Ik kwam thuis en meneer zat voor de pc. De modem die we nu toegestuurd krijgen moeten we weigeren bij de postbode die hem aanbiedt en dan gaat hij weer retour.
Ik ga tafeldekken en dan Niels naar bed sturen (heeft nog nachtdienst). Tot straks en voor zo eet smakelijk.
Ik dacht ik lees even bij maar er viel niks bij te lezen. De 2 oudste kids hebben net ademloos naar het Sinterklaas journaal gekeken.
er liep net een groepje voor me aan waar ook een vader bij liep alleen die bleef aan de straat staan. wat gebeurde er nou bij de eerste deur kreeg hij al zeggens dat het niet netjes was om 2 dingen te pakken als da niet aan geboden werd en vervolgens de deur erna deed hij het weer. toen kreeg hij echt de wind van voren van degene die de deur open deed en toen het jochie weer bij de straat bij paps kwam kreeg hij nog eens een preek en een draai om zijn oren.
sorry moest koken en voorbereidingen treffen. want ook het sinterklaasgebeuren van tv moest ook gevolgd worden en we moesten eten en vervolgens bij tijds op pad. nu is rem nog ff met maud en morris naar oma (rem's ma) en andere oma (rem's oma) en dan kunnen ze zo in bed (als het goed is )