Late november 2009 mama's (vanaf 15 nov)

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Lotje2, 20 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. krumeltje

    krumeltje Actief lid

    9 dec 2008
    185
    0
    0
    sterretje: wat een geweldig ventje!! super zeg!

    Manon: lekker he, nog even naar de kapper! Ik ben ook nog even geweest pas, heerlijk, als straks al die foto's gemaakt worden, sta ik er tenminste niet op met coupe-beetje-jammer... haha

    Hier een schoonmaakbui achter de rug, en jawel, het hele (!) huis is weer schoon :) dus nu ben ik weer rustig... (en moe)
     
  2. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Manonn je kan ze altijd meenemen die speentjes maar tepel/speen verwarring met bv daar moet je voor uitkijken maar volgens mij ga jij geen bv geven toch?

    Loontje mijn beeb is ook met vlagen heel druk en dan ineens voel je d'r niet, ik weet het klinkt beangstigend maar je moet ze geloof ik iets van 10x per dag voelen, weet ik niet helemaal zeker...
    Hier vannacht er ook niet uitgeweest om te plassen, jippie!!

    Sterretjes wat een prachtig ventje!!!!
    Lekker al wat haar!!!
    Naweeen komen natuurlijk door je snelle bevalling, had ik toen ook last van!

    Wat een baggerweer, ben nog even eruit geweest om te winkelen, maar vond er niks aan zo in de regen!
     
  3. maaike1977

    maaike1977 Actief lid

    10 apr 2009
    308
    0
    0
    Klopt Lafo, mijn vk vraagt ook altijd of ik haar 10x heb gevoeld...Voor mij is het belangrijker of het ritme dat ze in bewegen heeft gewoon constant blijft. Mijn meis had vande week ok een hele rustige dag....en tuurlijk dan ga je gelijk zorgen maken. Maar de volgende dag was het al weer ruimschoots goed gemaakt!..Maar het blijft gewoon iets dat je onzeker maakt. Maar idd aan het einde maken ze veel minder krachtige bewegingen..

    Hier staan de cakejes in de oven...haha kind kan de was doen; meel in een kom ( uit verpakking) 2 eieren en olie toevgoegen... goed roeren en verdelen over de bakjes...:D Maar Luuc is helmaal blij!;)
     
  4. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    mmmmm lekker cake!!!!
    Ik heb kant en klare gehaald maar die van jou is vast lekkerder haha!

    Manonn je buikje is aardig gegroeid meid!
     
  5. koala28

    koala28 Niet meer actief

    @Manonn: Ik vond de 9 maanden beurs erg tegenvallen qua stands, beursaanbiedingen en loopruimte). Ik ga nu liever naar de Jonge Gezinnenbeurs. Maar goed, ik zou als ik jou was eens een keer gaan naar de 9 maanden beurs en dan kijken hoe het je bevalt. Ik zou wel absoluut zonder kind gaan. Afgelopen jaar werden er echt kinderwagens omver gelopen doordat het zo druk was.

    Ons bed wordt wel heel erg hoog met kratjes en/of klossen. Af en toe nu al angst om uit bed te vallen, ben benieuwd hoe dat vannacht is.
     
  6. maaike1977

    maaike1977 Actief lid

    10 apr 2009
    308
    0
    0
    Ons bed is ook erg hoog hoor...85cm!! Maar het is nu al bijna 3 weken zo dus je raakt er aan gewent he!:) Ik twijvelde of het niet te hoog was, maar heb het doorgegeven aan de Vk en die vond het prima. Maar ook zij kunnen dan niet zomaar op het bed zitten dan...Hebben dan ook een krukje oid nodig:D
     
  7. maaike1977

    maaike1977 Actief lid

    10 apr 2009
    308
    0
    0
    hahha nou ik weet het niet hoor...Luuc heeft ze net versiert met chocolade glazuur , eet confettie en ook nog sommige met van die witte glazuur....Volgens mij vallen mijn tanden en kiezen er straks uit8)
     
  8. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Ik ben vrij lang 1.78 en ik kom zelfs met moeite op mijn bed, maar alles went idd, straks zal ik wel weer moeten wennen als de klossen weg zijn.
    Ik moet alleen uitkijken met mijn dochter, die komt 's ochtends op bed tv kijken en die wil nog wel eens gaan springen en gek doen op bed!
     
  9. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    haha ik krijg spontaan kiespijn Maaike!
     
  10. Amore1

    Amore1 Fanatiek lid

    14 mrt 2009
    1.631
    109
    63
    Vrouw
    He dames,

    Nog steeds geen nieuws van Susan? Die zal wel lekker aan het genieten zijn!
    Lekker die cakejes.. In het andere topic had iemand het over oliebollen, die hebben wij ook maar gehaald :D Hahahhaa.
    Verder weinig gedaan. Lekker in bed gelegen vanmiddag, heb af en toe wat buikpijn, maar niks bijzonders... O ja, we hebben de babykamer afgemaakt, zal morgen es foto's maken (is het wat lichter).

    Fijne avond dames, kus!
     
  11. maaike1977

    maaike1977 Actief lid

    10 apr 2009
    308
    0
    0
    Ik kreeg net van een vriendin te horen dat frambozenblad thee helpt de nadere bevalling minder pijnlijk te maken...Ook zou het de baarmoedermond week maken....Dus meiden, maandag allmaal aan de frambozenblad thee..hahahah:D

    Ik zal eens kijken of er verder op het forum iets over te lezen valt...
     
  12. maaike1977

    maaike1977 Actief lid

    10 apr 2009
    308
    0
    0
    Nou idd Suzan...spannend...Ik hoop dat ze snel iets laat horen hoor...
     
  13. Ringeding

    Ringeding Bekend lid

    14 jan 2009
    646
    0
    0
    moeder
    Alkmaar
    Hoi hoi,

    Ik heb geen puf om de 30 bladzijdes terug te lezen..... misschien dat ik dat nog doe.

    Hier dan eindelijk een berichtje van mij.... Mijn man had al een melding gedaan van onze mooie dochter bij "geboren"... maar weet niet of jullie daar kijken.


    Op dinsdag 3 november is onze dochter Rosanne, om 8.44 uur geboren. Gehaald door mijn eigen gynaecoloog (die werd opgeroepen, want degene die zou opereren wist niet dat er bij mij op een andere manier gehecht moest worden... ) Dus na vertraging van een half uur, lag ik daar op de snijtafel. Ik kreeg een ruggenprik, die helaas net niet lang genoeg werkte, dus de laatste hechtingen deden best wel pijn... Maar ja, de geboorte van onze dochter Rosanne, maakt dat allemaal weer goed.

    Na een tijdje op de verkoeverkamer te hebben gelegen (kregen de pijn niet onder controle) gingen we weer naar mijn kamer toe. Daar had een vriendin die op de afdeling werkt al een mooie rose ballon opgehangen.

    Ik sliep giga slecht in het ziekenhuis, het herstel ging verder goed (tja, de pijn kun je thuis ook wel aan zei mijn gyn), dus ik mocht gisteren weer naar huis toe. Toch wel spannend zo'n eerste nacht thuis en ik heb daarom ook niet goed geslapen.. Maar mijn bed ligt lekkerder dan die in het ziekenhuis, dus dat is al mooi meegenomen.

    We hebben foto's geupload op een filcker site (geen idee hoe dat werkt, maar vriendlief doet dat), dus mochten jullie een kijkje willen nemen... dat mag natuurlijk

    Rosanne - a set on Flickr

    Is er trouwens een lijstje met meiden die al bevallen zijn???? Ben het overzicht een beetje kwijt...

    Knuf van mij
     
  14. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Ringeding fijn dat je weer thuis bent!
    Heb je nog kraamzorg?
    ik had het gezien ja, mooie foto's ook!
    Hoe is het met Rosanne? Goed ritme al?
    Hoe gaan de voedingen?

    Amore ik zit ook met smart te wachten op Susan, niet leuk he als mensen geen hyves hebben en geen buddy hahaha
     
  15. maaike1977

    maaike1977 Actief lid

    10 apr 2009
    308
    0
    0
    Ringeding your wish is our commant...:D
    Met dank aan Amore;)



    Late november 2009 babies:

    29 oktober Nora Sophie - 3500 gr - 52cm - 36,5 wk - Dochter van Brenda1122

    03 november Rosanne - 3320 gr - 49 cm - 38 wk (KS) - Dochter van Ringeding

    05 november Jaro - 3640 gr - 51 cm - 39,3 wk - Zoon van Sterretjes82

    06 november Xander - 2500 gr - .. cm - 38,1 wk (KS) - Zoon van Koffieleutje

    Uitgerekende data:
    06 november - Susan79 (KS)
    10 november - Manon (KS)
    12 november - Faye24
    13 november - Debie
    17 november - Rianne
    18 november - Krumeltje
    18 november - Lafo
    18 november - sheann
    21 november - loontje24
    23 november - Amore1
    24 november - Koala28
    25 november - Annie1979
    26 november - Angelique72
    27 november - Mila77
    27 november - Lievekylian
    27 november - Maaike1977

    Buddy's
    Sterretjes - Lafo
    Brenda1122 - Maaike1977
    Manon - LieveKylian
    Riannetja - Loontje24
     
  16. maaike1977

    maaike1977 Actief lid

    10 apr 2009
    308
    0
    0
    Was Suzan wel van dit toppic?? zat ze ook niet op het andere november toppic??
     
  17. maaike1977

    maaike1977 Actief lid

    10 apr 2009
    308
    0
    0
    Net even gekeken, maar daar niet te vinden.. Heeft ze niet zo veel geschreven op dit toppic??:) Men wat erg dat ik dat niet meer weet...:(
     
  18. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Haha zwangerschapsdementie zeggen ze he haha
    Susan79 (ze is tandarts en heeft een ks gehad)
     
  19. maaike1977

    maaike1977 Actief lid

    10 apr 2009
    308
    0
    0
    :):):):):)

    Men die meid in mijn buik is volgens mij pirouetjes aan het maken...:$:$:$
     
  20. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Als ze zo druk zijn in je buik dan zijn ze buiten je buik ook heel druk straks he dus be prepared haha.
     

Deel Deze Pagina