Ik heb m vandaag binnen gekregen. Een groene, volgens mij staat er iets op van "ik eet pas als ik OOK een toetje krijg".
ik en me moedder hebben vandaag een oranje binnen gekregen met nee jij vond vroeger alles lekker .....geweldig!
heb zojuist op de site gekeken om de gratis kindergidsje te bestellen, maar helaas hij staat er niet meer bij
hahaha het is niet te geloven; m'n eerste slabbetje is binnen!! Op ons pap's adres hihi Dus ben heel benieuwd of er thuis ook in in de bus zit (en bij mn schoonouders) hahah, had het niet helemaal meer verwacht want heb hem echt al lang geleden besteld...maarrr hij is dr dus! joehoe! mocht ik nog dubbele krijgen, laat ik het weten Heb nu de groene met de tekst van het toetje!
ik heb hem nog steeds niet binnen ag ja gedult mis komt hij nog en anders is het pech en komt hij niet meer hahahaha
Ik had 12-10 een slab besteld. En vandaag binnen gekregen ! Een oranje, met jij vond vroeger alles lekker.
heb m 22 okt. besteld, en nog niks, is er iemand die m na die tijd besteld heeft, en m toch al heeft?
haha bij mij tot nu toe alleen bij mijn vader, bij mij thuis nog niet..apart. Mocht ik nog dubbele krijgen, zali k het laten weten Welke tekst heb je op die oranje en blauwe?
De oranje is met: nee jij vond vroeger alles lekker De blauwe: Kijk, zonder handjes. Maar de blauwe heb ik niet dubbel alleen de oranje
heb vandaag het kindergidsje ontvangen, maar helaas, geen slab er bij... iemand die nog tevell heeft? hou me aanbevolen tegen verzendkosten! (denk alleen dat niemand slabbetjes te veel heeft haha)
Woehoe, schoonmoeders heeft 'm ook binnen! Ik heb alleen geen idee welke; ze had hem nog niet open gemaakt haha. Da's ook wat; hebben (schoon)ouders ze binnen gehad; wij thuis nog niet haha.
Yes! Slabs binnen! Ik heb de blauwe dubbel en zoek een groene. Iemand een groene over of liever een bauwe? Let me know!!!
Ik hoop dat je groene over hebt Kreeg ze gisteren ineens allemaal tegelijk binnen (had steeds ons adres wat aangepast). Dacht nog even dat ze allemaal hetzelfde waren maar heb dus alleen de blauwe dubbel en mis de groene nog! (Net kwartetten dit)
haha nee helaas, vandaag de rode gekregen, die heb ik nu dus dubbel met 'knoeiiuhh' erop. Blauw heb ik nog geen helaas Mocht je die willen ruilen met de rode... graag!! Ik verwacht er nog eentje op mijn eigen adres, die is nog niet binnen namelijk...wie weet is dat de groene