit zeer, moest een hele hoop bijlezen..haha..
     
  2. nbroen

    nbroen Fanatiek lid

    22 okt 2009
    1.785
    0
    0
    in de verstandelijk gehandicaptenzorg
    Lelystad
    Butterfly, Spannend hoor...ik hoop voor je dat het geen indroger is..
    Ga voor je duimen meid!
    Ik ben erg benieuwd naar de volgende test! Ik zou ook tot morgen wachten hoor, ochtendurine is veel geconcentreerder..:D
     
  3. Butterfly26

    Butterfly26 Fanatiek lid

    4 apr 2008
    2.746
    0
    0
    Verzorgende VIG
    Utrecht
    Stout botervliegje ...... :)
    Toch nog 1 keer getest. Heb de foto van de test, van 1 uur geleden ook in mijn album gezet, die is na een uur wel ietsje duidelijker geworden.. De andere van net staat er ook in. Die is minder te zien, maar gelukkig zie ik hem wel weer op de test. Nu niet meer testen, en morgenochtend weer ;)
     
  4. mamma chan

    mamma chan Fanatiek lid

    17 aug 2008
    3.024
    242
    63
    Vrouw
    Zit in de zorg
    overijssel
    @nbroen

    Nee ik heb helemaal geen klachten:)
    Vanmorgen bij de huisarts zeiden ze (ivm dacht dak blaasontsteking had urine nagekeken) dat ze de zwtest vaag positief vond, Ws omdat ik voor me nod zit nog(die morgen is) Ik heb de test mee genomen, en heb er een foto van gemaakt en hij staat in me album..
     
  5. yaraah

    yaraah VIP lid

    28 jul 2009
    5.189
    42
    48
    Vrouw
    zelfstandige
    België
    op de eerste test zie ik een streepje hoor, maar op die met middagurine niet
     
  6. Butterfly26

    Butterfly26 Fanatiek lid

    4 apr 2008
    2.746
    0
    0
    Verzorgende VIG
    Utrecht
    @ Yaraah, klopt, die ene zie je ook heel duidelijk. Alleen had ik die test wel een uur geleden gedaan. Toen ik hem net had gedaan was hij net zo licht als de andere test.. Maar in het echt zie ik hem gelukkig ook.. Ben zeer benieuwt naar morgen !
     
  7. yaraah

    yaraah VIP lid

    28 jul 2009
    5.189
    42
    48
    Vrouw
    zelfstandige
    België
    hey ik vind het een duidelijke posi test hoor. Ik heb vorige maand ook zo één gedaan en ik was niet zwanger en ik kreeg gewoon geen streepje dus...
     
  8. Seth

    Seth Niet meer actief

    blinde vink kijkt rond.... en blinde vink ziet toch echt een streep bij botervlieg..... :)

    blinde vink is benieuwd naar morgen...8)
     
  9. Butterfly26

    Butterfly26 Fanatiek lid

    4 apr 2008
    2.746
    0
    0
    Verzorgende VIG
    Utrecht

    8):D;);)
     
  10. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Goedemiddag meiden,

    @ Marb, mijn katje die nooit buiten komt was ontsnapt toen ze krols was :(... Ze is 3 en bijna 4 weken weggeweest... Had haar ook aangemeld op Stichting Amivedi en op Marktplaats, overal folders in de brievenbus gedaan (was namelijk net een week verhuisd).

    Heb nachtenlang naar haar gezocht... Geen Minous :(. Uiteindelijk ging me hondje Nala tekeer midden in de nacht en mijn man loopt naar buiten en roept Minous in zijn automatischme en wie komt daar aangerend? Onze kleine Minous...

    (wil niet zeggen dat dit egbeurd) maar ze was brood en brood mager :( Had denk echt bijna 3 tot 4 weken amper gegeten en ze was aangereden, dus zat midden in de nacht met der bij de dierenarts!

    Gelukkig is die schat er helemaal bovenop, maar bedoel te zeggen... Poezen zijn zo trouw aan hun baasje, hoe gewond ze ook zijn, ze komen altijd terug :D! En die van jou zal wel niet gewond zijn hoor, gaf gewoon even Minous als voorbeeld.

    Kat van een kennis van mij is 7 maanden weggeweest en kawm doodleuk aanlopen zo van: wat een paniek, zolang ben ik toch niet weggeweest.

    All,

    Temp is echt achterlijk bezig hoor :(... Werd om 5 uur wakker en tempte, temp was 37.2 echt niet normaal!!! Om 6 uur weer getempt, was alleen al wakker en temp was 37.3, dus ik hou nu maar 37.1 aan... SNAP ER NIKS MEER VAN :(
     
  11. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    @ Loe, nu snap ik helemaal niets meer van je temp :( Ik kan er nu echt niets zinnigs meer over zeggen. Dikke knuffel!

    @ Butterfly, als ik die ene test zo zie, dan zie ik echt een duidelijke 2e streepje hoor! En volgens mij echt geen indroogstreepje, maar een écht HCG-streepje :D De komende dagen wordt hij vast nog duidelijker zodat je helemaal niet meer hoeft te twijfelen. Ik duim!

    @ Nbroen, jeetje zeg, bevallen met 26 weken :( Dat is echt op het randje, hopelijk komt het goed!

    @ Babii, wauw, wat een temp zeg :D Maar even afwachten of hij morgen ook weer zo hoog is!
     
  12. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    Hoe gaat het met jou Mosa??? Las dat je gister aaf ff buikkrampen had, maar het nu weer rustig is?
     
  13. Loe

    Loe Niet meer actief

    Dames ik meld even dat ik contact het opgenomen met het spaarne. 15 december kan ik me melden daar. Ik moet nog wel een verwijzing regelen. Zij geven aan dat het ziekenhuis waar wij waren niet mogen weigeren. Dus als ik maandag nog niet ongesteld ben, bel ik alsnog voor de verwijzing. Zal wel oorlog worden. Lukt het bij hen niet, vraag ik het aan de huisarts desnoods of de fert.arts.

    Sorry dat ik weinig reageer op jullie, maar de dip vloert me.

    Mosa, ik hou jou vanzelfsprekend in de gaten.
     
  14. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    @ Loe, ze mogen je ook niet weigeren!! Goed sterk in je schoenen blijven staan!!
     
  15. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Oe Sammie, wat rot zeg. Hoop dat het snel over gaat!

    Babii; dat is toch hetzelfde als pregnyl??? HCG hormoon?

    Loe; huh temp omhoog???
    Snap helemaal dat je nu een beetje blijft hangen in die dip. Er gebeurt niks en dat moet juist wel gaan gebeuren voordat je verder kan.
    Sterkte meid en ik hoop dat je geen problemen krijgt met die verwijzing.

    ZvdH; fijn dat ze jullie verder gaan helpen.

    Leonie; het begin van je verhaal klonk er goed, maar toen opeens iets van 31 mm. Dat kan toch geen ei meer zijn? Dat zou wel een cyste kunnen zijn denk ik?
    Je krijgt volgens mij een LH piek net voor of na je eisprong. Maar weet niet wat de waardes zijn.

    Seth; mijn temp daalt ook pas als ik al ongi ben.

    bfly; op die eerste foto zie ik wel wat, maar op die tweede niet. Zelfde testje toch?

    Marb; ik geef les op een basisschool en van een jongetje uit mijn klas was de kat ook weggelopen. Drie weken later zat hij weer voor de deur!

    nbroen; spannend tijden nu zeg voor je neef!

    mamachan; VAAG positief. Hij is super positief!
     
  16. Loe

    Loe Niet meer actief

    eh.....beetje bloed nu..........
    snap er geen fluit van. Hopelijk zet het nu wel wat meer door dan. Dan bel ik morgen fert. kliniek weer. En zo blijft ze bezig.....
     
  17. Babii

    Babii VIP lid

    10 jun 2009
    11.520
    3
    38
    @ Zeehondje, ja maar stukken lichter vernam ik :D HCG is nu ook volledig me lichaam uit! Gisteren eigenlijk al bijna... Dat was dus op 4 DPO :D

    En nu hopen dat er toch weer HCG bij komt ;)

    @ Loe, jeetje zeg, jij blijft ook bezig he :(... Laat het dan inderdaad nu maar doorzetten!
     
  18. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    17 dec 2008
    11.713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Hallo meiden

    kan helaas niet alles terug lezen
    Heb de hele nacht wakker gelegen van de pijn in de kies, vnmorgen direct tandarts gebeld, Tandarts kon nu niks doen was veel te pijnlijk.
    Heb paracetamol met 20 mg codeine meegekregen (ivm hoge bloedruk mag ik niks anders) en moet er 8 van op een dag nemen wel of geen pijn gewoon doen en spiegel opbouwen, tevens anti biotica meegekregen en ik moet morgen eind van de middag bellen hoe het gaat en als het enigzins kan dan gaat vrijdag de noodvulling er uit (zionder verdoving) en gaat ze de wortelkanaalbehandeling af proberen te maken. en er een goede vulling in zetten.
    We hebben geen keus.


    gelukkig deze maand geen IUI gehad (tandarts vroeg er wel netjes naar)
    ik ga dus zo bank hangen en ben dus niet zo gezellig.....

    ben vreselijk misselijk van de pillen (slik rijwel nooit iets) en duf..
     
  19. MyPrecious

    MyPrecious Niet meer actief

    @ Zeehondje, veel geluk!!

    @ Sammie, jeetje meid dus toch wel de mex. griep.... Heeeeeeel veel beterschap gewenst!!!

    @ Zijvandehoek, sterkte in de mmm!

    @ Leonie, heb helemaal geen ervaring met FMen, heb dus geen idee... Hopelijk heb je gewoon de eisprong gehad!

    @ BF, super spannend! Ga heeeeeeeeeeeeel hard duimen!!

    @ Loe, hmm heb je ookal een testje geprobeerd? Wat een onzekerheid meid :( .... Dikke knuffel!!!

    @ Ricmar, beterschap meid.
     
  20. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    @ Babii, nu is alles idd weer rustig hier. Vanmiddag bij de vk geweest en over een week gaat ze strippen als ik dan nog niet bevallen ben, dus het blijft afwachten :)

    @ Loe, gatver, wat een gedoe blijft dat toch bij jou ;) Al die stomme ziekenhuizen ook :x
    Dikke knuffel voor je dip, hopelijk zie je alles snel weer iets positiever in! En je kunt me altijd pb-en hè?!?!
    Huh, nu lees ik over je bloedverlies :( Wat vreemd, maar even afwachten weer of het doorzet.

    @ Ricmar, bah, wat een rotverhaal over je kies :( Daar zit je ook écht niet op te wachten hè, maar wakker liggen van de kiespijn is ook wat natuurlijk. Sterkte en een dikke knuffel!
     

Deel Deze Pagina