@ Vogeltje jeetje wat een verhaal! Heel veel beterschap voor Toby! @ Setteke: Beterschap! @ QB: Ik heb het ook gelezen. OMG wat een verhaal he!? Hier zijn alle boodschappen weer binnen en alle dieren hebben weer een schoon hok, verblijf, etc. Ik heb weekend! Fijn weekend allemaal!
@vogeltje jeetje meis wat is dat schrikken @setteke beterschap @linka hoest met je @puck hoest met je ben je weer beter @lauwie hoest met jou Zo wij zijn weer terug van de intocht Silver vondt ht super. heeft de hele tijd staan dansen en klapen. pieten vondt ze niet eng en had al snel door dat ze wat van hun kreeg. zo leukkkk
jeetje wat een schrik! ik hoop dat het snel beter et hem gaat! knuffel! @noura: we zijn tussendoor al bij de ha geweest en toen heeft hij een kuur gehad die niet heeft geholpen. hij is er verder niet ziek van en is gewoon vrolijk en speelt gezellig. heb gister de ha gebeld voor advies en die wil hem nu maandag nog even zien.
@vogeltje: meid, wat een staartje heeft die operatie gekregen... En allergisch, en astmatisch en wellicht mex. griep... Ik hoop dat ze de m griep uitsluiten en dat toby gauw weer de oude is!!! Dikke knuffel en sterkte... @ juud; super jurk, staat je goed! --------------------------------------- Tygo deed gister al meer stapjes toen ik hem bij het kdv ging halen maar nu thuis laat ie zich weer gewoon meteen vallen @ binna en chantico: hahaha, blij dat ik jullie gemotiveerd heb om een extra knuffel te halen, zou het iedereen aanraden, hihihi.... Verder niet veel te melden, ben ff niet lekker, die hoofdpijn maakt mijn humeur er niet beter op...! Dus ga lekker op de bank sikkeneuren (terwijl tygo voor me staat, de jongste van rene aan de tafel zit te tekenen en de oudste met 2 vriendinnetjes een spel aan de tafel aan het doen is en ja natuurlijk, rene er WEL een uurtje tussen uit is.... Eigenlijk mag ik niet klagen, doe ik toch stiekum wel, maar eigenlijk ben ik ook wel blij dat hij even weg is, bleh....)
@ Chantal: Dat deed Olivier ook na zijn eerste stapjes. Tot gisteren eigenlijk... sinds gisteren is hij weer heel druk met los stapjes zetten, steeds iets verder, zo leuk om te zien! *trots!* Beterschap voor jou! @ Binna: Ja het gaat iets beter, maar het blijft op en af gaan, soms hoofdpijn, etc. Erg irritant! Leuk dat Silver het zo leuk vond bij Sinterklaas! Hier komt hij volgende week pas... @ Judith: Was ik straks vergeten...maar wat staat je je jurk mooi!!!
Ha allemaal @ Vogeltje, hemel is dat ff schrikken! Gaat het nu weer een beetje?? Oja Noura hoe is het met Anissa? Verder ff niks gelezen..... (toch niet handig 2 accounts...dit is Juud)
@Juud, die jurk staat je wel erg mooi hoor. En die vakantie: ik wil ook!! Heb trouwens met dat soort dingen straks wel 'n probleem, want op internet kun je volgens mij haast niet boeken met 3 kleine kindjes. @Lauwie, ik ga straks 28 uur werken, verdeeld over 5 dagen. Is misschien niet ideaal, maar dan kan ik de kindjes zo lang mogelijk thuis houden. Als het goed is gaan ze dan op maandag, dinsdag en donderdagmiddag. Yosyp heeft vanmiddag toch weer koorts gekregen. Voor het winkelen had ie 36,5 en zo'n 1,5 uur daarna weer 39,2.
Lies heeft mij gevraagd aan jullie te vertellen dat wij donderdagmiddag om 16:45 de trotse ouders zijn geworden van dochter en zusje Suzanne Marline Jalissa. Suzanne is onder water geboren en dat ging super! Suzanne had een geboortegewicht van 4680gram en meet 55cm. Alle respect heb ik voor mijn vrouw, wat een reus! Groet René
Rene,Liesbeth en Leonie gefeliciteerd met jullie reuzinnetje! Petje af voor PP! @sjors we hebben hem niet via internet gedaan. We hadden hem bij thomas cook op internet voor 875 gezien. Zijn naar dreizen gegaan daar was hij 950, die link laten zien en ze gaven ons de reis voor 875 haha.
2 hele leuke, maar drukke, dagen gehad. gisteren gewerkt en naar ikea. bij ikea twee hele leuke tafeltjes gehaald met 2 krukje. de box is afgebroken en nu heeft fayenna een eigen speelhoekje voor nog geen 20 euro, geen geld en ziet er hartstikke leuk uit. gisterenavond kwamen de zwarte pieten aan de deur, fayenna vond het maar niks. vanmorgen gepoetst, daarna gewerkt en boodschappen gedaan. nu ga ik dus lekker bankhangen en morgen kom ik weer reageren. morgenmiddag naar de intocht van sinterklaas. @ passiepaard: van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje suzanne (mooie naam ik heet ook suzanne) @ vogeltjes: tjeetje wat een vreselijk nieuws over toby, wat zullen jullie geschrokken zijn zeg. ik wens jullie heel veel sterkte en hopelijk is hij er snel weer bovenop
Passiepaard, René en Leonie, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje en zusje!! Het klinkt allemaal heel fijn!! Geniet ervan en heel veel geluk gewenst!
Lies en René, gefeliciteerd!! Leuk dat je het hier komt vertellen, René! Wens je Lies een snel herstel van de bevalling? En geniet ze! Binna, lief dat je het vraagt! het gaat wel goed met mij hoor. Merk alleen dat ik wat minder kan hebben sinds de stress van de laatste tijd. Geniet nog steeds heel erg van mijn kleine schatje! En hoe gaat het met jou? Leuk met de pieten op de foto! Wij kwamen vanmiddag gelukkig nog een paar pietjes tegen. Vandaag sliep ze tijdens de intocht, dus volgende week herkansing in het dorp bij mijn ouders. Sjorsje, werk je dan ´s ochtends of ´s middags? en waar gaan je kinders de andere 2 dagen heen dan?
Gister een hele reageeractie getikt. Helaasm pindakaas het was al 23 uur geweest. Weg reactie Vol goede moet beginnen we opnieuw @Juud, gave jurk!!!! Hij staat je echt supergoed Ik moest ook al werken anders waren we ook naar schiedam gegaan @Lauwie, ach arme otje hoe is het nu met de luieruitslag? Ik gebruik altijd zinkolie van dr swaab, echt superspul. @Binna, hihi nu al aan het uitzoeken voor koninginnedag Wat schattig dat silver zo aan het dansen en klappen was! Leuke foto. @Marleen83, fijn dat het weer wat beter gaat met shane! Wat een schrik gister @Sjorsje, fijn dat yosyp weer is opgeknapt. Owh lees nu dat hij weer koorst heeft Beterschap! @Setteke, beterschap! Hoe is het nu met je? @Vogeltje, jeetje dat zo'n simpele ingreep zo'n drama werd. JUllie zullen wel geschrokken zijn. Hoe gaat het nu met toby? Hopelijk geen mex griep. @Chantal, bart deed dat ook. Bij ons thuis liep hij als een kieviet en als ik het bij mijn (schoon)ouders wilde laten zien, ging hij zitten en kroop hij verder @Passiepaard en man, gefeliciteerd met de geboortje van jullie dochter en zusje! Mooie namen en wat speciaal zo onder water geboren worden. @Shanai, hoe bevalt het zonder box? Ik wil hem eigenlijk ook weg hebben, maar gebruik hem nog wel eens als strafhok dus weet het nog niet. Hihi zwarte pieten zijn ook wel eng Hihi ik kreeg daarnet een smsje van de sint, dat ik even naar de deur moest kijken. Hangt er een tasje aan met een cadeautje voor bart en snoepgoed voor zijn ouders Wat een lieve sint komt er hier in moordrecht
Lauwie, ik heb nu opgegeven dat ik op maandag en dinsdag van 9.00 uur tot 16.00 uur wil werken, op woensdag en donderdag van 14.30 uur tot 20.00 uur en op zaterdag van 12.00 uur tot 16.00 uur. Dan heb ik precies 28 uur gewerkt. Op woensdag- en donderdagochtend en vrijdag ben ik dan thuis voor de kindjes. Op woensdagmiddag en zaterdagmiddag is Ard thuis. Op deze manier hoeven ze nog maar 2,5 dag naar het kinderdagverblijf.
hallo hallo @ Passiepaard en man, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter, het lijkt wel of er dit jaar alleen maar meisjes geboren worden Wij zijn lekker al de hele middag aan het niksen, dat is natuurlijk superleuk en morgen gaan we er gewoon mee verder. We zeggen wel ongeveer elk kwartier: "aaaah wat is ze lief" @ Lauwie, heeft je vriend al een beetje succes met sollicitaties en hoe is het met jou baan? @ Vogeltje, arme arme jij en Toby, wat een heftige dag zeg, ik kan me bijne geeneens voorstellen hoe je je dan voelt @ Shanai, dat klinkt zeker als een paar drukke dagen, hier staat de box nog wel even maar ik zal blij zijn als ie eruit gaat @ Puck, wat ontzettend gaaf dat Olivier aan het lopen is, trekt hij er ook zo een leuk gezicht bij? @ Chantal, laat je niet gek maken hè en neem af en toe je eigen tijd @ Binna, leuke foto! ik ga me klaarmaken voor de yathzee competitie haha lekker burgelijk om op zaterdagavond met zn tweeen te yatzeeen maar ik heb er toch hartstikke veel zin in
grrrr moest weer uitloggen en inloggen :x Giulia heeft weer zo'n avond dat ze absoluut niet wil slapen Rent d'r bed maar steeds uit en gaat dan op de deur bonken...oefent vast voor Piet