Mexicaanse griep en zwanger hoe verder!!!

Discussion in 'Gezondheid' started by rosannanl, Jun 12, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Towser

    Towser Fanatiek lid

    Aug 9, 2009
    1,222
    1
    0
    Gelderland
    Hé gelukkig Sorbetijs, wat een opluchting en fijn dat je HA zo reageerde!

    En ehh, wij gaan mee hoor naar Australië!:D
     
  2. Ninette

    Ninette Bekend lid

    Aug 9, 2009
    572
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gelukkig maar Sorbetijs!
    Volgens mij heb je een lieve huisarts!
     
  3. petty

    petty Actief lid

    Jul 10, 2007
    451
    0
    0

    hey jojo,

    ik begrijp je gevoel dat had ik ook maar je moet op een gegeven moment de knoop doorhakken voor jezelf en je niet meer teveel mee bezig houden en vooral niet alle "spookverhalen" ik heb gister mijn 1ste vaccin gekregen en ik heb helemaal nergens last van zelfs niet van spierpijn in mijn arm...baby schopt er nog steeds vrolijk op los! wel heb ik de avond ervoor wel even wat traantjes gelaten...vind het gewoon zo oneerlijk dat wij zwangere vrouwen zo'n ontzettend moeilijk besluit moeten nemen..het is niet niks en daarom begrijp ik dat je twijfelt...het is echt ieder voor zich en ieder heeft een mening..maar mijn gevoel dat ik het moest doen bleef wel sterker naar voren komen...

    meid, denk er nog goed over na...luister niet alleen naar je gevoel maar ook je verstand.....

    voor alle meiden die er nog niet uit zijn, ik wil jullie veel wijheid toewensen bij het nemen van jullie besluit...

    ik kan nu niet meer terug en om eerlijk te zijn gaf het mij gisteravond direct al zoveel meer rust...ik heb de knoop doorgehakt voor zowel mijzelf als voor mijn zoontje die a.s. vrijdag zijn 1ste vaccin krijgt....


    liefs!!
     
  4. Ninette

    Ninette Bekend lid

    Aug 9, 2009
    572
    0
    0
    NULL
    NULL
    Helemaal mee eens Petty, het is niet makkelijk om dit soort beslissingen tijdens je zwangerschap te moeten nemen, maar op een gegeven moment moet je gewoon een keuze maken denk ik...
    Mij geeft het ook veel rust!
     
  5. jedalin

    jedalin VIP lid

    Nov 4, 2008
    12,674
    2
    38
    noujaaa het moet toch ook niet gekker worden....!!!
    Kreeg het volgende mailtje binnen:

    Geachte mevrouw Linda,

    Direct leverbaar: sneltest voor de Mexicaanse griep. Complete testkit voor het vaststellen van de Influenza A (H1N1) binnen 5 minuten. Eenvoudig thuis uit te voeren met meegeleverde wattenstaafje, testvloeistof en testcassette.

    -Sneltest voor Mexicaanse griep vanaf 9,95 euro
    Voordelig en betrouwbaar van apothekers-kwaliteit.
    Pakket 3 stuks van 39.99 nu voor 28.99 euro.
    Pakket 6 stuks van 79.99 nu voor 55.99 euro.
    www.influenzatest.nl

    Let op beperkte voorraad, aanbieding geldig tot 30 november 2009.
    http://www.sensitest.nl?r=ma19

    Met vriendelijke groet, Sensitest Nederland
     
  6. mexicang

    mexicang Fanatiek lid

    Oct 1, 2008
    4,345
    85
    48
    Heel duidelijk, zo'n eenduidig beleid!
    Ik mag van harte hopen dat dit doorgaat, bij de assistente van mijn h.a krijg ik geen poot aan de grond. Manlief mag niet!
    Blijft apart...
     
  7. mexicang

    mexicang Fanatiek lid

    Oct 1, 2008
    4,345
    85
    48
    Hmm.... had ik alles geregeld met de ass van de h.a, ipv vandaag morgen omdat mijn man dan mee kan..... is zijn vlucht vertraagd!! Hij landt een half uur voor we de afspraak hebben :(
    Kan ik morgen weer gaan bellen.
     
  8. Dottie

    Dottie Bekend lid

    Mar 8, 2009
    665
    0
    0
    Bediende
    Hello!

    Ik heb afgelopen zaterdag de prik laten zetten. De pijn in mijn arm is zo goed als weg, maar zou het kunnen dat ik nu, een halve week later griepachtige symptomen heb :( Of zou ik zo iets opgevangen hebben?
    Ik heb morgen een afspraak bij de ha, maar ik ben toch benieuwd naar jullie ervaringen met de neveneffecten.

    Groetjes
     
  9. Ninette

    Ninette Bekend lid

    Aug 9, 2009
    572
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hmm, nee, hier niks anders gehad dan de pijnlijke arm. Ook bij mn zoontje en man niks anders gezien.
     
  10. Mirre

    Mirre Fanatiek lid

    Jul 4, 2006
    4,173
    4
    0
    Zwijndrecht
    Ik heb vorige week do.avond de prik gehad en was vanaf zondag echt beroerd/ziek. Misschien toevalligheid....toch de griep opgelopen , immers het vaccin werkt nog niet
    maar dacht in eerste instantie "Oh, beetje bijwerking griepachtige symptomen".......Nu een week na de prik lig ik nog in bed echt heel ziek te zijn! Vandaag maar weer contact opnemen met de HA want ik hoest de longen uit m'n lijf, moet braken van het slijm wat opkomt, m'n hoofd knalt eraf kan nog wel ff doorgaan maar of jullie daarop zitten te wachten ;):D korter gez: De griep.

    Mirre
     
  11. Towser

    Towser Fanatiek lid

    Aug 9, 2009
    1,222
    1
    0
    Gelderland
    Jeetje Mirre, wat vervelend dat je nog niet opgeknapt bent, sterkte en beterschap.

    Dottie, mijn vrouw heeft vorige week dinsdag de prik gehad, dus alweer ruim een week geleden en ook alleen last gehad van een stijve arm. De kinderen (die geen vaccin hebben gehad) zijn wel ziek, maar hebben geen koorts (overgeven, hoesten, hangerig).

    Nou, lindavnr, ideaal toch, zometeen krijg je ook nog een mailtje, dat je vaccins kan bestellen voor thuisgebruik, vooral dan ook met die 'kwantum-korting':D
     
  12. Towser

    Towser Fanatiek lid

    Aug 9, 2009
    1,222
    1
    0
    Gelderland
    GGD belde net terug met het laatste nieuws van gisteren 17.00u. Huisgenoten van zwnageren die zijn uitgerekend vóór 19 december mogen zich laten inenten bij de HA.
    Ik vroeg natuurlijk meteen en na 19 december dan?
    Ze verwachten zowel bij de GGD en ook bij de HA, die ik nog even moest doorgeven wat ze hadden gezegd, dat de piek dan voorbij is. Dat zou heel goed nieuws zijn natuurlijk, nu maar hopen dat ze gelijk krijgen!
     
  13. Dottie

    Dottie Bekend lid

    Mar 8, 2009
    665
    0
    0
    Bediende
    Bedankt voor de reacties. Ik ben imiddels terug van de ha. En inderdaad 1/5 heeft een aantal dagen na de inenting een griepachtig ziektebeeld. Nu maar hopen dat het daar bij blijft en dat ik niet de gewonen griep te pakken heb zoals Mirre. Veel beterschap trouwens!
    Voor de rest luidt het verdikt zwaar ijzerterkort en een beetje bloedarmoede.

    Groetjes
     
  14. mexicang

    mexicang Fanatiek lid

    Oct 1, 2008
    4,345
    85
    48
    Dat de piek dan voorbij is?
    Dat zou heel mooi zijn! Laten we het toch met z'n allen hopen he?
    Maar dan heeft het 2e prikje toch ook geen zin meer??

    Ik las op de site van huisarts vandaag dat de griep op zijn retour is in Amerika.
     
  15. jedalin

    jedalin VIP lid

    Nov 4, 2008
    12,674
    2
    38
    mooi, laat die rotgriep wereldwijd maar eens gaan afnemen en inclusief hier in nederland ook heeeel snel!
     
  16. Ninette

    Ninette Bekend lid

    Aug 9, 2009
    572
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou, dat zou zeker mooi zijn als 19 december de piek voorbij is, maar verwachten ze dan nog een keer een piek of was dat het dan voor de winter? Want dan zou niet alleen de 2e prik misschien geen nut hebben, maar de 1e prik heb je dan ook maar een week ofzo wat aan.
    Hier even een dipje. Schoonzus heeft zich laten testen op de griep en schoonvader is hier geweest van de week nadat hij bij haar vandaan kwam. Maar ja, via via via, zoveel pech zal ik toch niet hebben? Ze zoenen mij niet, maar mijn zoontje wel. Even afwachten dus maar. Krijg er spontaan koorts van, hihi
     
  17. mexicang

    mexicang Fanatiek lid

    Oct 1, 2008
    4,345
    85
    48
    Hihihi Ninette, hopelijk waait het snel over he? dan kunnen we weer wat luchtiger kijken naar mensen, dingen enz.
    Herken ik hoor, ik word ook spontaan niet lekker als ik eraan denk.

    Net h.a gesproken, ze belde mij op mijn verzoek.
    Zij is heel duidelijk: " je bent zwanger! Dus ja, neem die prik!!"
    Daarbij ze ze ook dat dit vaccin echt werkt, omdat ze echt wisten welk virus erin moest, iets wat ze bij de seizoensprik meestal niet precies weten en dan is de werking afwachten.
    Dus..... ik ga 'm straks halen. Evengoed met lood in mijn maag en schoenen, maar hoe ik nu leef, met paniek all over, huilbuien en angst, dat kan ook niet zo langer doorgaan.

    Ook ik ben benieuwd wanneer de piek voorbij is, maar dat zal de tijd leren. Maar wat je zegt Ninette, als deze half december voorbij is, in hoeverre heeft de eerste injectie dan 'nut', bij ons, maar zeker ook bij de kinderen die ma/di worden ingeent!
     
  18. Ninette

    Ninette Bekend lid

    Aug 9, 2009
    572
    0
    0
    NULL
    NULL
    volgens mij heeft de helft van die kids het inmiddels ook al gehad, als je de verhalen mag geloven want inmiddels kent iedereen wel weer iemand met die griep.
    Maar ja, des te meer ingeente mensen des te sneller het voorbij zal gaan ook weer he.
    Ik weet niet helemaal of de paniek verdwijnt trouwens, ik heb nu het: 'die prik zal toch wel bij mij werken?' syndroom.

    Succes mexicang!
     
  19. Towser

    Towser Fanatiek lid

    Aug 9, 2009
    1,222
    1
    0
    Gelderland
    Ik weet niet of het echt zo is hoor, maar zou het niet kunnen dat ze juist verwachten dat de piek dan voorbij is, omdat de kinderen worden ingeënt? Ze enten toch ook, om zo te voorkomen dat heel veel mensen ziek worden? Juist die kleintjes, die je nog niet kunt leren om hun handjes niet in hun mond te doen en ik hun elleboog te hoesten verspreiden sneller een ziekte. Als het daar ophoudt , scheelt het misschien. Ze wisten het ook niet zeker of de piek dan zou zijn, maar verwachten het nadat ze nu hadden gezien hoe het in andere landen was gegaan en hoe normaal een griepgolf zich ontwikkelt.

    Had trouwens de vader van mijn dochter aan de telefoon, kinderen zijn daar nu, zegt 'ie, ja ze hoest heel netjes in haar elleboog, heeft ze toch ergens wat opgepikt, ha ha, het arme kind is gewoon 'gedrild' door ons:D, als dit over is hebben ze hopelijk geen MG gehad, maar zijn het hypochonders met smetvrees....
     
  20. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,272
    6,801
    113
    Mirre, veel beterschap.

    Towser: zijn het hypochonders met smetvrees.... :D Dat kon weleens over mij gaan.
    Isabella mag van mij niet meer ergens aanzitten in de stad en elke keer als we een winkel uitgaan pak ik een plantenspuit met dettol en spuit onze handen schoon. Ook al hebben we niks aangeraakt, :)
    Isabella luistert braaf en doet precies wat ik zeg. Ook erg goed gedrild. Nu maar hopen dat ze er geen smetvrees aan over houdt ( ik heb het wel ook zonder de MG)
     

Share This Page