ik heb bij de h&m een rode voor isabella gekocht met hello kitty, maar ik denk dat die na de kerst niet echt meer aankan.. is wel een beetje tuttig
Wat grappig dat ze daar al zo mee bezig is. ivy zal kleding al een zorg zijn en die is het ook gewoon vergeten als het weg is
Oei meid, denk je wel een beetje om jezelf? Ziek is ziek he! Als je met 40 graden koorts nog doorzet, moet je wel uitkijken hoor! Anders ben je eind volgende week helemaal op en lig je dan echt een poos ziek op bed! Snap best dat het niet uitkomt, maar probeer toch naar je lichaam te luisteren!!!!
hahaha, is ook lekker he. ivy maakt eht ook niet uit, in dr blootje of in dr pyama of in designer, ze wordt er niet warm of koud van
Meisjes, ik ga er vandoor. Morgenavond ben ik er niet, we hebben dan een feestje! (ja ja, WE gaan naar een feestje ) Meld me vlug weer!
ik ga mn bedje weer s in, begin me na een poos zitten toch beduidend minder te voelen weer. tijd voor rust dus. Trusten allemaal.
lijkt denk ik ook wel heel leuk bij haar blonde haren dat rode! hoe is het trouwens verder met jou?> weer wat beter?
gaat wel een beetje beter gelukkig maar zit dan toch gelijk weer te lang dus nu ff bleh weer. Eigen schuld dikke bult