Juli 2008 mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door Miss Sil, 28 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Veraatje

    Veraatje VIP lid

    22 dec 2006
    12.414
    0
    0
    Niemand te bekennen hier, dus ik ga weer!
    Het was gezellig ;)
     
  2. essie1979

    essie1979 VIP lid

    17 okt 2007
    12.753
    1
    38
    Adm. medewerkster
    Tiel
    Minder dat Jurre zo ziek is. Hopelijk gaat het snel beter met hem.
    En mooi nieuws dat de echo goed was! Geweldig.
    En raar inderdaad dat je Jurre niet meer mee mag nemen. Je bepaalt toch zeker zelf wie je meeneemt. Wat als je nou geen oppas zou hebben, moet je dan de echo maar afzeggen?
    Gewoon meenemen de volgende keer zou ik zeggen.
     
  3. essie1979

    essie1979 VIP lid

    17 okt 2007
    12.753
    1
    38
    Adm. medewerkster
    Tiel
    Wat is het hier inderdaad rustig vanochtend.
    Zelf zit ik ff te wachten tot Merel haar fruitje op heeft, daarna gaan we de stad in. Inkopen doen voor de surprise.
    En als we dan terug komen, ga ik weer als de wiedeweerga verder met het etentje voor Ingrid en Roeland morgen.
    Heb een hoop dingen die heel lang moeten staan voor ze eetbaar zijn. Dus heb mijn tijd hard genoeg nodig.
     
  4. is niet gelukt.. de meiden werkten niet mee helaas...
     
  5. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    28 okt 2007
    34.502
    3
    0
    Ah bah, minder dat Jurre zo ziek is geworden, gelukkig wel een goeie echo! chaga echo dames.. ook niet alles, maar jah, wel een mooi springend ukkie gespot?

    uhhmmm... coole foto`s van de hulp piet!

    Gelukkig knapt je vader weer wat op christiea.. Kan me voorstellen dat je het afgelopen week erg moeilijk hebt gehad!

    Kwebbels, beterschap!!

    Over teveel tijd aan het forum besteden? Hier wel last van gehad. Nu niet meer, heb gewoon een ritme gevonden, en als het een dag niet uit komt, dan maar niet.. Maar meestal vind ik wel ff tijd.
     
  6. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    28 okt 2007
    34.502
    3
    0
    Owh, Veraatje, zag je ook nog voor bij komen ;) maar uhmm.. kleren? hahahha hier hebben we HEEEL weinig.. Vooral meisjes spullen zijn zo heerlijk.. zucht.
     
  7. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    28 okt 2007
    34.502
    3
    0
    Heb de radiatorborstel van mn moeder geleend, vet cool ding, net een suikerspin, als ie achter de verwarming weg komt.. Prachtig speel goed :D :D
     
  8. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vervelend dat Jurre zo ziek is. Duurt wel lang hoor, dat hij blijft overgeven, maar gelukkig heb je er nu wat voor. Je blijft dan bezig met wassen en verschonen, he!!! Hopelijk knapt hij snel op!

    Fijn dat de echo goed was, maar vervelend dat je geen leuke dame had. En wat raar dat Jurre niet meer mee mag, dat zou ik toch lekker zelf bepalen hoor;)
     
  9. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gelukkig zit bij ons de badkamer beneden in de aanbouw (een oud huis), dus de rommel valt wel mee eigenlijk. Als ze bezig zijn houden ze woonkamerdeur dicht en zetten ze de badkamerdeur en de buitendeur open, dus het meeste stof gaat gelijk naar buiten.

    Verder hebben we ongeveer 5 dagen aaneengesloten zonder bad/douche gezeten. Toen hebben we gewoon goed gewassen en haren in de keuken gewassen, vind ik persoonlijk nog wel te doen, maar dat is wel het maximum hoor! Verder hebben we het laatste bad wat niet goed was, wel gewoon gebruikt. Ze hadden gezegd dat dat mocht, als service van hen. Anders hadden we 1,5 week zonder gezeten, dat is toch wel te gek hoor! Nu komen ze woensdag als het goed is het nieuwe bad brengen, dus ik ben benieuwd of we nu deze mogen gebruiken die we nu hebben staan of dat we weer een paar dagen zonder zitten;)

    Het is inderdaad allemaal een beetje behelpen...maar ja...de boel was gewoon rot, dus dan moet je wel:D
     
  10. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Je hebt het maar druk met julllie visite het weekend;)
    Ben benieuwd wat jullie gaan eten, maar dat horen we vast pas na het weekend...

    Veel plezier met stadten!!!
     
  11. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Inderdaad rustig hier vanmorgen. Heb vanmorgen de pc bewust maar uitgelaten, anders zit ik hier soms toch ook wel iets te veel naar mijn zin;)

    Arinde vond het vanmorgen heerlijk in de box, dus die heeft er ruim 1,5 uur ingezeten. Dus ik kon boven flink aan de poets. Alle kamers zijn weer schoon, spinrag vrij, bedden verschoond (behalve stofzuigen) en een paar wassen gedraaid. Daarna nog met Arinde naar de bakker gelopen en nog een eindje om gewandeld, dus lekker 3 kwartier buiten geweest. Dus gewoon lekker bezig geweest.

    Nu even tijd voor mezelf en dan zo beneden aan de poets.
     
  12. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    KPN kampt met een landelijke datastoring, waardoor veel klanten geen internetverbinding op hun telefoon of laptop hebben. Het probleem zou zijn dat de stroom in Den Haag, van waaruit het netwerk wordt beheerd, is uitgevallen.
    De eerste problemen werden vrijdagochtend rond half elf op GoT gemeld en inmiddels is de storing bevestigd door de klantenservice van KPN-dochter Hi. Het probleem zou alle klanten met een prepaid-simkaart treffen, maar ook abonnees zouden in toenemende mate last van de storing hebben. In de regio's Utrecht, Den Haag en Eindhoven zou het dataverkeer geheel platliggen, daarbuiten zouden sommige mensen nog wel verbinding kunnen hebben.
    Het is nog onbekend wat de exacte oorzaak van de storing is en hoe lang een en ander gaat duren. Tweaker Cyclone meldt dat in Den Haag, waarvandaan het KPN-netwerk wordt beheerd, de stroom is uitgevallen. Dat lijkt aannemelijk: de woordvoerders van KPN, die ook vanuit Den Haag werken, zijn sinds half elf onbereikbaar. Het lijkt erop dat de storing vooral ligt aan het accesspoint PortalMMM.nl. Als gebruikers hun apn in 'internet' wijzigen, werkt de dataverbinding weer.
    Het is niet de eerste grote storing deze week. Woensdag en donderdag lag het bel- en sms-verkeer over het netwerk van Vodafone grotendeels plat. Naar aanleiding daarvan stelde Kamerlid Martijn van Dam voor dat providers hun netwerken bij het optreden van storingen delen. Volgens de providers is dat technisch echter niet mogelijk.

    Ik heb hier dus ook last van.
    Ik kan niet bellen en sms-en.
    Ook de aansluitingen van de laptops zouden eruit liggen.
    Verklaard ook misschien wel waarom het hier zo rustig is.;)

    Kreeg wel een bericht van Ingrid dus die zal ik zo even plaatsen.

    Met mij gaat het niet lekker op het moment.
    Gisteren werd ik op mijn werk overvallen door vermoeidheid.
    Kon echt mijn ogen amper open houden.
    Lag om 21 uur al op bed en natuurlijk heel beroerd geslapen.
    Vanmorgen heb ik mij ziek gemeld en tot 10 uur geslapen maar ben nog net zo moe.
    Ga zo ook weer naar bed toe. Niels is vrij dus die past op de kids.

    Heb ook even niet de puf om uitgebreid over mijn stage dag te vertellen dus dat houden jullie nog van mij tegoed.;)
     
  13. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    28 okt 2007
    34.502
    3
    0
    Dan is je huis vanavond weer helemaal fris!

    Hier ook druk aan het poetsen geweest al.. t doet zich allemaal zelf niet helaas.
     
  14. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    28 okt 2007
    34.502
    3
    0
    Owh, Byron heeft ook kpn.. hij heeft nog niet gebeld dat zn mobiel het nog niet doet! (ha ha)

    Minder Ingrid, lekker uitrusten!

    Senn, jij ook, ben benieuwd hoe je dat verliep!
     
  15. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    **** Buddy nieuws ****

    Hey 20 weken echo was goed, volgende week weer want niet alles was goed te zien bij de onderrug en nierbekken, maar het leek wel goed allemaal.
    Voor de zekerheid dus nog een keer kijken.
    Kuss ow ja en het wordt een....................








































    ......... Baby!:D


    **** Einde Buddynieuws ****
     
  16. haha, geweldig!
     
  17. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Zo ik duik mijn bed weer in.;)

    Misschien tot straks en anders tot morgen.:)
     
  18. grrr.. dacht ik dat ze het TOCH ging vertellen...
     
  19. Senn en Kwebbels en de rest die ik vergeet: Beterschap!

    Ik ga ff alleen de stad in, beide meiden slapen.. Later!
     
  20. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jammer dat het nu niet zo lekker met je gaat...jullie hebben natuurlijk zo hard gewerkt aan de kamer van Maarit en alle zorgen rondom jullie kids...niet gek dat dat er uitkomt als het wat rustiger wordt he!!!
    Fijn dat Niels thuis is, dus dat jij echt lekker kan bijtanken. Neem de tijd ervoor he!!!!

    We wachten geduldig op je stageverslag;)
     

Deel Deze Pagina