Juli 2008 mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door Miss Sil, 28 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    hey wat leuk van de nieuwe auto!!! lekker toeren dus!

    Is May nog steeds ziek dan dat hij zo moest huilen vannacht?
     
  2. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    auw auw, en .................... getver ook dat nog :(:(!
     
  3. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    klinkt in ieder geval erg lekker!
     
  4. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zo...vanmorgen is er lekker veel gebeurd in de badkamer. Alle isolatie zit erin en de meeste muren zijn ook al afgetimmerd. Straks als mannetje thuis is gaan ze de vloer storten, dus dan is er echt weer een flinke spurt gemaakt.

    Met het bad zijn we nog niet veel verder, het komt dit weekend in ieder geval niet meer. Om 10 uur heb ik gebeld, maar toen waren ze nog aan het overleggen met de leverancier over een mogelijke oplossing. Dus zodra ze meer weten zullen ze bellen. Maar wel moesten er op rekenen dat het dit weekend in ieder geval niet meer geleverd werd. Ze hebben ook al geprobeerd om het via een andere leverancier te krijgen, maar het is een speciale maat die ze nergens op voorraad hebben. Dus ja...nu even wachten op telefoontje.
     
  5. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    sowwwwwwwwwwwwwwww :$:$dat doen jullie goed zeg:):), stoer!!!!!!!!!!8)8)8)
     
  6. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ben vanmorgen even met Arinde naar de bakker (aan het eind van onze straat) gelopen. Ze loopt nu zo goed, dat ik dacht: ik laat haar op de heenweg gewoon zelf lopen, dan draag ik haar op de terugwel wel. Maar nee hoor, ook de terugweg heeft ze helemaal zelf gelopen. Echt zo gaaf!!!!
    We komen dan ook langs een speeltuintje, waar we eigenlijk nog nooit geweest waren, dus daar zijn we ook gelijk even heengelopen. Daar heeft ze even op de wipwap gezeten, maar alles was zo nat.
    Maar vind het zo gaaf dat ze nu zo ver al zelf kan lopen, zonder te vallen!!!!
     
  7. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    wat een gedoe met het bad zeg!! maar wel fijn dat de rest nu al zo opschiet!!! Heerlijk om dan te zien dat er schot in zit he?!

    Linnielin, ben weer even weg hoor, Mees ligt op bed dus ik ga even aan de poets. Ook zou er nog een monteur voor de cv ketel komen maar tot nog toe nog nisk gezien of gehoord, raar he?
     
  8. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heb trouwens ook nog supergoed nieuws!!!

    Gisteravond belde mijn zwager om te zeggen dat mijn schoonzusje in verwachting is! Ze zijn al ruim 5 jaar bezig en waren net weer met een nieuwe behandeling gestart in het ziekenhuis en daar is ze nu in 1x zwanger van geraakt! Ze hadden gister de 2e echo gehad, dus nu durfden ze het wel aan iedereen te vertellen. Ze is nu 10 weken zwanger!!!!

    Ben zo superblij voor ze. Moet er echt de hele dag aan denken!!!!!!!!
     
  9. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hadden ze geen tijd afgesproken? Anders gewoon even bellen.

    En poetze!!! Ik heb vanmorgen de bovenverdieping al gedaan en beneden heeft niet zoveel zin als ze in de badkamer bezig zijn. Dus straks alleen nog even boodschappen doen!
     
  10. ooohh wauw gave bak :D mooi kleurtje ook..het nieuwe zwart :)
     
  11. ben helaas pas tussen kerst en oud en nieuw vrij, meer dagen heb ik niet
     
  12. Oh wat leuk zeg :) gefeliciteerd, dan worden jullie oom en tante
     
  13. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja dat ook:) maar dat zijn we al 2x en de 3e is ook al op komst in januari...en nu dus de 4e er ook nog bij;)
     
  14. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    28 okt 2007
    34.502
    3
    0
    christea gefeli!!!

    Mooie auto ml! lijkt ergens wel wat op de onze :p:p uhmmm... veel kaartlees plezier!

    hier wel een ok nacht, maar mvr heeft nu een rot humeur..gooi dr zo het bed maar weer in.. mopper de mopper.

    pc is nog steeds stuk.. bestanden zijn wel opgeslagen, dus nou jah, alleen ff ongemakkelijk dus.
     
  15. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Mooie auto ML!!!

    Linnielin; Gefeliciteerd met je zwager! 5 Jaar, jeetje wat een tijd zeg. Gelukkig is het dan nu raak!!
     
  16. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Zo hier ben ik wel weer ff lekker druk. Ik heb een was erin gedaan, badkamer schoongemaakt, we hebben boodschappen gedaan, aquarium schoongemaakt en ga zo even wasje ophangen en een nieuwe erin. Vriendin komt zo ook gezellig even een bakkie doen dusss!!
     
  17. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoe is het nu met jullie aquarium...gaan de vissen nu niet meer dood?

    Inderdaad druk dagje, maar wel gezellig straks met je vriendin!
     
  18. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    28 okt 2007
    34.502
    3
    0
  19. Daantje85

    Daantje85 VIP lid

    10 nov 2007
    24.059
    0
    36
    limburg
    ja zo slim ben ik nog wel om te denken dat je dan op een andere pc zit als die van jou stuk is ;) ;). Mag wel blond zijn, maar snap meer als je denkt hoor :p
     
  20. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    28 okt 2007
    34.502
    3
    0
    :D staat er toch ook ;) dat jij ook zo slim bent :p:p haha
     

Deel Deze Pagina