He luitjes, huh ik dacht dat ik het hier neer had gezet maar kennelijk toch niet op verzenden gedrukt want kan het plotseling niet meer terugvinden. Volgens mij mag ik me ook aan gaan sluiten bij de dec forummers......temp is mega gekeldert.
oh Rimar, je hebt geen idee hoe hard ik hier op m'n wang zit te bijten.. heb echt van die pretlichtjes in m'n ogen maar goed dat niemand echt op me let hier
maar nog geen bloed gezien? join the club meis, hier ook temp gekeldert, hoop nu maar dat mijn ongi geen dagen meer uitblijven hoor, hoe eerder ze er zijn, hoe eerder ik er weer vanaf ben
maar ik ga wel afsluiten hier nog ff knallen, want heb echt amper iets gedaan gekregen ik zie jullie morgen wel klus ze!!! dat we morgen allemaal bevrucht mogen komen werken whaha!