@Miepke, gefeliciteerd joh! Helemaal geweldig @Dazwa, pffff zal niet meevallen dan zeg.. bleh Sterkte! Die laatste vraag ben ik ook benieuwd naar. Dus lees even mee!
Goedemorgen, Gefeliciteerd met je goede echo Miepke. En wat een mooi vooruitzicht dat je over 2 weken nog eens naar je welpje kan kijken. Ik slik zwanger vitaal van Kruitvat. He bah Dazwa misselijk en dan nog moeten hoesten ook nog eens. Ik lees eigelijk altijd de week die ik zwanger ben. Nu dus 7 weken en vanaf donderdag 8 weken.
Goed zo miepke! Gefeliciteerd en geniet er maar lekker van! Enne, shop ze! Als ik het goed heb en het hartje klopt morgen ook bij ons kleintje, is dan de kans dat het nog mis gaat ook weer kleiner? @ minifien: Ik slik voorlopig alleen maar foliumzuur. Dus ook nog geen extra vitaminen. @ dazwa: Ik moet ook oppassen met hoesten, maar ik begin dan te braken. Dus dat gaat dan nog wat. Maar vanmorgen de vuilbak op de badkamer leeggemaakt... Bleh! Net als de wc poetsen gisteren... En tanden poetsen gaat hier sinds een week of 2 standaard gepaard met braken... @ scorpion: Zag net bij de buikfoto's een foto van jouw buikje: niet mis meid! Gaat precies ook aardig vooruit. @ hier: Gisteren middag kreeg ik weer geen hap door m'n keel. Toch maar iets kleins gegeten om iets binnen te hebben. 's Avonds toch honger gekregen, maar ook dat is me weer verkeerd bevallen... Heel beroerd... En de nachten zijn tegenwoordig een hel! Heel veel last van slapeloosheid... Ben blij dat ik deze week maar 2 dagen hoef te werken! Maar ach, zo lang ik kwaaltjes blijf voelen, ben ik redelijk gerust @ iedereen: Ja de welving van m'n buikje is duidelijk he Nu hopen op een goede echo morgen en dan gaan we het vertellen. Kan ik ook mijn zwangerschapsbroek aandoen, want dat zit toch net iets beter.
Als je 6,5 weken bent, zit je in de 7e week dus moet je week 7 lezen. Ik mag morgen al de 10e week lezen hihi Bedankt voor alle lieve felicitaties en berichtjes.
Hoi, Ben hier lang niet geweest ben 's avonds echt te moe om mijn oogjes open te houden!!! Hoop dat ik niet te veel gemist heb. Hoe gaat het met iedereen?
Wat een hoop misselijkheid hiero zeg, nu Nijntje ook al Ik vind het heel erg om te zeggen maar heb werkelijk nergens last van 8) NOG niet althans he! Wel lust ik ineens geen cordon blue meer Was altijd één van mijn favootjes...
Zo lang ik maar niet moet overgeven, vind ik het niet zo erg. Het hoort er nu eenmaal bij. Maar hier is het dus pas in het weekend echt begonnen... Misschien weer een stijging van hormonen ofzo? Ik kan momenteel alleen nog maar dingen eten waar ik echt zin in heb. Zoete dingen zeggen mij tegenwoordig niets meer...
Wel misselijk of beroerd gevoel de hele dag maar ik lust alles eigenlijk nog wel!!! Voor de rest valt het mij nog behoorlijk mee met de kwaaltjes. Behalve dat ik 's avonds zo ontzettend moe ben en totaal geen puf heb om ook maar iets te doen!!!
Dat heb ik ook, heb helemaal geen trek meer in zoete dingen! Ben nu vooral van de zoute chippies enzo. Niet zo goed natuurlijk :S
Hieraan was ik dus verslaafd, maar zelfs dat zegt mij niet meer veel. Voor mijn lijn is dit dus goed nieuws! Ik eet het wel nog af en toe, zodat ik genoeg zout binnen krijg. Mijn bloeddruk is vaak aan de lage kant, vandaar.
Zoooo, ik kon het net echt niet meer binnenhouden hoor. Gatverrrr. Ik kan dan ook niet meer stoppen he als ik eenmaal moet spugen. Gewoon 6 keer.. Lucht nu wel op..
@Minifien: als je gezond en gevarieerd eet, is foliumzuur genoeg. Ik slik wel gravitamon, omdat ik dat in mijn eerste zwangerschap tegen de kramp in mijn benen ben gaan doen (maar veel later in de zwangerschap). @nancy79: bedankt. Hopelijk wordt jij zelf niet ziek, nu je met de griepprik moet wachten. De HA zei trouwens dat je 2 dagen achterelkaar hoger dan 38 graden koorts moet hebben, anders is het waarschijnlijk niet de mg. Wel balen, want anders had ik dat dan maar weer gehad (en nu ga ik dat vast ook nog krijgen). Enfin, hij zei dat het natuurlijk wel de mg kon zijn, dus moest me wel aan de regels houden. @miepke: gefeliciteerd en ga maar lekker shoppen! @dazwa84: die zwangerschapsweken. Ik denk dat week 1 loopt van 0-1 week, aangezien er geen week 0 bestaat in de beschrijving. Dat zou betekenen dat je bij week 7 moet kijken. @nijntje1984 en miepke: ik heb zitten zoeken naar die kansen dat het mis kan gaan, maar je vindt helemaal niets. Logisch gezien wordt de kans wel kleiner. Als 20% (al zegt de folder van de vk dat het minder is) van de zwangerschappen voor 12 weken eindigt in een mk, en een deel hiervan vroeg eindigt, zal de kans steeds verder afnemen. Cruciaal is wel week 11-12, omdat dan de placenta al het werk (hormoonproductie etc.) over gaat nemen. De kans is dat die dat niet doet en dan gaat het mis. Dat is wat ik gehoord heb. @nancy79: ha, ha geen cordon blue. Bij mij is het pindakaas, heb ik jarenlang elke ochtend op brood gegeten! Stella
Ik had altijd gehoord dat 10% van de zwangerschappen mislopen. Dat van de placenta wist ik niet. Bedankt voor je reactie alleszins, ik leer nog bij! Ik blijf er ook wel realistisch in, maar blijf positief denken. Er zijn meer zwangerschappen die goed eindigen. Dus daar hou ik me aan vast.
Nijntje1984; je hebt gelijk. Meer loopt goed af. Die 10% stond ook in de folder van de vk, afhankelijk van je leeftijd. Maar de vraag is wat ze allemaal meerekenen en wanneer je test. Ik heb altijd een week gewacht voordat ik ging testen, maar ben wel een aantal keer een een paar dagen overtijd geweest (en had dan ook zwangerschapsverschijnselen). Maar de kan is veel groter dat het goed gaat!
hahaha sorrie ik moest lache 6x! nou meid als het er maar uit is niks is erger dan het gevoel hebben dat je er tegen aan zit dan kan jemaar beter braken "knuf"! nou hier 2 tostis weg gewerkt en nog die vieze smaak ook in me mond wacht tot die kleine wakker is gaan we gezellig cakjes maken hier wel me keuken een schoonmaak beurt gegeven
wat een gezellig drukte is het hier zeg ondanks dat je niet zo veel kan bijlezen maar ben wel wat gewend dus heb er niet zoveel problemen mee oo koud ja...de hele dag al