of mischien heeft ze gewoon zuigbehoefte dus een speen aanbieden? meiden hebben jullie nu vaste tijden van voeden? hier loopt het nl niet op schema.
Jaaa het mamma topic! Gaat iemand nog even het stokje overdragen aan de november meiden?? Jip wat heerlijk dat het je zo is meegevallen! Dat zei ik niet 2 dagen erna Geniet van jullie meisje! Ik heb net 125 cc gekolfd uit 1 boob - wow! En dat terwijl ze net na 90 cc al genoeg had (ik probeer een voorraadje op te bouwen maar ga geen 40 cc invriezen, dus de kleine beetje gooi ik bij elkaar en geef ik tussendoor zodat ik dan kan kolven) Ben er blij mee dat het nu allemaal zo goed loopt! Zijn jullie kleintjes ook zoveel wakker trouwens, als ik haar beneden bij me heb in de kinderwagenbak doet ze geen oog dicht! Net toch maar even in het bedje gelegd waar ze nu heerlijk ligt te slapen. Beneden gaat druk rondkijken enzo. Ook wel weer mooi natuurlijk dat ze nu al onderscheid maakt, maar tsjee 4 uur wakker is toch wel erg lang voor zon kleintje toch? Wel super om te merken dat ze steeds meer dingetjes kan en nieuwe geluidjes maakt. Zo leuk! Ik ben helemaal blij met haar Roos, auwie meid - ik hoop dat die vervelende buikwond snel herstelt! En je rug, wat zag die eruit! Heb je daar ook nog last van?
met bv is het toch net iets anders , alhoewel ze hier met de fles tegenwoordig ook niet meer zo moeilijk doen
@jip: klinkt als een goede bevalling @Odess: ja hoor, Fleur is ook enorm veel wakker. Moet haar met moeite naar bed krijgen, slapen vind ze helemaal niet leuk, wakker rondkijken juist wel
Odess: van mijn rug heb ik totaal geen last! Tis echt de wond die enorm trekt en brand! maar volgens de vk ziet de wond er wel heel netjes uit!
Eindelijk kletsen bij de oktober mama's @ Danjo, Eva komt om de 4 uur en soms overdag om de 5 uur. Maar bijna altijd wel rond dezelfde tijden. @ Jip dat is nog eens een snelle bevalling
rose had je die tijden bij 2 weken ook al? tis nu vaak dat ze tussendoor een keer komt dus dan zit er weer verschil in de tijden
Gezellig een nieuw topic.... lekker allemaal over eten, poepen, plassen en slapen praten! echt een uitvinding dit forum, want wie anders wil zoveel over dit onderwerp horen, heerlijk @naar buiten gaan, ik ben nog niet buiten geweest met Boaz, vanwege slecht weer. Wanneer zijn jullie voor t eerst gegaan en ga je nu elke dag?
sorry dames, ik had de hele mamalijst nagekeken en zag geen okt mama's staan dus heb ik er een aangemaakt. maar het is nu opgelost. XXX Gusam
Ik kom me ook even melden hier! Hier weer een hele lastige huil dag en ik heb de HA nu maar gebeld en we worden straks terug gebeld. Megan heeft ergens last van waardoor ze overdag alleen maar huild ik kom ook nergens aan toe zo omdat ze alleen maar stil isals zebij je zit....... En dan ook niet altijd. Dit is al meer dan twee wkn en nu moeten we tch echt wat anders gaan proberen....
Ja Eva kwam eigenlijk al heel snel om de 4 uur en bijna dezelfde tijden. Ook de nacht om de 4 uur, nu laatste week kan ze nog wel eens 5 of 6 uur slapen s nachts. Maar ze komt dan wel weer om half 9 zoals altijd.
@ Blij ei Wij gingen naar buiten met Eva toen ze 3 dagen was. Het was toen nog redelijk weer, en ze was al op haar geboortegewicht. Ik ga vanaf toen elke dag naar buiten even lekker met de hond wandelen of naar de winkels. @ Sloppy wat zielig voor jullie meisje. Hopelijk kan de HA jullie helpen.
Hallo dames, Zo, daar zijn we dan. Allemaal mama's! Roos, hopen dat je wond snel minder zeer gaat doen! Jip, klinkt inderdaad als een fijne bevalling! Danjo, ik heb ook nog geen schema hoor. Ze laat nu wel langer tussen de voedingen dus nu gaan we eindelijk van 7 naar 6 voedingen per dag. Dus ik ga binnenkort weer verhogen, ben benieuwd hoe het dan weer gaat. Ze krijgt nu nog 120 cc. Blij ei, wij gingen na precies een week naar buiten. Naar de brievenbus heen en weer haha. Nu gaan we bijna elke dag wel even. Meestal naar mn moeder die nu met haar gebroken knie thuis zit of even boodschappen doen in het dorp o.i.d. Sloppy, misschien is een osteopaat voor jouw kindje ook wel iets. Ik las net in het vorige topic dat ze zich ook zoveel overstrekt toch? Goedemiddag Curly Senna is overdag soms ook wel 3 a 4 uur wakker. Gelukkig slaapt ze 's nachts wel gelijk door na de voeding. Maar hier slaapt ze nog niet zo lang achter elkaar als wat ik hier af en toe lees. Max is nu 5 uur tussen de voedingen. (Op 1 keer 6 uur na). Aisha is gelukkig weer beter dus wij zijn ook allemaal weer happy!! Oh ja, Senna lacht nu zeker elke dag wel 3 a 4 keer naar me, met van die schattige geluidjes erbij. Zooooo lief!!!!
@blij ei: wij gingen na precies 1 week (rondje blok) en ik probeer dagelijks te gaan. Met regen goed instoppen en regenhoes over de wagen. @Shaula: fijn dat Aisha weer beter is. Douchen hier heeft geholpen, ze snuft een stuk minder. Straks als het niet regent even naar de winkels.
Ik heb trouwens geen vaste voedingstijden nog. Soms om het uur, dan om de 2 uur net was het om de 4 uur enz...
@ Shaula: klopt ze overstrekt zich, dus ik ga ook vragen voor een osteopaat. Ze hangt nu weer bij me in de draag zak en dan slaapt ze gelukkig........ Het is alleen niet zo lekker voor m'n rug. Maar dat zie ik late wel weer mijn meisje gaat voor alles!
tis hier ochtend of smiddags rommelig ze krijgt nu savonds de laatste fles om 11 uur en slaapt dan tot 5 uur half 6 Dat is echt super dan is het vaak na 3 a 4 uur weer de fles en dan gaat ze vaak 1 a 2 x tussen de voedingen door rommelen maar goed dan maar op verzoek. Ik ga toch echt niet met een smakkend huilend kind rond lopen. Sloppy vervelend meid mischien is er wat anders aan de hand??? Na buiten we zijn na een week na buiten geweest en ga nu meestal wel om de dag met dr na buiten heerlijk Shaula hier dus eigenlijk ook 6 x voeding maar mevr besluit soms nog 1 a 2 keer tussendoor te komen dus voed ik dr ook maar
@All; jeeej ik meld me ook in het MAMATOPIC!!!Dyoni is de hele dag al wakker heeft een half uurtje geslapen ofzo nu ligt ze in haar wiegje maar is het daar duidelijk niet mee ons Mijn kleine driftkikkertje Van wie zou ze dat nou hebben??? @sloppy; je schoonmama is best lief hihi Dyoni spuugt soms ook zo veel Ik maak me er niet zon zorgen over ze groeit en plast goed Maar vervelend dat je meisje niet zo lekker in haar velletje zit.. @jaja; heerlijk dat het zo goed gaat met Dylan!!En die lachjes en geluidjes heerlijk . @babymassage; ik ga samen met Dyoni ook een cursus doen, is hier vanaf 8 weken.. @draagdoek; ik heb degene van draagdoek.nl..op de site staat een matentabel weet je precies welke maat je nodig hebt.. @Jip ; mooi verhaal!! @Lx; gefeliciteerd met je zoon Ilias!!