wel/niet inenten voor de mexicaanse griep

Discussie in 'Gezondheid' gestart door Kiezelsteentje, 20 okt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Eliza1986

    Eliza1986 Bekend lid

    12 mei 2009
    517
    0
    16
    Zoetermeer
    Kan je sambucol ook preventief slikken?
     
  2. happy79

    happy79 Fanatiek lid

    19 nov 2008
    2.334
    0
    36
    Ergens in Brabant
    Dag dames. Hier ook iemand die verschrikkelijk twijfelt...Ik vraag me af wie er gezegd heeft dat het ene merk vaccin veiliger zou zijn dan de andere? In beide zitten stoffen die kwik bevatten.

    Ik heb mijn huisarts om advies gevraagd, hij zou me nog terugbellen...Moeilijk keuze is het hoor! Van de meeste mensen om me heen hoor ik dat het echt wel veilig is. Er worden normaal ook zwangere vrouwen geeent met het normale griepvaccin, gelukkig zijn daar geen rare dingen over bekend.
     
  3. mexicang

    mexicang Fanatiek lid

    1 okt 2008
    4.345
    85
    48
    Jazeker!
    Er wordt aangeraden om het in de maanden met de 'r' te slikken, te beginnen in september.
    Mocht je ziekig zijn, kan je ineens een hogere dosis nemen, om aan te sterken.

    Wat Nikki zegt, het is een eeuwenoud produkt en staat zeer goed aangeschreven.
    Ik heb de site niet meer waar ik resultaten had, je 'moet' me op mijn woord geloven....
    Maar waarom ik ineens dacht van "heejj" was dat toen ik bij de natuurwinkel was voor vit c (ik haal altijd die zonder vulmiddelen oid), en de vrouw die mij hielp zei dat als ik er niet veel van merk, dat ik dan vlierbessen moet nemen.
    En toen ik dit gisteren ineens las, dacht ik daar weer aan.
    Blijkbaar is het bij meerdere hier bekend en als het geen kwaad kan, is het 't proberen waard. Zeker nu, velen twijfelen met die prik, dan kan een extra boost helemaal geen kwaad.
    En als ik dan lees dat de een haar man verkouden is, zij niet geweest en ook bij Towser lees hoe het ging, dan ben ik echt om ;)

    Towser, snap dat je het niet wilde vertellen in ziekenhuis. Vaak wordt er door de medische wereld 'vreemd' gekeken en gereageerd met 'toeval'
    Ik herken dat vanuit mijn homeopaat.
    Ik ben bij haar gekomen vanwege mijn nek: 2 versleten nekwervels en een vernauwing. GEK werd ik van de pijn. Fysio hielp even, manueel even enz enz.
    Man zei,ga naar homeopaat.
    Ik ben daar, 2u lang vertellen. Krijg tabletten en korrels.
    neem 's avonds de eerste in en na zo'n 1,5u merk ik al minder pijn.
    Ik ben een week of 6 behandeld en tot op de dag van vandaag, klop af klop af, geen klachten meer!!
    'toeval' of niet, dan ben ik ook om hoor.
    Want ik liep al 3 jr met klachten op en af. En nu dus bijna een jaar niets meer!
     
  4. Ninette

    Ninette Bekend lid

    9 aug 2009
    572
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik denk dat ik daarmee bedoelt wordt.

    Ik heb hier gepost dat in zwitserland Pandemrix wordt gebruikt voor mensen vanaf 18 jaar, en het vaccin Focetria voor zwangere vrouwen en kleine kinderen.
    Focetria is gebaseerd op een seizoensgriepvaccin wat al veel langer gebruikt wordt en waar ze dan het H1N1 virus aan toe hebben gevoegd. Het gaat dus denk ik niet om wel of geen kwik bevatten, maar om ervaringen met het vaccin.
     
  5. happy79

    happy79 Fanatiek lid

    19 nov 2008
    2.334
    0
    36
    Ergens in Brabant
    Heb het gevonden...

    Dus Focetria zou betrouwbaarder zijn...??
     
  6. Fairy Tale

    Fairy Tale Fanatiek lid

    23 mei 2007
    2.486
    7
    38
    http://www.rivm.nl/cib/binaries/H1N1overzicht_tcm92-61018.pdf

    Dit is een overzicht met alle cijfers tot en met 30 oktober. Volgens mij geven ze hier een wekelijkse update. Er staat ook een overzicht van wat iedereen die in het ziekenhuis is opgenomen, mankeerde. (Van de 335 ziekenhuisopnames mankeerden 195 mensen al wat). Van deze 195 waren 9 zwanger.

    Vooralsnog maak ik me niet echt zorgen. Ik ga (nog) geen inenting halen. Gewoon jezelf goed in de gaten houden, veel groente en fruit eten en goed het nieuws in de gaten houden was het advies van mijn vlos.
     
  7. happy79

    happy79 Fanatiek lid

    19 nov 2008
    2.334
    0
    36
    Ergens in Brabant
    Heb net de huisarts aan de telefoon gehad en die zei vaccineren. Ook voor de kleine zometeen, dat deze toch al antistoffen heeft tegen de griep...
     
  8. bloem82

    bloem82 VIP lid

    5 sep 2007
    11.197
    601
    113
  9. Co1977

    Co1977 Lid

    28 okt 2009
    16
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn huisarts heeft me ook net teruggebeld en zij zei ook inenten. Dus heb een afspraak voor maandag om 16.00 uur. Ze zei dat de organen van de baby al af waren en dat het voor deze ontwikkeling geen invloed meer heeft. Ik ben 25 weken maandag en 19 november ga ik mijn 3e trimester in. Maar ik blijf het wel eng vinden. Gelukkig heb ik 19 november mijn pretecho nog en dan kan ik zien of de baby het goed maakt.
     
  10. Cindy84

    Cindy84 Bekend lid

    15 aug 2008
    914
    1
    16
    ik heb ook een oproep gekregen voor mex griep vac, maar ik ga hem niet halen!
    ik haal wel de normale griep prik omdat ik weet dat die is doorgetest en dus veilig is!
    de mex griep hebben ze zo snel ontwikkeld dat ze nog helemaal niet weten hoe of wat.
    ik heb lichte astma vandaar de gewone griepprik, veel fruit eten, goed slapen en rustig aan doen.
     
  11. Eliza1986

    Eliza1986 Bekend lid

    12 mei 2009
    517
    0
    16
    Zoetermeer

    ik ga hem ook maandag halen en heb 19 november ook mijn pretecho haha toevallig.
     
  12. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    13 jul 2005
    15.340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Hier de Sambucol vlierbessenextract for kids. Je hebt ook een dosis voor volwassenen. Je neemt dan 1 x dd 5cc drankje in.
    Hier gehaald bij een reformzaak.

    Kwebbel
     
  13. mexicang

    mexicang Fanatiek lid

    1 okt 2008
    4.345
    85
    48
    Dit zou ik geschreven kunnen hebben, dit is ook mijn gedachte.
    Morgen haal ik de gewone griepprik.
    En ;) straks de sambucol

    Kwebbel! Je hebt het! Hahahaa, we gaan massaal aan de sambucol!
     
  14. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    13 jul 2005
    15.340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Bij de reformzaak waar ik het vandaa heb was er een run op de sambucol vlierbessenextract. :D
    De winkel ging nu grootschalig inslaan...
     
  15. liebrando

    liebrando Niet meer actief

    pff er is hier een 3jarig kindje overleden aan de Mex griep. Bah moet er niet aandenken! Hoorde het net bij school. Of het kindje helemaal gezond was weten we nog niet maar dat horen we vast snel.

    Ik moet er niet aandenken heb zelf ook 1 in die leeftijd zitten brrr. Het slaat op dit moment wel veel op kinderen neer!
     
  16. Boulevard

    Boulevard Niet meer actief

    Wanneer is dat gebeurd? En is er al onderzocht of ze aan de griep is overleden???
     
  17. Boulevard

    Boulevard Niet meer actief

    Waar woon je in Friesland?
     
  18. liebrando

    liebrando Niet meer actief

    ik weet ook nog lang niet alles, ik hoorde het net bij school.

    In leeuwarden in het ziekenhuis.

    Het kindje had mex griep, of hij/zij verder gezond was weet ik ook nog niet, dat zal nog wel naar buiten komen. Ze vertellen niet meer per dag hoeveel mensen er overleden zijn die dag, dat word nu per weer verteld. Dus vrijdag of van het weekend zal het wel naar buiten komen in de media (met misschien hoop van niet meer doden)

    Pff ben er wel van geschrokken zo dichtbij!!
     
  19. Co1977

    Co1977 Lid

    28 okt 2009
    16
    0
    0
    NULL
    NULL
    #580 Co1977, 4 nov 2009
    Laatst bewerkt door een moderator: 4 nov 2009
    Vind het nog steeds eng omdat ik de gevolgen niet ken maar ja je zal die griep maar krijgen.
    En aan de andere kant vind ik het ook wel een fijn idee dat ze zeggen dat het kind de antistoffen via mij dan krijgt en de eerste maanden na de geboorte ook beschermd is.
    Dan hoef ik in elk geval straks (mocht het zover komen dat baby’s ook moeten) mijn pasgeborene niet in te laten enten want dat lijkt me nog veel enger want dan wordt het direct in de baby ingespoten.
     

Deel Deze Pagina