oh wat triest! (zwager)

Discussie in 'De lounge' gestart door Amfy, 8 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kim1990

    kim1990 Fanatiek lid

    18 jul 2008
    4.151
    0
    36
    Emmen
    Jeetje dat is wel heel erg zeg !!

    Sorry dat ik het zeg maar volgens mij is het gewoon een ouderskindje .(ken je zwager natuurlijk niet) Als ik het er zo kan uit halen .
     
  2. Nettie

    Nettie Fanatiek lid

    14 jun 2007
    4.016
    0
    0
    Verzorgende IG
    ergens boven in Nede
    Wat hebben sommigen toch een bord voor hun kop zeg...
    In eerste instantie zou ik zeggen, gewoon blocken die man, dan maar ruzie maar snap dat het ook lastig is, het blijven wel de ouders van je vriend... kan me gewoon niet voorstelen dat ze niet zien wat ze aan het doen zijn hierzo... als zzelfs huilen van je eigen zoon je ogen niet opent... wat moet je dan doen om tot ze door te dringen...

    Sterkte, nogmaals!!!
     
  3. lvp

    lvp Actief lid

    17 okt 2009
    440
    0
    0
    Als verwijderen geen optie is omdat je dan ruzie in de tent hebt, dan is het misschien een idee om een 2e hyve-profiel aan te maken. Nodig de mensen uit die je erin wilt hebben. Gebruik die hyve om het hyven en laat die andere links liggen. Dan is het net alsof je bent gestopt met hyves! :D Iedereen blij en geen herrie in de tent ;)
     
  4. Mijkeltje

    Mijkeltje Fanatiek lid

    7 jun 2009
    3.029
    1
    0
    Ik vind 't raarder dat hij alles met je schoonouders bespreekt dan dat hij op je hyve kijkt.

    Dat laatste zou ik me persoonlijk geen moment druk om kunnen maken; sterker nog: 'k heb zelf ook wel 'zekere personen' die mijn hyve en blog dagelijks 'begluren' en als mensen dat willen doen, moeten ze dat doen. Dingen die ik niet openbaar wil hebben zet ik namelijk niet op 't internet..

    Maar 't feit dat alles zo direct doorgebriefd wordt zou ik zéér storend vinden, omdat je schoonouders er nog naar jullie toe op reageren ook!! Zowel van zwager als schoonouders een beetje vreemd.. ('gluren' zonder doorbrieven zou ik me dus niet druk om maken, maar dit vind ik echt een beetje vreemd, óók van je schoonouders..)

    Ik zou óf het naast me neer proberen te leggen (hyves is immers toch een behoorlijk openbaar 'vriendenboekje', dus je doet er weinig aan) óf een ruzie riskeren en zwagerlief blokkeren.
     
  5. Bolly

    Bolly Fanatiek lid

    27 sep 2009
    2.125
    0
    0
    eigen onderneming
    zuid holland
    sorry maar dit is niet normaal. beetje ja hoe zal ik zeggen gek in zijn hooft of zo brrrrr eng

    laat ze maar lekker in de dip schit zakken het is jullie leven en jullie bepalen wat er gebeurt in jullie leven.. dat moeten ze maar accepteren hoor,,

    bbrrrr raar
     
  6. Bolly

    Bolly Fanatiek lid

    27 sep 2009
    2.125
    0
    0
    eigen onderneming
    zuid holland
    oo en gooi je hyves / messenger en hotmail enz enz gelijk weg en maak nieuwe aan.

    is hij gehackt in jullie computer dan is het zaak een beveilig erop te zetten
     
  7. tweemeisjes

    tweemeisjes Niet meer actief


    Hopelijk heeft hij dan geen bekenden wie het daar eens over hebben. Ik zou juist hele domme WWW's er opgooien om het vuur op te laaien. Ik zou misschien ook bellen/smsen waar hij het lef vandaan haalt om zo gemeen te doen tegenover je. De schoonouders hebben er niets mee te maken wat jullie doen.pffttt...

    Beetje kinderachtig wat ik nu zeg maar ik zou zo een profiel maken met zijn foto erop. En daarboven zetten. De ik l*l alles door aan mijn schoonouders hyve ....

    Of ik ben niet te vertrouwen hyves. haha!

    Het komt goed!
     
  8. FairyLaughs

    FairyLaughs Niet meer actief

    ik zou mijn zwager gewoon blocken.. en als ze er iets over zeggen.. of ruzie maken.. dat zou mij niets uitmaken, ik ga aan niemand verantwoording afleggen over wat ik doe.. niet aan mijn eigen ouders. en al HElemaal niet aan mijn SOuders !!

    en wat betreft je Souders.. ik zou hun gwoon voor ieder nieuw ding dat jij wilt kopen ff opbellen..

    als je in de supermarkt staat bij het wc papier... (naam).. ja ik sta nu in de supermarkt en ik dacht ik bel even om te vragen welk wc papier wij nu het beste kunnen pakken??

    ik ben nu even in de zeeman, en er hangen 2 jasjes, een groene en een blauwe.. welke denk je dat het beste is?..

    ja ik ben ff in de dierenwinkel. en ik kan kiezen uit 3 riempjes,, een tuigje in het zwart met steentjes,, een bruine leren, of een stoffen riempje met een printje?? wat denk je.. welke moet ik nemen???


    als mijn schoonouders denken dat ze dingen te zeggen hebben over hoe ik en mijn vriend leven.. dan zou ik ook wel zorgen dat ik ze voor ALLES op zou bellen..

    is misschien kinderachtig.. maar ik zou geen ruzie uit de weg gaan hoor.. je kan beter meteen laten weten dat je er niet van gediend bent, dan de rest van hun leven, jou te laten 'pesten'
     
  9. Lexie74

    Lexie74 VIP lid

    14 sep 2006
    9.365
    200
    63
    Vrouw
    loonadministratrice
    nop
    Kan me je irritatie aan je zwager vorostellen. Maar als ik je stukje lees, dan irriteer ik me instant aan je schoonouders omdat die nog wat met die info doen ook!
    En wat? Belachelijk dat jij toestemming zou moeten vragen over een huisdier.
    Als je nog bij hun in huis woonde ofzo was het een ander verhaal.
    Maar waar bemoeien zij zich mee zeg!
     
  10. mamaloew

    mamaloew Actief lid

    24 apr 2008
    203
    0
    0
    Limburg
    Je kan je www zichtbaar maken voor een bepaalde groep en volgens mij kan dat ook met je krabbels hij blijft dan wel je vriend maar kan eigenlijk niet veel zien op je profiel.
    Heb ik ook gedaan :).Hij zal niet eens weten dat je je www geblockt hebt.
     
  11. Ja, dat je 6 weken zwanger bent van een 5ling (maar dat iedereen het nog wel STIL MOET HOUDEN!) :')

    Of dat jullie erover nadenken om te emigreren naar Portugal :)
     
  12. ik geloof dat ik mijn ouders zou zeggen ik heb mijn zwager van hyves gegooid. dit omdat ik zelf wil bepalen wat ik jullie vertel.Zoiets. maar mooi van te voren doen dan komt broer lief en dan weten ze het al.. tja volwassenheid is hier niet echt te vinden geloof ik..

    liefs yippie
     
  13. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Lastig. Mijn schoonmoeder is zelf een erge bemoeial. Zij belt elke keer op als wij iets besproken of gezegd hebben tegen mn schoonzus.
    Ik zeg het gewoon elke keer. Dan maar ruzie het is niet leuk maar we zijn allemaal volwassen dus vind ik ook dat we ons zo moeten gedragen. En dat mensen moeten accepteren dat de andere partij dus keuzes maakt waar niet iedereen het altijd mee eens is.
    Je zwager is idd een kleuter en moet een eigen leven krijgen.
    Ik zou hem, ondanks dat je ruzie krijgt lekker blokken op hyves en ook je hyves prive maken.
    Ik heb zelf al mn foto's gemerkt zodat mijn sm ze niet jat zonder dat ik het weet.
    Succes iig!!
     
  14. ChristelAileen

    ChristelAileen Actief lid

    26 aug 2009
    348
    0
    0
    Gosh!! Hoe oud is je zwager in hemelsnaam :|.

    Zoiets doen als wat tweemeisjes zegt:
    Een hyves oprichten: Ik ben jaloers/papa mama's kindje. En alléén je zwager uitnodigen.

    Dit gaat wel heel ver wat je zwager doet.
    Zoals iemand anders ook al zei. Je kunt een tweede hyves aanmaken.
    En daar gewoon de mensen die je echt wilt hebben daar op toevoegen.


    Maar aan de andere kant. Lijkt het me ook wel erg verstandig om eens even goed met hun allemaal om de tafel te zitten.
    Willen ze niet luisteren?! Doe je precies hetzelfde.
    Eis je ook van hun om al hun aankopen te verantwoorden. Moet je net zo kinderachtig terug doen!!


    (Ik zou helemaal gek worden van zulke schoonouders en zwager. Veel succes!!!!)
     
  15. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    hey hey

    ik ben blij dat ik niet overdrijf ik vond het ook wel heel erg ver gaan hoor.ga nu eerst eens kijken hoe ver hij gaat en ik ga op de www een aantal dingen zetten over wat we hebben gekocht of wat we gaan doen of dat het gezellig was. ik wil eerst eens even kijken wat hij doet als er onbenullige dingen op staan.als hij dan weer beld naar mijn s ouders flikker is hem er gelijk af.

    mijn s ouders zijn hele apparte mensen willen niet luisteren maar ze hebben ook hun goede kanten we zien ze niet heel vaak maar toch.:);)
     

Deel Deze Pagina