Daffie, hoe lang is de wachtlijst? Wij hebben 6 maanden te wachten, waarvan er al 1 om is. Onlangs een info-avond bijgewoond. Weinig echt nieuws door alle info hier. De zaal was 3/4 gevuld. Door dit forum weet ik dat er heel veel stellen graag willen, maar nu werd het ook voor mijn man duidelijk. Ik heb even een pestbui dankzij onbegrip van schoonmoeder voor onze situatie mbt kinderwens/ziekenhuis. Zij wilt graag oma worden en wat maakt het uit dat de hele familie en omgeving weet dat wij in het ziekenhuis lopen. NOU, HEEL VEEL! Oooeeeeeee, ik kan haar wel wat doen! :x Hoezo intiem iets en dat wij zelf wel bepalen wie ervan af weten? Sorry, maar op dit moment is ze een klerewijf.
@Sabrien: hoe gaat ie meis, al meer opgeknapt? Ik duim hoor!!! @Lisa: oooooeeee spannend morgen, ik ga heel erg aan jullie denken en ben al gestart met keihard duimen, hoop dat het ontdooien ook goed gaat, succes meis!!!
Lisa, heel veel succes morgen! Ik duim voor je. Timon, hier zit je al helemaal niet op te wachten. Maar vaak is het ook onbegrip van mensen, zeker van de wat oudere generatie. Ze moet misschien even aan het idee wennen. Maar het blijven rotmomenten. En dan krijg je ook nog van die goedbedoelde adviezen dat je het los moet laten, of op vakantie moet gaan. Yeah right, in 12 jaar tijd zijn wij vaak genoeg op vakantie geweest. Ondanks dat je het jezelf niet wilt aantrekken, doe je dat toch.
Timon; 6 maanden wachttijd en we staan sinds 23 spetember op de lijst! Op de info-avond krijg je inderdaad nog eens extra door dat er heel veel stellen in hetzelfde schuitje zitten en dat geeft wel; een soort steun vond ik zelf toen. Ik hoorde ook niet veel nieuws, maar vond het toch prettig om toen geweest te zijn. AAArrrggggghhh, die s-moeder moet eens even haar hersens laten werken en het is niet hun keus of het aan de familie vertelde mag worden, maar die van jullie!! Heb in de dtijd dat we bezig waren voor de eerste ook allemaal van die stomme opmerkingen naar mijn hoofd gehad van "misschien even loslaten en relaxen" "ik zou het echt nooit doen die MMM"....als je niet in de situatie zit of hebt gezeten, snap je gewoon niet wat het voor iemand is om dit allemaal door te moeten maken!!:x:x (kan er weer boos om worden). Ik vertel nu wel heel vaak hoe wij aan Myrthe zijn gekomen en vertel dan ook hoe de behandeling in zijn werking gaat en wat dat psycisch en lichamelijk met je doet en dan zie je ineens mensen na gaan denken dat het toch wel heel heftig is allemaal!!
Linda, thanks met mij gaat het wel iets beter. Ben nog wat pieperig en benauwd maar kan me goed redden met mijn pufjes dus laat die Prednison mooi voor wat het is. Ik voel me er echt niet prettig bij. Daffie, leuk dat je nog even voorbij komt. Alles goed met jullie toppertje? Timon, laat ze kletsen............kan me voorstellen dat je er ontzettend boos om kunt worden. Mensen kunnen zich gewoon niet voorstellen wat er allemaal in ons omgaat in de MMM. Zoek steun bij je partner, praat er goed over met elkaar. Hoop dat de maanden snel voorbij gaan!! Brrrr..... morgen gaat hier wachweek 2 in....... Ik voel van alles en niets hahahaha. Heb wel mega boobs en pijn in mijn boobs maar dit heb ik echt al een paar dagen dus dit zal zeker van de Progestan zijn , had zelfs al een beetje pijnlijke boobs bij de Puregon op het einde en verder................. wat steekjes hier en daar.........hahaha je kent het wel! Mijn buik is nog steeds opgeblazen. Nou ja ik ga mezelf niet gekker maken dan dat ik ben en we wachten maar geduldig af , nou ja geduldig!!! hihihihi Fijne zondag!!!!!!!
Sabrien; 2e wachtweek alweer morgen...nog een week en dan weet je het meid!! Zet hem op... Met ons toppertje gaat het helemaal goed, niet te geloven hoe snel het allemaal gaat! Lief dat je het vraagt.... ook voor mij geldt, als jullie het vervelend vinden dat ik hier schrijf (omdat ik al een kindje heb gekregen), moeten jullie het echt zeggen hoor! Weet als geen ander hoe emoties de overhand kunnen nemen! Liefs Daffie
Brrrrrrrr wachtdag 7 alweer!!!!!!!! Heb vannacht de eerste nacht wat onrustig geslapen, heb in mijn slaap wel 100 zwangerschapstesten gedaan haahahahahaha !!! Pfffffff wat is dit killing zeg......... Heb sinds gisteren soms wat lichte ongi krampen, dit had ik de vorige keer ook kan ik me herinneren. Je weet het gewoon niet, boobs zijn nog steeds pijnlijk. Heb ineens sinds vanmorgen wat eczeem aan de binnenkant van mijn rechter hand, echt droog en vellerig zelfs met handencreme gaat het niet weg. Bah wat heb ik toch allemaal een rare dingen aan mijn fiets hangen. Hoop dat het allemaal op iets positiefs uitwijst , nou ja we zien het wel. We gaan nergens vanuit, en proberen ons nergens op te verheugen. Dan kan het aan het einde van de week alleen maar meevallen....... We wachten rustig af, zover mijn verslag wachtdag 7!
ben net gebeld door het umc, en vanmiddag om 15.10 uur hebben we een tp van een embryo. ze hebben er 2 moeten ontdooien, want eentje had het niet overleefd, helaas, maar we zijn blij, want vannaf vanmiddag hebben we weer een kans sabrien, oei wat wordt het spannend, wachtdag 7 alweer, vanmiddag kom ik gezellig naast je zitten steekjes en ongie krampen, is wel goed hoor, dat had ik de vorige keer ook, en linda ook dacht ik. x lisa.
sabrien wat spannend nog 1 weekje ik had/heb ook krampen wat me nog steeds onzeker maakt lisa gelukkig heb je weer een terugplaatsing worden weer 2 spannende weken ga hard voor je duimen
Lisa, YES YOEHOEEEEEEEEEE. Gelukkig een terugplaatsing, ik ben zooooo blij . Ben blij dat je naast me komt zitten, ik voel me zo eenzaam op het bankje. JOEPIE, wordt helemaal blij van je berichtje! Succes vanmiddag!!!!! Sabine en Lisa, bedankt voor jullie reactie! Ja je weet het gewoon echt niet, het kan een goed teken zijn maar het kan ook duiden op een naderende ongi, ik durf bijna niet meer naar de wc hahahahaha. Sabine, ik kan me voorstellen dat het je nog steeds onzeker maakt!!!!!!!! Succes morgen met de echo!!! Spannend!!!
@Lisa van harte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Een kans!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @Sabrien, ja ongikrampen kunnen juist iets heel goed betekenen, ik had het bij de 3e keer en de andere twee keren voelde ik juist niks, toen ik ook zwanger bleek heb ik wel t/m week 6 ongikrampen gehad. Boobs deden bij mij aan het eind van ww2 iets minder zeer maar het kwam een soort van terug of het ging niet helemaal weg. Maar ik heb al zo vaak gelezen dat men geen zere boobs had (laatst nog iemand van ivf/icsi dacht ik) en wel zwanger. Ik duim Lisa en Sabrien!!!!!!!!!!
Thanks Linda dit geeft me toch wel weer hoop maar ik hou een flinke slag om de arm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ik wil mezelf echt proberen te beschermen voor een teleurstelling in hoeverre dat kan natuurlijk. Als er zich de komende dagen geen ongi aankondigd dan mag ik maandag de 16e voor een urinetest in het ziekenhuis komen, maar denk niet dat mijn mannetje mee kan i.v.m. zijn werk en wil daar echt niet alleen horen of we wel of niet zwanger zijn dus denk dat we a.s. weekend thuis rustig een test doen en dan zien we het wel. Als het negatief is denk ik niet dat ik nog naar het ziekenhuis ga een test doen...........dan bel ik 's morgens op of het nodig is. Bedankt voor je steun altijd!!!!!!!!!!!! Hoe is het met jullie drietjes?
Lisa goed nieuws!! Heel veel succes met het ophalen van jullie emmy!! Ik ga heel hard voor je duimen dat deze er wel 9 maanden mag blijven zitten!! Sabrien alweer een week voorbij...wat gaat dat toch langzaam he? Maar als je dus dit weekend gaat testen hoef je geen 7 dagen meer joepie! De 16e hebben wij onze 2e echo, dus hopelijk hebben we beide dan een goed nieuws dag
Goed hoor Sabrien, woe 20-wkn-echo dat is nog wel erg spannend. Ik ga heel hard duimen, goed idee van het testen, koop aub die goedkope van de kruidvat (2 voor 5 euro) of de digitale met indicatie, misschien heb jij wel geen testtrauma maar ik wilde het nog even zeggen, dan hoef je echt niet te twijfelen over de uitslag!
ben sinds vanmiddag de trotse bezitster van een top emmy sabrien, kom gezellig bij je zitten, jou laatste weekje @all, dikke knuf, jullie zijn lief. x lisa.
Lisa; zorg goed voor je emmy meis!! Succes met de wachtweken samen met Sabrien Ik had tijdens onze succesvolle ICSI poging in de wachtweken ook ongikrampen en had geen zere (.)(.) Je lichaam houdt je vaak flink voor de gek, het zegt allemaal niet alteveel in ieder geval.