Hyperemesis Gravidarum

Discussie in 'Gezondheid' gestart door Sooner, 9 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mariekebr1

    mariekebr1 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    1.361
    0
    36
    ja met mij gaat het wel goed eigenlijk! heb al weer een paar goeie dagen gehad.

    hoe gaat het met jou?
     
  2. Ann80

    Ann80 Fanatiek lid

    15 jul 2009
    2.689
    0
    0
    Rotterdam
    Gelukkig goed om te horen!

    Ja mag hier zeker ook niet klagen :)
     
  3. mariekebr1

    mariekebr1 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    1.361
    0
    36
    mooi zo! dan ben je er toch vast vanaf met 16 weken. Ik denk ik ook wel. Ik gebruikte nog maar 1 primperan en 1 nexium per dag en daar blijf ik niet mee overgeven de hele dag. Eerder als ik van 3 naar 2 af ging bouwen, wilde dat overgeven niet meer stoppen. Nu heb ik vanochtend zelf niet overgegeven, dus wil even kijken hoe het gaat als ik helemaal geen primperan neem. Anders zal ik nooit weten of ik het nog echt nodig heb. Is dit verstandig? Ach, aan de andere kant als ik alsnog ga spoken vandaag, kan ik hem alsnog pakken.

    Het is hier verder wel rustig zeg!!! Hoe gaat het met jouw Sooner en beby. Beby kun je een beetje van de rust genieten?
     
  4. beby2

    beby2 Actief lid

    1 dec 2008
    371
    0
    0
    fijn dat het met jullie beter gaat meiden!!!
    Ik geniet wel van de rust maar voel nu pas hoe moe ik eigenlijk ben en hoever ik over mn grens heen ben gegaan. Uitgeput eigenlijk. Mijn been is deze week ook veel meer pijn gaan doen dus wat ik had gehoopt, rust en nog minder op staan dus minder pijn is helaas niet uitgekomen.
    Straks naar de klinisch vk toe en het verhaal maar weer voorleggen....gisteren was ik 37 wk eens zien of en wat ze hier nog aan kan doen omdat dit eigenlijk zo niet verder gaat.
     
  5. mariekebr1

    mariekebr1 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    1.361
    0
    36
    heb je last van bekkeninstabiliteit of ischias ofzo? sorry misschien heb ik het wel gelezen hoor! in beide gevallen is wandelen toch juist goed om te doen. Je bent bijna aan het einde. Ben benieuwd wat je verloskundige ervan zegt.
     
  6. mariekebr1

    mariekebr1 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    1.361
    0
    36
    heeh ann, heb je morgen je pretecho?
     
  7. Sooner

    Sooner Fanatiek lid

    12 okt 2008
    1.338
    0
    0
    Mag niet klagen, maar voel me wel weer sinds 2 dagen een stuk minder.

    Fijn dat het met jou Marieke en jou Ann weer lekker wat beter gaat. Ik hoop dat het zo doorzet voor jullie!

    Gepke, nogmaals van harte. Het is dus wel een spannende tijd geweest, maar gelukkig gaat het nu beter. Vervelend dat je herstel lang duurt, maar van het eten krijg je gelukkig weer langzamerhand energie!

    Beby, ik hoop dat je snel duidelijkheid krijgt en dat ze je gaan helpen!! Laat je weten?
     
  8. Ann80

    Ann80 Fanatiek lid

    15 jul 2009
    2.689
    0
    0
    Rotterdam
    Ah je zal wel hartstikke moe zijn :(
    Hoop zo dat je straks net als Gaby (Gepke) dit hoofdstuk af kan sluiten...

    Kop op nog ff de eindstreep is nu echt duidelijk in zicht.

    Ja leuk he!!!
    Stond eigenlijk voor de 17e maar net heel brutaal gebeld of er morgen een uitvaller was en die was er :D

    Dus ga morgen al...hoop zo dat ze kunnen zien of het een boy or girl is...
    In eerste instantie natuurlijk dat allez gezond erop en eraan zit!

    @Sooner hoop dat je soon weer naar de beter kant gaat! Duim voor je!
     
  9. mariekebr1

    mariekebr1 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    1.361
    0
    36
    ik denk een meisje. wel laten weten he?!

    heeh sooner, wat vervelend dat je je de laatste dagen niet zo goed voelt. weet je ook waar dat aan ligt?
     
  10. beby2

    beby2 Actief lid

    1 dec 2008
    371
    0
    0
    marieke ik heb t beide!
    Ik kan eigenlijk nog niet aan het aanrecht staan om een boterham te smeren, zenuwpijn......
    Dat is ook de reden dat ik er wel klaar mee ben na al die maanden. Ik ben net bij de fysio geweest, dat was sinds zondag de eerste keer dt ik buiten kwam...om je een beetje een id van de situatie te geven.....

    Ik laat t weten hoor wat ze hebben gezegd.
     
  11. beby2

    beby2 Actief lid

    1 dec 2008
    371
    0
    0
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!!!!
    Morgenochtend moet ik me melden in t ziekenhuis.....en dan is 7 november de geboortedatum van onze baby : ) : ) : )
     
  12. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Spannend!!!!!!! Je klinkt alsof het een enorme verrassing is, komt het heel plotseling?

    In elk geval heel veel succes en sterkte en natuurlijk veel plezier met je kindje :)

    @Gaby: gefeliciteerd met je kleine, klinkt als een hele heftige bevalling zeg! Hoop dat je snel een beetje boven jan bent. Wel fijn dat je weer normaal kunt eten!
     
  13. Ann80

    Ann80 Fanatiek lid

    15 jul 2009
    2.689
    0
    0
    Rotterdam
    YESSSS wat een fantastisch nieuws!

    Inneens snel of niet zomaar morgen? :)
     
  14. mariekebr1

    mariekebr1 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    1.361
    0
    36
    dat is plotseling ineens. Dat had je vast niet verwacht. Fijn voor je dat het al gelijk morgen is. Krijg je bijna geen tijd om je er zenuwachtig voor te maken. Alvast veel succes morgen!
    was er eigenlijk verder al wat aan het rommelen bij je?
     
  15. Sooner

    Sooner Fanatiek lid

    12 okt 2008
    1.338
    0
    0
    Wow Beby, daar had je totaal niet op gerekend he? Dat het zo snel al mag, hoe heb je dat voor elkaar gekregen?
    Ik wens je heel veel succes en geniet ervan!!!!!! Wordt het een ks dan? Of inleiden? En dat op een zaterdag.
    Vertel vertel!!
    Mochten we je niet meer spreken, tot over een paar daagjes als je ons kan vertellen hoe het gegaan is!
    Kus van Sooner
     
  16. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    9 jan 2007
    8.722
    628
    113
    beby2: whaaaaaa.... wat goed voor je! Heel veel succes morgen en ik kijk uit naar berichten hoe het gegaan is en hoe je zal gaan herstellen.

    Gaby: wat heftig je bevalling. Hopelijk kan je alles een beetje een plaatsje geven na verloop van tijd. En ik hoop ook dat je genoeg hulp hebt daarbij.

    Ann: leuk die pretecho, dit zal je vast wat extra kracht geven.

    Sooner: hhmmzz weer een terugvalletje... blijf uitkijken naar het einde he!

    Het is nu bijna een jaar geleden dat ik ontdekte dat ik zwanger was. Toen werd het ook slechter weer enzo.... een vreemde tijd. Heb af en toe dan ook flashbacks naar de tijd dat ik zwanger was en ziek voelde. Dan ruik ik opeens bepaalde geuren weer of wordt weer een zweempje misselijk bij het denken aan een bepaald gerecht. Heel vreemd, ik had dit nooit verwacht. Nu lig ik al 2 dagen op bed met een heftige griep en krijg antibiotica, en dat had ik ook in het begin van de zwangerschap. Weer lekkere flashbacks dus...

    Gelukkig kan ik er goed mee omgaan en mag ik niet klagen... want jullie zitten er nog middenin. Maar toch is het een verwerkingsproces.

    Meiden/vrouwen: sterkte allemaal weer en vergeet niet dat er heel veel leuks op jullie wacht. Vooral degenen die hun eerste kindje krijgen, het is cliche maar je gaat zo genieten!
     
  17. beby2

    beby2 Actief lid

    1 dec 2008
    371
    0
    0
    ah nee idd bijna geen tijd voor zenuwen want ik mag me vanavond al gaan melden. Dan krijg ik een prik zodat ik lekker kan slapen (daar kan ik me nu al op verheugen). Morgen tussen 7 uur en half 8 gaan we eraan beginnen en krijg ik een infuus met een weeopwekker.
    Ik had dit wél gehoopt maar absoluut niet gedacht. Vaak hoor je van inleiden dat ze toch lang willen wachten, maar mijn baarmoedermond was al grotendeels verstreken en ik had al 2cm ontsluiting waardoor ze ook meteen konden strippen dus mss alsnog vannacht of vanavond een spontane bevalling.
    Van belang was iig dat ik echt niets meer kan en dat dat teveel energie kost....ik moet ook tenslotte nog bevallen.....en ook van belang was dat de beeb dus al bezig was om langzaamaan naar buiten te komen dus het had zowiezo niet heel lang meer geduurd.
    Pfew, ben idd heel erg opgelucht
    (nu nog "even" bevallen dan hè....)
    Dank voor jullie lieve berichtjes

    xx
     
  18. Panda

    Panda Fanatiek lid

    6 feb 2006
    2.248
    0
    0
    Oooh beby, wat een heerlijk vooruitzicht! Heel veel succes. Wie weet inderdaad nog een spontane bevalling. De baby is er blijkbaar wel klaar voor.

    DeeLighT: heel herkenbaar, die flashbacks. De eerste buikgriep daarna vond ik ook heel erg, vreselijk om dan weer zo beroerd te zijn. En wat een opluchting dat dat dan maar een paar dagen duurt. :D
     
  19. Ann80

    Ann80 Fanatiek lid

    15 jul 2009
    2.689
    0
    0
    Rotterdam
    Beby we leven allemaal helemaal mee geloof ik!

    Echt super ben voor je aan het duimen.
    Kijk uit naar de berichten :)

    Heyy Deelight kan me voorstellen dat je dat inneens "teruggooit'':(
    Heel veel beterschap!!!
     
  20. misstiana

    misstiana Fanatiek lid

    13 mrt 2008
    1.565
    0
    0
    Beby wat een super nieuws! Sterkte met bevallen! En morgen en in ieder geval overmorgem an je weer heerlijk eten!

    gr gaby
     

Deel Deze Pagina