Oh nou dat is niet verkeerd! Heeft mannetje nu meer zin ook dan? Het ging toch nog wel es lastig rond eisprong??
Die prestatieangst bedoel je, ja dat is er nog steeds hoor, dat was gisteren wel te vernemen, alleen accepteerde rimar deze keer gewoon geen nee, oeps
Oh dat bedoelde je, dat is een heftige workout op latijns amerikaanse muziek, zeer opzwepend als het ware.
Hee daar is heitje weer, gezellig, het is hier bijna lunchpauze, maar zolang er geen 1 in de kantine gaat zitten blijf ik hier nog lekker zitten, kan mijn broodjes ook gewoon achter de pc opeten
Af en toe is het gewoon nodig om een beetje te 'pushen' hihi Ben blij voor je dat het klussen deze maand zo goed is gegaan! Hopelijk 'werpt het zijn vruchten af' !!
Ik bedoel daar maar mee te zeggen dat artsen ook niet alwetend zijn, helemaal niet dit soort artsen, deze hoeft voor mij niet weer als arts aan de bak te komen.
Ho ho, broodjes achter de pc is geen echte pauze he! Je moet je oogjes ook rust gunnen (ja mam) Dus hup, neem je pauze meid! (ik wil je gewoon weghebben hier... )
Hey Heitje, temp ziet er goed uit!! ik hoop 't zo voor je dat 't deze keer raak is! en dat MrMeeaan, MrRimar en MrSubke gewoon allemaal gescoord hebben gisteren
Ja het is echt niet te geloven he....dat zoiets gewoon écht gebeurt...Kan me daar behoorlijk over opfokken.. :x
Ik ook, het wachtbankje komt er al weer aan. Trouwens FF zet toch zelf het kruis neer? Wanneer gebeurt dat meestal of pas nadat ik morgen getempt heb of nog later? Ik heb eerlijk gezegd nog geen idee hoe dat in zijn werk gaat.
Ja ja, ik kom erachter ja, nou goed omdat jij het bent (mam) ga ik zo pauzeren. Ben ik nu geen volgzame dochter???