Goeiemorgen allemaal, Zo, ik mag eens de dag openen, gebeurt niet vaak Zit al weer bjina een uur op mijn werk. Had gisteren echt een baaldag, als ik terugkijk, en voel me vandaag niet veel beter eerlijk gezegd. Ik kreeg gisteren bij de overdracht nog een beetje een preek van mijn (vrouwelijke, zeer betrokken) collega. Ook zij zei dat ik maandag maar naar de dokter moest en hier maar eens moest gaan aangeven dat het misschien beter is om minder te gaan werken. Ik moet zeggen dat ik het hier stiekem best moeilijk mee heb. Tot nu toe ben ik redelijk door mij zwangerschap heen gevlogen. Als ik terug kijk, misschien maar zo'n 8 keer overgegeven, 1 keer 's nachts een uur op de wc gezeten ivm verstopping, wat moeite met warme maaltijden, maar verder eigenlijk nauwelijks/geen klachten. In juni was ik wel vaak moe, maar toen had ik vakantie, dus heb ik dat goed kunnen opvangen. En nu is er dan de rugpijn, op een voor de vk onverklaarbare plek. En sinds vanmorgen is het in mijn rechter bil/heup geschoten. Met elke pas steekt het, ook fijn... Verder had ik nog vrij veel vakantiedagen staan, dus ik heb de afgelopen en komende weken dusdanig ingepland dat ik vond dat ik best een relaxed rooster kreeg, wat naar mijn mening wel vol te houden was tot aan mijn verlof. En nu krijg ik dit... Ik weet ook niet of het nu alleen door de rugpijn komt. Aan de ene kant staat er nog van alles in mijn agenda de komende 6 weken ,wat ik zo graag netjes af wil werken, aan de andere kant heb ik er een raar gevoel bij. Das ook het lastige, ik ben redelijk rationeel ingesteld en het is nu mijn gevoel dat zegt dat ik rustiger aan zou moeten doen. Ik kan het niet beredeneren, waardoor het alleen maar lastiger wordt. Gisteravond was mijn man ook wat chagrijnig. Het begon goed toen ik thuis kwam, want hij had door hoe ik me voelde en zei meteen dat ik maar een boodschappenlijstje moest maken en hij dan wel de boodschappen zou doen (doen we de laatste weken samen). Maar 's avonds werd hij wat chagrijnig. Hij wilde ook niet echt kwijt waarom, dus ben ik ook chagrijnig naar bed gegaan. Toen kwamen er ook wel een paar traantjes; ook pas de 3e keer deze zwangerschap trouwens (valt ook wel weer mee...). Maar goed, vanmorgen bleek dat mijn man vond dat we niet meer zo veel knuffelen. Dat we nauwelijks nog sex hebben snapte hij allemaal wel, maar hierbuiten gebeurt er ook weinig meer. Dit is ook zo, omdat onze werkroosters de laatste weken nogal langs elkaar heen lopen. Als ik een avond of wekend thuis ben moet hij werken en andersom ook. Dat maakt het er niet gezelliger op. Dus maar afgesproken om hier wat extra aandacht aan te schenken. Maak ik me ook niet zo druk om, we hebben een goeie relatie en daar komen we wel uit. Pff.... word al weer moe van mezelf, en dat op de vroege zondagmorgen Zal jullie er niet langer mee lastig vallen, het is al een heel verhaal geworden. Ben mijn ei ff kwijt, en dat lucht wel op.
@blaine: snap wel, hoor, dat bepaalde dingen je een paar dagen volledige afgepeigerdheid waard zijn (als er zo'n woord bestaat). Maar toch niet niks!! Fijn dat je zo geslaagd bent op de beurs! En wat fijn dat de auto is verkocht! Spaart toch een hoop maandlasten denk ik!! @essie: hebben ze gezegd wanneer ze je meer kunnen vertellen wat betreft werk? Of 'gewoon' afwachten? Appelbeignets, njammie....! Ik vraag mijn ouders met de kerst wel wat prefab spullen mee te nemen voor oud en nieuw, alhoewel oliebollen niet nodig zijn, omdat hubby heeft gezegd dat hij ze wel gaat bakken zodat we ze vers hebben Hmm, hopelijk slapen de meesten van jullie nog! Ben alweer een uur wakker, dat was echt uitslapen voor mij
Ha Sanne, ook al wakker. Wat vervelend dat je je zo rot voelt. Twijfelen (over werk) is ook niet fijn. Misschien zie je het verkeerd: niet: tot nu toe ging het goed dus wil ik dat volhouden en moet het tot het einde toe haalbaar zijn, maar: tot nu toe ging het goed, hartstikke fijn, maar nu moet ik een stapje terug doen. Je hebt het heel lang volgehouden zonder al te vele klachten, wees daar dankbaar voor! Dat betekent niet dat je de komende weken in hetzelfde tempo moet trekken! Ik had ook nog allerlei taken ingepland staan voor de komende 3 weken, maar ben door klachten toch vanaf afgelopen week thuisgebleven. Dat is dan jammer, dan doen mijn collega's het wel. Afronden is natuurlijk mooi, maar aan de andere kant vind ik dat werk secundair is wat betreft je gezondheid (en daar valt geestelijke gezondheid, je gemoedstoestand, ook onder!). Rot dat jullie met je man niet genoeg tijd voor elkaar vinden! Goed dat jullie daarover konden praten. Daarnaast: lichamelijk contact helpt je geestelijk goed te voelen, dus jij kan misschien ook wel wat extra knuffels gebruiken in deze tijd! Ik moet zeggen: sex is hier tijdens heel de zwangerschap een heel laag pitje geweest, heb er ook eigenlijk weinig zin in. Maar gelukkig zijn we heel knuffelig en kruipen we meerdere keren per dag lekker bij elkaar weg. Belangrijk, hoor! Kop op! Het is nog vroeg, zet lekker een kopje thee en ga misschien even wandelen om je hoofd leeg te maken. Hoop dat je stemming dan omslaat!
Bedankt voor je reactie Lynd, je hebt ook zeker gelijk over wat je zegt, dat ik het van een andere kant moet bekijken. Ik heb blijkbaar wel ff tijd nodig om dat te accepteren. Ik heb hier al meer meiden over gehoord de laatste maanden, dus ik weet gelukkig dat ik hier niet de enige in ben. Is ook wel een geruststelling. Ik heb dan nog liever dat ik griep heb of een been breek (nu natuurlijk niet trouwens), dan heb ik een duidelijke aanwijsbare klacht. Al is de rugpijn nu ook wel serieus aan het worden. Maar goed, zal me erop in moeten stellen. Morgen naar de huisarts en dinsdag maar ff een gesprekje met mijn teamleider. Dan komt het vast wel goed!! Ik denk dat ik me ook al een stuk beter voel als woensdag de babykamer eindelijk komt. Morgen nog even aan de slag om te zorgen dat alles netjes is daar, zodat alles er goed in kan. Verder: kopje thee is me inmiddels wel gelukt, wandelingetje wordt lastig, want ik ben aan het werk Kom vast vandaag nog wel ff meekletsen. Heb mijn zeurfase voor vandaag wel weer gehad denk ik (hoop ik...). Sorry he
gewoon sanne@ hou is op,jij zeurt helemaal niet! Af en toe moet je even je ei kwijt en kan het zelfs wel eens opluchting geven. Het lijkt mij heel wijs om een gesprek op je werk te gaan hebben en je hoeft jezelf echt geen zwakkeling te voelen hoor,mijn gyn zei,; De meeste mensen beseffen niet wat er allemaal bij komt kijken om zwanger te zijn,maar het is echt heel zwaar(en tis een man) hij zei ook dat ie vond dat hier de zw.verlof een stuk eerder zou moeten ingaan omdat veel vrouwen hier zich tot het uiterste puschen om door te gaan en dat vaak zn neerslag op de baby heeft,dus houd dat maar in je achterhoofd. Met je mannetje kom je er vast wel uit maar het is ook voor hem emotioneel best wat die zwangerschap,wij zijn niet de enige met hormonen. Na de bevalling zullen jullie vast weer de tijd voor jezelf terug vinden en een mooie balans. succes meis,ik hoop dat je je snel weer wat beter voelt.
Ankje,hoe is jullie feestje gegaan? Lekker genoten hoop ik? Mecha hopelijk voel je je al weer beter! lynd,bevalt het thuis zijn je een beetje? Al wat meer tot rust gekomen ook wat betreft de lich.klachten? hier de halve nacht wakker gelegen van een zeurderige rug en stekende buikpijn,ook moest ik om de klipklap naar de wc omdat ik aandrang voel maar er komt niets uit erg vervelend! Er zouden vandaag 2 vriendinnen op visite komen maar die bel ik maar af,want voel me echt waardeloos,volgens mij horen jullie de laatste dagen van mij niet anders,sorry ......
Sanne lekker spuien hier hoor, daar zijn we voor he!! Het komt vast en zeker goed, het moet gewoon nog ff tot je doordringen dat je voor jezelf moet kiezen denk ik. Hopelijk helpen de dingen van komende week daarbij. Lekker uitkijken naar de babykamer!! En werk ze vandaag; ik zit ook op m'n werk. Misschien dus wel mijn laatste zondag ooit (als ik straks ambulant ga werken). Lynd nou eind komende week op z'n vroegst hoor ik of het financieel rond is.... Maar blijft een vaag verhaal dat 'eigen' leerlingen, dus in dienst van de instelling, nog geen budget hebben daar op die afdeling. Ze kunnen wel stagiaires van buiten plaatsen, omdat die dus bijna niks kosten.... Moet dus maar eens verandering in komen:x! Is voor hun ook een investering, zeker als het een laatste afdeling is voor een leerling, zoals in mijn geval. Misschien blijf ik er nl daarna wel werken he. Sjees mooi dat de auto verkocht is! Wij hebben laatst ook ons ouwe bakkie verkocht. Nu hebben wij er nog één. Hoop dat jullie allemaal lekker hebben geslapen en een fijne zondag hebben8)!
essie@ in principe hebben wij nu ook 1 rijdende auto,de andere is een 'project' van alain,het is een golfje cabrio die hij helemaal wil opknappen,hij rijd soms wel en dan weer niet,maar mij zul je er nooit in zien Moet nog erg veel aan gebeuren,want er zitten roestgaten in,het dak moet vervangen er moet een nieuwe carburateur in enz enz..... Dat ding hebben we nu al 5 jaar staan ofzo maar hij heeft nooit tijd,maar owee als ik er iets van zeg ofzo.....die auto is m heilig
Goede morgen meiden, Niets terug gelezen maar wilde even zeggen dat vanmiddag m`n buikkie wordt beschilderd. Alles wordt hier straks klaargelegt en dan kan ze lekker kleideren, want het zal wel een vingerverf-kliederboel worden. Foto`s zullen uiteraard volgen. Iedereen een fijne dag.
Ja ik ook, ik denk dat het alleen maar kleurtjes op de buik worden, zal niet echt een patroon inzitten. Maar ja wat kan je verwachten van een 3 jarig meisje. Wordt gewoon lachen-gieren-brullen denk ik.
@ chevenne wat een mooi buikkie @ sjees, hill, essie.. de rest.. ik heb nogal veel aan me hoofd als het aankomt op de papa van me kleine.. t gaat prima tussen ons hoor ik geloof beter dan ooit maar met hem zelf gaat het gewoon niet goed, hij is erg vaak depri en hij heeft nogal veel aan zijn hoofd en tja waar je spaus / partner mee zit dat komt automatisch ook bij jou he?! dus hij is nu voorlopig ook ff niet bij me om mij zoveel mogelijk te ontlasten maar ik heb het er erg moeilijk mee. Ik weet dat ht beter is maar het voelt gewoon zwaar k** en ik mis hem gewoon heel erg al spreek ik hem aan de telefoon. En dan blijken alle dingen in het huis ook nog veel duurder uit te pakken dan ik had geplant alleen schilderwerk zou al 3500 euro kosten nja dat is nog meer dan me vloer dus dat is gewoon te extreem vind ik zelf me keuken heb ik wel gekocht en die is bijna net zo duur als het schilderwerk.. dus ik ga het schilderwerk afzeggen maar ja het moet toch gedaan worden en ik mag het weer niet doen pfff gedoe gewoon aan me hoofd. Elke keer als ik stress dan voel ik die kleine ook bijna niet... moet zeggen dat ze heel veel beweegt zonder dat ik het voel ... ze beweegt waarschijnlijk veel richting me rug en door het placenta aan de voorkant voel ik het ook minder zei de echoscopiste, want tijdens de 4d echo voelde ik haar heel af en toe maar de hele film door is mevr aan het wurmen en doen mja gewoon veel kopzorgen die me hele zwangerschap eigelijk de boel een beetje verzuren en soms is de koek gewoon ff op en stort ik totaal in zoals nu nja wel weer een voordeeel heb de oude vloer kunnen verkopen niet veel 75 euro maar is toch weer me zwangerschapsgym die k daar van kan betalen ... de vloer lag al in het huis dus nja genoeg sad stories tijd voor vrolijker nieuws
@ sanne ik begrijp het helemaal meid en ik vind ookd at hij best kan zeggen waar hij mee zit , dan komen jullie er inderdaad samen wel uit ik heb gelukkig een vriend die me gelijk zegt ik mis je ik mis dit en dat soms iets teveel whahah zoals de sex maar dan is hij ook wel zo dat als ik laat merken daar echt geen behoefte aan te hebben dat hij me dan met rust laat hihi @ sjees nja het gaat zoals het gaat ik voel me wel weer een beetje beter maar het blijft toch in me koppie zitten heb net uitgelegt wat er ongeveer speelt , maar dat was al voor me reactie op dit bericht van vanmorgen ' mooi dat je auto zo snel is verkocht @mamanana gefeliciteerd met je vriendin maakt het nog moeilijker om te wachten op je eigen wondertje he?! ik vergeet iemand maar?? blaine was jij het? sorry ik wee thet echt niet meer
ja je moet dus echt een eigen keus maken, mijn gyn zegt dus dat het geen kwaad kan ook niet op langere termijn omdat het een dood virus is wat je ingespoten krijgt.. en er zijn meer laboranten en virologen in het nieuws geweest die dat bevestigen. en zo blijf je nog steeds verschillende verhalen horen.
Hoihoi, Heb, na mijn gespui van vanmorgen, nog ff wat terug- en verdergelezen... @ Woops: ben heel benieuwd naar de foto's zeg, lijkt me echt heel leuk! @Mecha: balen is dat he, en wat is alles tegenwoordig toch duur. Vakmensen zijn prijzig tegenwoordig. Soms lijkt het ook alsof het niet ophoudt. Bij ons is net zo'n periode achter de rug: de schilder kwam voor het buitenwerk, merkte hij dat de helft vd kozijnen rot was. We zijn dus nu eerst aan het sparen om in het voorjaar (als het weer beter wordt) de kozijnen te vervangen, voordat de schilder verder kan. Verder hadden we nog geen trapleuning in huis, en boven op de overloop is het helemaal een stuk open. Dus niet echt kindvriendelijk. Vorige week is er iemand komen kijken om een traphek en leuning te maken. Moet allemaal op maat gemaakt worden, kosten: 1400,- Ook ff schrikken Volgende week moet mijn auto gekeurd worden, ben nu al benieuwd naar de kosten... Hopelijk valt het vanaf nu allemaal mee bij je. En anders eerst de hoognodige dingen doen en dingen die kunnen wachten wat later doen. Hebben wij ook gedaan toen we 3 jaar terug in ons huis trokken. De tuin is pas afgelopen zomer afgemaakt bv. Aan de andere kant snap ik dat je, met een kindje op komst, het liefst alles zsm en goed af wilt hebben. En dan nog problemen met je vriend. Is ook lastig zeg nu. Kan me voorstellen dat je je er niet fijn onder voelt allemaal. Sterkte ermee! @ Sjees: ook jij mag je ei kwijt he. Zeg je eerst dat ik alles van me af mag schrijven en vervolgens bied je zelf je excuses aan Hier ook nog even mauwen: de rugpijn komt weer opzetten en werk met een flexpooler die pas 4 keer op onze afdeling gestaan heeft. Terwijl ik vorige week al aangaf dat ik iemand erbij wilde die goed ingewerkt is :x Wel een leuk momentje gehad vanmorgen: ik kwam boven op de gang (op mijn werk) en daar vloog een roodborstje. Heb hem kunnen vangen en buiten gezet. Heb dus mijn goede daad voor vandaag weer verricht , buiten dat ik met dak- en thuislozen werk, is al een goeie daad op zich natuurlijk ... Nou, voel me inmiddels wat rustiger van binnen. Ga nog wat nuttige dingen doen hier. Iedereen nog een fijne zondag.
@wops: veel plezier! ben benieuwd naar de foto's! @sanne: je zeurt niet meid, lekker je hart luchten hier! dikke knuffel voor jou! verder gaat het hier wel goed! mn buik houdt zich mooi rustig nu!! liefs rebbel
Goedemorgen meiden Ankje, nog gefeliciteerd met jullie 10 jarig jubileum, hoop dat jullie een leuke avond gehad hebben Woops, veel plezier vanmiddag, zal vast leuk worden je buik laten beschilderen door een 3 jarig meisje. Als je maar lol hebt toch. Sjees, super dat de auto verkocht is, maar balen dat je zo slecht geslapen hebt. Mamanama, gefeliciteerd met de geboorte van het zoontje van je vriendin. Zo gisteren heerlijk naar de jonge gezinnenbeurs geweest, was erg druk, maar wel leuk om mee te maken. Mooie luiertas gekocht, voedingsBH van Noppies, digitale thermometer en nog wat kleine dingetjes. Vanmiddag personeelsfeestje, lekker steengrillen, heerlijk. Is het bij jullie ook zo ontzettend mistig? Allemaal een fijne zondag vandaag!!