Wwwoooooowwww Das een lekkere toeter cos!!! en gave foto's! op die eerste is dat shirtje echt leuk.. En Miracle, mooie buikfoto's hoor! en dat was toch een best buikje??? met 26 weken lijkt t ook al heeeeel wat hoor! En volgens mij heb jij een hele aparte tattoo of niet?? (en mooie nagels btw!! )
Cossy Ja dat is waar , het blijft idd mooi om te zien Jij had ook een mooie buik !!! Pam Nou hij is lang klein gebleven hoor.. Mensen dachten met 26wk zwangerschap dat ik net 15-16wk was Nou dus niet..... Ja ik heb een tribel op mijn buik staan ( nog niet af ) en een grote tribel op mijn rug Ohh ja en een tribel met een roos op mijn onderbeen met daarnaast de naam van me dochtertje Een tattoofreak En me nagels... Haha ja die zijn ook altijd gedaan ( ben zelf nagelstyliste ) Dankjewel voor de complimentjes
Ooooh wat een mooie echoooooos!!! @Miracle: Wat leuk zeg! ik wil graag een acrylnagel-set gaan bestellen met alles erop en eraan om t zelf te doen.. weet zeker dat ik dat zou kunnen (hoop over opgezocht al ) en lijkt me heel leuk om te doen! zeker 3d nagelart!
De 3D echo.. Onze meid was heel erg druk in de buik , dus het beeld is bewogen maar je haalt haar gezichtje er wel uit
Pas maar wel op... Je hebt zo een ziekte opgelopen als je het heel verkeerd doet ( ontstoken nagelriemen , schimmel ) Al hoop ik wel natuurlijk dat het je perfect lukt
Zou t natuurlijk alleen bij mezelf doen in t begin.. lijkt gewoon erg leuk en das echt zoiets wat ik wel kan meestal.. is wel iets voor mij! En heb een hoop op youtube gezien hoe ze t doen enzo.. en veel gelezen en er zit bij die set een beschrijving enzo.. Denk dat hygienisch werken belangrijkste is? en niet op de nagelriemen komen begreep ik..
Idd hygienisch werken , niet je nagelriemen wegvijlen en je eigen nagels niet opvijlen met een grove vijl , daarmee beschadig je je eigen nagel mee en als je niet oppast vijl je hem kapot. Zachte vijl is het beste voor je eigen nagels op te vijlen en als je klaar bent kun je evt met een grove vijl je nagels in model vijlen.
Ik heb ook jaaaaaren gelnagels gehad... Uiteindelijk gingen we verhuizen en heb ik ze er maar af laten halen. En toen hadden we niet zoveel geld, dus geen nieuwe meer genomen...