heb je oerolie in huis of tijgerbalsem of zo! dat wil wel eens helpen, de pijn gaat niet helemaal weg maar het verzacht enigszins. ik heb daar heel vaak last van, vanaf dat ik mijn whiplash heb opgelopen, ik hoef er nog niet eens een verkeerde beweging voor te maken. Het is erg vervelend, dus doe maar rustig aan vandaag! ga anders lekker in een warm bad of laat de warme straal van de douche erop staan, verzacht ook wel!
trishka wat een schattig ding. Ik moet vandaag geen huishoudelijke taakjes doen, ga zo meteen om cadeau voor mijn mams en dan nog ff kleren gaan shoppen en tegen dan is het middag en zijn mijn ouders hier, gezellig kletsen en dan komt mijn ventje naar huis en we gaan vanavond wel es stapke zetten denk ik.
alle nieuwe zwangere meiden gefeliciteerd en alle ongi meiden (of die denken dat ze ongi worden) Balen succes in de volgende ronde...
morgen rimar! morgen naliey! zo te horen ga jij de mexicaanse prikken ook halen? en je weet dat je de maanden van de prikken en 2 maanden erna niet zwanger mag worden? ik heb ook een oproep gehad, maar ga ze toch echt niet halen!
ik heb hem hier in een boek staan, heb hem ook nog nooit gemaakt. en ik had zelf ook zoiets van in een toetje moet chocolade zitten, ben zelf helemaal gek op chocola, elke avond na het eten eet ik een paar stukjes pure chocola, mmmmmmm
nee dat heb ik niet gehoord geld dat ook voor de gewone griepprik?? zo niet dan ga ik die andere 2 ook niet halen... zal zo ff de HA bellen dan...
ik word helaas altijd misselijk van chocolade...zoiezo van chocolade toetjes... ook alles waar aardbei inzit (dus echt zoals aardbeienvla enz) maar gewone aardbeien lust ik weer wel...zolang het maar niet ergens doorheen geprakt is....hoe t kan weet ik niet maar jha... ik luste eerst ook geen pannekoeken maar wel poffertjes... nu lust ik ze beide weer... ben een apart geval ik weet t
ik had ook een oproep, ga er ook niet aan beginnen. heb nu al op verschillende risicogroepen gewerkt, nog niets opgelopen! nu voor die laatste 2 diensten die ik nog heb, ga ik hem echt niet meer halen!
Ja he ben zo trots op mn ventje, t is ook echt een heel lief jochie, behalve als ie moe is hahaha! Daarom mag ik ook echt verder niet klagen hoor, ben al super tevreden met mn eerste .
Nouja... als het vast zit, komt het ook wel weer los Maar ik denk, dat als het vanavond niet over is, dat ik morgen niet ga werken.... ik baal alleen omdat ik weet dat we een paar zieke collega's hebben. Maarja, wat niet gaat dat gaat niet. Ja, straks lekker in een warm bad! Nu zit ik met een dikke sjaal om mijn nek, ook al zit daar de pijn niet. Ik laat me niet enten tegen de mex griep. Volgens mij niemand van mijn collega's.
ja ik val dus onder die risicogroepen maar vind mijn kinderwens toch echt belangrijker want mocht ik nou niet zwanger zijn zou ik halverwege deze maand dan die hsg krijgen en dan de ronde erna met hormonen beginnen!
Dat heb ik weer. Sta ik bij school vraagt iemand of ik zwanger ben. Ik zei van nee. Maar ik ken die gene die het zei en de vorige keer had ze ook gelijk. En ik zit nu te denken zou ze nu ook gelijk hebben. Want de vorige keer toen ze het ook vroeg en paar dagen later deed ik een test en bleek ik inderdaad zwanger te wezen. En nu begin ik best zenuwachtig te worden of ze nu weer gelijk heb of niet.
Ik las ergens dat je 8 weken niet zwanger mag worden ná het krijgen van die enting? Dus ik kies ook voor zwanger worden. Maar er gaan ook zo veel verhalen rond over die inenting, dat je gewoon niet meer weet wat te doen.
oejee spannend zeg. je zit wel nog ver voor je NOD hé, dus je kan nog niet testen, niet zo leuk hé dat. Hoop wel dat diegene die het vroeg weer gelijk mag hebben hoor.
heb de HA gebeld... de ass. wist het niet dus die ging t navragen... ze zei het wordt niet aangeraden... dus dan ga ik m ook niet halen.. geld dat ook voor mannen?? ivm zwemmertjes??
Dat hoop ik zeker. En het enige wat ik nu nog kan doen is afwachten. Heb gelijk een heel raar gevoel in mijn buik dat er wel wat aan de hand is en misselijk. Maar we wachten gewoon af.
pff moet zo weer werken...heb geen zin... volgende week heb ik een heerlijk weekje...lijkt bijna op vakantie haha...
ja klopt 8 weken erna maar de maanden dat die prikken worden gegeven ook niet hier volgende week prik 1 en maand later prik 2 dus 4 maanden