Ja ik wil niet meer die troep! Wil gewoon lekker in me vel zitten en oorzaak over oorsuizen, die maakt je bang van, dus ik denk dat ik met informatie op internet naar de huisarts ga... Plus ik ben ook sneller moe dus wil niet meer verhogen!
@Linka; Fijn dat het gesprek goed ging @Chantal; Duim, duim @Tesske; Heeft ze nog geslapen? @Eten; Ik heb net maar gauw een opwarmmaaltijd gehaald Lekker hutspot met hachee
Tja, wij hebben ook twee computers met ieder hun eigen IP, denk ik dan... Of ben ik dan heel slecht? Sjorsje, gefeliciteerd dat Jorja's heupjes goed zijn!
@ Petra, wat een lieverds heb je toch die Woos en Tuus Giulia zegt Joejoeja hihihi @ Mar, ik denk ook dat kan ook va je werk oid? En waarom zou Lotte dat aan ons vertellen @ Linka, belachelijk dat ze niet goed luisteren naar je!!!
@Club van Sinterklaas, jaaaaaaah! Wil Jamie niet missen hoor! Ikke ook niet natuurlijk.. Scheelt dat ik om de dag vrij ben, dus de dag dat ik werk kan ik de dag erna weer kijken, haha! @Juud, beterschap meis! @Naam zeggen, als Britt haar eigen naam wil zeggen als ze bijvoorbeeld voor de spiegel staat of haar foto ziet, zegt ze 'tittt!'... Tja....
Ik heb het al gevonden! Vergeet helemaal te vertellen dat mijn opa vanuit het verzorgingshuis weer opgenomen is in het ziekenhuis. UItgedroogd (terwijl hij juist goed drinkt) en zijn pols was niet te voelen door een te lage bloeddruk. Arme man. Hij is gewoon op en nou moet hij weer in het ziekenhuis liggen!
hoi meiden, geen tijd om 16 pagina's bij te lezen want ik krijg zo visite! maar mn controle van vanmiddag was goed!! fijne avond allemaal! liefs rebbel
Rebbel, wat super dat je controle goed was meis!! Duster, Tess is om 16.30 in slaap gevallen en ligt nu in coma.. ik twijfel even of ik haar wakker zal maken (ze heeft nog niet gegeten ) of dat ik haar maar gewoon laat slapen tot morgenvroeg. Miranda, gecondoleerd met je oma.. ook al is het een mooie leeftijd het is natuurlijk wel erg verdrietig. Shanai, we gaan het weekend na sinterklaas ( 12 dec, uit mijn hoofd?) Petra, wat fijn dat het zo genieten is van je 2 meiden.. ook super dat het je zo makkelijk af gaat. Is Roos dan zo'n lief en rustig kindje? Ik moet er niet aandenken om nu een babytje te hebben naast Tess @ Naam zeggen, Tess zegt al eeuwen Te als ze zichzelf in de spiegel ziet of op foto.
Tesseke, jeslyn ging om 4 uur slapen en heb haar gewoon wakker gemaakt voor eten, anders is zij in nacht wakker, afgelopen nacht blijkbaar had ze niet genoeg gegeten en warme melk gegeven en sliep weer door!
Rebbel, joepie weer een mooie controle! Op naar de 30 weken inderdaad! Hoe is het met je nesteldrang?
@Setteke; Sterkte met je opa @Tesske; Lastig, maar ik denk dat ik haar zo ook wel wakker zou maken @Rebbel; Super dat de controle goed was
Zo na al het geklaag over Tess zal ik ook maar eens vertellen hoe lief, grappig en bijdehand ze verder is Als ze 's ochtends hoort dat Mark of ik uit bed gaat (houten vloer) roept ze al keihard JAAA! en eenmaal op haar kamertje word ik met een big smile van oor tot oor begroet, ze vergeet dan dus alleen even dat Mama 05.00 wel heel erg vroeg vind maar mama is dat vaak zelf ook al vergeten als ze dat lieve pretbekkie ziet Eenmaal bij ons in bed is het reuze grappig om met je kont bovenop het gezicht van papa of mama te gaan zitten, even omhoog te komen en je dan weer te laten neerploffen ( AUW!!! ) en daar hoort natuurlijk ook schaterlach bij ( ja mensen.. om half 6 's ochtends!! ) En er word meteen geklauterd op bed, over papa en mama heen gekropen en ondertussen klapt ze keihard in haar handjes en gooit onder een luid OERA ( hoera ) haar armen in de lucht. ( een ochtendhumeur is sinds de komst van Tess bijna niet meer mogelijk) Als 1 van de honden laat horen dat hij wakker is bedenkt madame zich ineens dat de honden er ook nog zijn en roept hard van boven naar beneden JAJA (Janus), ondertussen al druk onderweg naar de trap omdat miepje naar beneden wil. Schattig he! Als de telefoon gaat danst ze vrolijk mee op de beltoon en als de beltoon is afgelopen zegt ze heel overdreven 'Haaaaj!!' Als 1 van de honden op de grond ligt gaat ze er naartoe, slaat haar armpjes om zijn nek en zegt zacht 'aaj..aaj'. Als ze iets doet wat niet mag kijkt ze me aan, wijst zelf met haar vingertje, schud haar hoofd en zegt ' nee nee nee' Als mama gaat fluiten doet tess haar lipjes in de 'fluithouding' en maakt met haar stem een schel geluidje alsof ze ook fluiten kan. Ach eigenlijk is ze toch best een scheetje