December 2007 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Jufffie, Oct 7, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Essebes

    Essebes Fanatiek lid

    Apr 7, 2007
    3,215
    0
    0
    Lindy, als ik dat zo lees ben ik blij dat ik dat niet meer heb... (Nu even door de stuwing heen en zorgen dat m'n knip geneest hahaha!):)...solly...Wat een ongemakken he die laatste weken..
    Maar goed, we weten inmiddels dat het t allemaal dubbel & dwars waard is! 8)
    En het zou heel goed het indalen kunnen zijn wat je voelt hoor.
    Bedankt voor de tip, heb het meteen op m'n boodschappenlijstje gezet! Hoop dat je vanmiddag een beetje kan slapen.
     
  2. Essebes

    Essebes Fanatiek lid

    Apr 7, 2007
    3,215
    0
    0
    Heb gister een babyfoon besteld, de Alecto dect 88 (zoiets...)
    Maar vroeg me eigenlijk af of er geen babyfoons bestaan met twee ontvangers??
    Anders best dom dat ik deze besteld heb.....:)

    Ennnnnnnnnn...ik wil een nieuwe banner, waar kan ik een leuke vandaan trekken???:D
     
  3. johana79

    johana79 Fanatiek lid

    Aug 22, 2006
    4,311
    0
    36
    beslismedewerker
    overijssel
    goedenmorgen,

    essebes er bestaad een babyfoon met 2 ontvangers ik geloof dat die ook van alecto is (moet je eff kijken) maar mijn dinnetje heeft hem en ik word er zelf niet echt vrolijk van...volgens mij kan je beter 2 losse nemen..maar goed das mijn mening.

    hier vanochtend echt als een blok in slaap gevallen...werd dus net pas wakker (dani ook)...beetje verfrommeld ben ik nu..grinnik. zo eerst dani even naar gastouder brengen.
     
  4. Miep en Miep

    Miep en Miep VIP lid

    May 27, 2007
    8,944
    0
    0
    Goedemorgen!!

    Essebes..wat een scheetje!!en zo'n bos haar!! wat mooi!! lekker ding!8)
    Ach en Liv moet even wennen hè...vorige week was Mika ook meer uit z;n doen als nu...
    komt ook door de kraamhulp en visite wat over de vloer komt he..;)
    Fijn dat jullie lekker tussendoor mogen slapen...heerlijk!
    Maar wat zielig dat ze zo'n last heeft van krampjes..helaas geen tips..als t maar snel over gaat hè..

    Babyfoon..we hebben ook 2 losse..die met 2 ontvangers kwam heel slecht uit de testen...hadden er ook naar gekeken..
    Dus hier ook 2 aparte alecto's..:D

    Lindy Niet zo lekker geslapen..bah!
    Misschien kan je vandaag overdag een beetje bijtanken!!!
    dikke knuff!


    Hier vanmorgen Jari maar wakker gemaakt om half 8...die gup lag nog te slapen....;)
    Nu ligt Mika ook nog te pitten..dus die gaan we zo maar wakker maken.....
     
  5. Britteke

    Britteke Fanatiek lid

    Dec 16, 2006
    3,613
    0
    0
    Goedemorgen,

    Wij zijn er ook weer!!! Heerlijk weekend gehad alleen had ik last van een jicht aanval, mijn oude mannen kwaaltje. Normaal neem ik medicijnen in op het moment dat ik het voel aankomen en dan is het zo weer over... Nu mag ik die medicijnen niet hebben dus heb heel het weekend pijn gehad en nog steeds... Best lastig hoor. Ach ja.. alles voor het goede doel he ;).

    Met Sam daarom ook niet bij de intocht geweest. Kon niet zo lang op mijn voetje staan. We hebben wel snel wat Sinterklaasinkopen gedaan. Sam heeft al een gevuld schoentje gehad. Zetten jullie kids elke avond een schoen?? Was eigenlijk van plan dit jaar de schoen alleen in het weekend te zetten. Echt begrijpen doet ie t toch nog niet.

    Hier zijn we voorlopig weer effe helemaal klaar met (schoon) ouders, (handig met sint, kerst en verjaardag in het vooruitzicht). Ik baal er zo van dat ze onze opvoeding aan hun laars lappen en gewoon hun eigen ding doen. Wat we er ook van zeggen... het helpt allemaal geen bal! Pffff Ze denken alleen aan zichzelf. Lekker om dat er ff uit te typen hihi. Ga zo ff bijlezen... Eerst Jan effe uit bed plukken...
     
  6. Jufffie

    Jufffie Niet meer actief

    Morgen,

    Hier een zeer chago Jufffie.
    Gister heb ik 6 uur lang (16-22u.) op de EHBO gezeten ivm bloedingen en hevige bruikkrampen.
    Een arts ass. heeft kweekjes afgenomen, bloed geprikt, plas ingeleverd en een inwendige echo gehad. Gelukkig wijst niks op een buiten baarmoederlijke zwangerschap (noem je het zo?) of een miskraam en verder kon ze niet veel zien op de echo ivm jonge zwangerschap.
    Ze stuurde mij weg met pijnstillers! Goh ik verwachtte ook niet veel! Nu moet ik over een week komen! Eigenlijk heb ik er geen zin in! Als ik de 13 weken bereik ga ik echt een keer te keer als ze niet echt met een oplossing komen. Ik heb geen zin weer in een verlate miskraam of een vroeggeboorte!

    ESS, Ik ben helemaal verliefd op Jenna!*smelt*

    kuskus
     
  7. Jufffie

    Jufffie Niet meer actief

    PS Nog 20 weken te gaan voor de 26 weken.*zucht*
    40 weken lijkt zo onmogelijk!
     
  8. johana79

    johana79 Fanatiek lid

    Aug 22, 2006
    4,311
    0
    36
    beslismedewerker
    overijssel
    juffie wat vervelend dat je zulke krampen/bloedverlies hebt...wel een beetje moed houden hoor! *knuff*
     
  9. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    De alecto bevalt ons echt super! En hier hielp lekker even in de tummy goed tegen krampjes.. Gaan ze in de natuurlijk houding van de baarmoeder liggen..;)
     
  10. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Hier ziek thuis gebleven.. De hele nacht aan het spoken geweest.. Esmee niet naar de oppas maar lekker thuis.. Hopenlijk komen we de dag door!;)
     
  11. johana79

    johana79 Fanatiek lid

    Aug 22, 2006
    4,311
    0
    36
    beslismedewerker
    overijssel
    judith ben jij ziek of esmee?? (of allebei) dikke knuff en beterschap gewenst.

    heb overigens zelf ook de alecto babyfoon en vind hem echt fantastish....voor gait kopen we er ook één bij (dus gewoon twee losse).
     
  12. ess wat een lieffie is Jenna *SMELT*
    en cinababy kan je het beste op dr speentje doen, als ze die heeft.
    dan weet je zeker dat ze alles binnenkrijgt...

    Miep wat een schetig feestpakje:D

    Judith beterschap voor jullie!

    Jufffie *KNUF*

    Johanna, lekker geslapen!

    Lindy Nog ffies meid!
     
  13. Alieke

    Alieke Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,793
    157
    63
    Ben ik weer!!

    Hoe is het hier? Ik heb even niet terug gelezen, daar is geen beginnen aan! :)

    Ess; Lekker aan het genieten?!! Hoe voel je je? Hoe was de bevalling gegaan?

    Juffie; Jeetje, begrijpelijk dat je je zo'n zorgen maakt. Vooral omdat het nog zo pril is!! Ik hoop dat de bloedingen en kramen snel weg zijn.

    Johana; Hou je het nog vol?? :D

    Miep; Hoe doet Jari het? Lijkt hij op mika (als baby) ? :)

    Zijn er verder nog sappige nieuwtjes???

    **
    Wij zijn gisteren naar het kinderfeest van sinterklaas geweest. Loïs vond het geweldig! Ik vond het zó leuk om te zien hoe enthousiast ze was en druk aan het klappen was en mee zingen. Eenmaal toen het zandkasteel kwam schreeuwde ze heel hard "Kooooooossss", wat een scheetje. Even een dagje alleen voor Loïs, Dana was bij oma.
    Die nu stiekem vanuit haar wipper mee zit te gluren naar het zandkasteel *stuiter-de-stuiter* De box wiebelt ervan ;)
     
  14. gerda79

    gerda79 Fanatiek lid

    Apr 15, 2007
    1,230
    0
    0
    zelfstandige ondernemer
    zwolle
    iedereen heeft dus een leuke sinterklaas weekend gehad.

    miep je hebt leuke kleertjes besteld voor de kleintjes
    hier moeten we nog even kijken

    mve beterschap en lekker rustig aan doen he

    verder heb ik leuke foto's voorbij zien komen.

    babyfoon hier een phillips, ben er erg tevreden over was wel prijzig maar dat zijn de meeste denk ik.

    Olga lekker gemaseerd agelopen weekend heerlijk

    sanneke leuk weekend gehad

    Amber genoten van sint

    alieke leuk feestje gehad dus

    lindy knuffel voor jou,,nog even doorzetten

    nieuw bed,, we hebben het zaterdag geprobeerd maar het was geen succes nick wilde er niet slapen we gaan het vandaag nog eens proberen en hem dan extra moe maken kijken of het lukt.



    hier heeft Nick ook een schoentje gezet afgelopen zaterdag hij vond het erg mooi. Snapter niets van hoe het er kwam.

    Fijne dag allemaal
     
  15. Britteke

    Britteke Fanatiek lid

    Dec 16, 2006
    3,613
    0
    0
    Gerda, jammer dat Nick niet gelijk in zijn nieuwe bed wilde slapen. Vanavond nog een poging dus... succes!

    Alieke, Wat leuk dat jullie naar het Feest van Sinterklaas zijn geweest. Heb je foto's gemaakt??? Altijd leuk om je kindje zo enthousiast te zien. En Dana nu al stiekem het Zandkasteel kijken... Je kan er niet op tijd bij zijn he haha.
     
  16. Britteke

    Britteke Fanatiek lid

    Dec 16, 2006
    3,613
    0
    0
    Johana, al uitgefrommeld inmiddels? haha

    Miep, wat een heerlijke slaapkoppen zijn die mannen van jou toch he :). (stiekem wel jaloers!! haha)

    Jufffie, wat een schrik meid. Kan me voorstellen dat je nu bang en onzeker bent. De moed niet opgeven hoor... Wij duimen allemaal voor een goede afloop! Hele dikke knuffel van ons!

    Judith, Beterschap!!!
     
  17. Britteke

    Britteke Fanatiek lid

    Dec 16, 2006
    3,613
    0
    0
    Ess, wat een prachtige meid is Jenna!!! Thanks voor t kaartje trouwens.. mijn kaartje is onderweg :).
    Banner via Bump and Beyond misschien??
     
  18. Britteke

    Britteke Fanatiek lid

    Dec 16, 2006
    3,613
    0
    0
    Zo hier alweer een hoop gedaan... Jan heeft late dienst dus die is nog niet zo heel lang de deur uit. Is wel weer wennen hoor.. Jan was de afgelopen 2 weken veel thuis ... Mis hem nu al :) haha.
     
  19. Lindy

    Lindy VIP lid

    Jan 16, 2007
    5,390
    1
    36
    ben fulltime mama
    Goedemorgen Britt..
    wat vervelend dat je last hebt van jicht.
    vervelend dat je schoonouders jullie regels aan hun
    laars lappen.. Hier nog z`n schoonmoeder hoor.pfff
    Als je nee zegt zegt zei gewoon ja.. zooo irritant..
    maarja.. heb je jan nog uit bed gekregen?..

    Juffie rot zeg dat je zolang op de EHBO hebt gezeten
    gelukkig nix ernstigs te zien:(
    ja is toch ook nix dat ze je zo laten lopen
    hoe is het met Jayda?..
    Mamavesmee ziek :( balen meid.


    ALiek HOI :D. wat leuk dat lois zo enthousiast was
    bij sinterklaas :)

    Gerda ht nieuwe bed van nick nog geen succes
    misschien vanavond :)

    Britt ik ken het hoor als jan dan veel thuis
    is geweest en dan ineens weer weg is,
    ik moet ook altijd ff wennen. en mis hem dan ook wel hihi
    soms is het ook wel lekker hoor :)
    schoonmaken enzo gaat toch makkelijker als hij niet thuis is hihi..:)

    Zoo hier ff de gordijnen en hoezen van de kussen in de was :).
    heerlijk schoon allemaal.
    samen met demy haar speelgoed even ter handen genomen en schoongemaakt
    en meteen even uitgezocht waar ze niet meer mee speelt
    hihi :) prachtig vind ze dat samen opruimen..
    Mevrouw heeft haar fluitje gevonden.. pff wat een herrie haha.
    Ohh het is al weer 11.12 :O wow
    wat gaat de dag snel. en is het vies weer zeg :( bahh
    wij wouden ff naar de koeien van de buurman.. maar
    denk dat.dat er neit in zit voor het slaapje..
    misschien vanmiddag:). we hebben braaf oud brood gespaard hihi
     
  20. Lindy

    Lindy VIP lid

    Jan 16, 2007
    5,390
    1
    36
    ben fulltime mama
    Demy bij de kippen van de buurman :) vorige week
    prachtig vind ze dit :D..
     

Share This Page