Ooo gelukkig maar!! Want als je daar dan ook nog noodgewongen mee zou moeten stoppen dan was dat echt niet leuk geweest nee... Hoe snel horen jullie iets van het andere ziekenhuis? Of hebben ze daar niks over gezegd? Hoop snel, ik duim flink voor je/jullie!!
Ha Zeemermin! Je moet echt niet meer alles eruit laten lopen na het klussen joh... Je kan veel beter blijven liggen en wat ik zelfs doe is met mijn benen de lucht in zodat de kleine soldaatjes een beetje hulp krijgen met hun weg naar het eitje toe (soms moet je de natuur en zwaartekracht ervan effe handje helpen hè!). Als je zw. wil worden dan moet je echt het beste zeker een kwartiertje blijven liggen nl. Succes!
hoi hoi, ik blijf ook altijd wel even liggen met mijn benen in de lucht haha, maar zal het (hopelijk hoeft het dan niet meer) de volgende keer langer doen ik heb me trouwens vergist mijn NOD is namelijk 25 nov, ik las te snel want 21 nov zou een bloedtest gedaan kunnen worden..
Zou iemand mij misschien een beetje kunnen uitleggen hoe zo'n banner werkt? of is er een toppic over? liefs
Hallo meiden, Ik lees al een hele tijd mee en zou toch ook wel graag mee willen kletsen. Wij gaan voor een tweede en zitten in ronde 3. Mijn NOD is op 21 november Wat duurt de tijd tussen eisprong en nod toch lang..
Heyy Mel05!! leuk dat je ook mee komt kletsen,ik ben hier ook pas sinds gisteren en las ook al lang mee maar mee kletsen is nog veel leuker natuurlijk!! ik heb 25 mijn nod. ik wil je heel veel geluk en liefde toewensen voor de 2de Liefs Zeemeermin
Hai Zeemirmin. Bedankt voor je lieve woorden. Uiteraard voor jou ook heel veel geluk! Is het voor jou je eerste kindje? Mijn eerste was geheel onverwacht maar ontzettend welkom, ik was door de pil heen zwanger geworden. Voor mij is het dus voor het eerst dat ik er zo mee bezig ben. Ik las dat er meer meiden zijn die van alles voelen voor hun NOD. Hier ook zo deze maand, gespannen borsten, zin in vreemd eten en steekjes in onderbuik. Natuurlijk ben ik mij ervan bewust dat dit nog helemaal niks zegt.
Hoi Mel05 ja het is voor ons het eerste kindje ik heb afgelopen maandag mijn eisprong gehad. nu heb ik hele kleine steekjes aan de rechterkant van me buik ( terhoogte van de eierstok ) soort van ongie gevoel maar dan heeel erg licht, ook trekt het een beetje! dus het is afwachten maar. ik hoop het zoooo
Na 3jaar ben ik daar ook volledig mee eens al is het bij ons meer een wonder dat we na 9maanden ook een wondertje in onze arme mogen sluiten, het zwanger raken is hier niet het probleem alleen het zwanger blijven na 8miskamen ben ik die hoop een beetje kwijt dat dit ook inderdaad gaat lukken.
Nee maar ja de medische molen bestaat nu eenmaal uit wachten, wachten en nog eens wachten. buiten de medische molen ook hoor haha, dan is het iedere keer wachten op je nod
Ja joh, ik heb dat gevoel van dat lange wachten ook heel erg.... Niet fijn, maar helaas is het niet anders. Waarom kan dat niet gewoon 2 dagen zijn ipv 2 wkn?? Veel succes met wachten en ik duim flink voor je.
8?? Jeetje meis, ik heb er 3 gehad....weet je waar het door komt of hebben ze geen onderzoeken ernaar gedaan? Bij mij weten ze het ook niet maar komt omdat ze een beetje lax waren wat miskramen en onderzoeken betreft, ik hoop dat ze daar in het nieuwe ziekenhuis onderzoeken naar gaan doen bij mij.
@ Zeemeermin & Mel05, ik heb ook wel een beetje last van die tekenen... weet ook niet zeker of het wat betekent natuurlijk, want het kan ook best te maken hebben met nét voor je eisprong, nét voor je ongi of idd. met een zw.schap. Nou hopen we natuurlijk op het laatste !! Hier wat gespannen borsten, soms branderig gevoel in tepel...
Hebben ze bij jou nog niet alle onderzoeken gedaan dat is echt wel slecht ja want je wil toch meer weten. Bij ons hebben ze alles getest en behalve een te hoge stolling en een lichte afwijking in mijn baarmoeder zou het geen probleem geven. Heb fragmin gespoten maar helaas zonder resultaat dus dit hoef ik niet meer te doen hopelijk is de 9de zwangerschap een keer een goede maar dat is natuurlijk nog afwachten. En anders volgend jaar het altarnatieve proberen hopelijk met meer geluk.
pfff... meid, 8 mk wat ontzettend erg!! Kop op en ik hoop dat je snel je hoop terug krijgt een mooie zwangerschap zal gaan krijgen! Heel erg veel succes en sterkte!
Hey, ik lees net dat je een te hoge stolling hebt. Kun je dan niet een kinderaspirine hiertegen gebruiken? Dat gebruikt iemand die ik ken sowieso elke keer week na de klustijd al!! Of mag dat juist niet? Voor zover ik heb begrepen kan dat geen kwaad en ook niet tijdens je zwangerschap nl. Succes!
Ja, dat is het enige dat kan, gewoon doorgaan. Moeilijk hoor! Ik vind het nu ook al best moeilijk. We zijn nog niet in de mm maar de eerste stap is 17 nov, al snel dus. Manlief gaat een vruchtbaarheidsonderzoek laten doen. Ik ben me mentaal aan het voorbereiden op ook zo'n onderzoek maar heb nog geen afspraak gemaakt. Noesje en Minimuis, wat hebben jullie al een verdriet gehad zeg. Ik hoop dat het snel mag gaan lukken. Het wonder van een kindje krijgen is jullie zo gegund!