Pfff had ik toch maar even gaan liggen, hij is er pas over een half uurtje, zit ik daar de hele tijd op te wachten....
Dat zou ik maar ff doen Juud..!!! Enne dan nog, jij hoeft hem niet te bedienen zeg.. je bent Zwanger en loopt op je laatste loodjes, schei eens uit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Askim, hoe was je nacht? Beetje beter? Janny, hij leert het echt wel, misschien had ie even een terugslag. Vanavond gaat ie lekker slapen, heeft ie me ingefluisterd. O ja, we hebben gewonnen! Voor het eerst in anderhalf jaar! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhh! Het was voor mij weer de eerste wedstrijd na mijn langdurige blessure, het ging gelukkig goed daarmee. Heb nu ook nog geen last. Vanavond ga ik weg voor een weekendje volleyballen! Heb er zin in! Ik ben zondag laat weer terug en maandag en dinsdag moet ik werken. Wie houdt me dit weekend op de hoogte van heugelijk nieuws? Ik geloof niet dat daar internet is.
Juud, ben het met Gina eens, ben je gek zeg dat je je man en schoonvader gaat bedienen je bent verdorie hoogzwanger!! Ze moeten jou bedienen! tsss Daam ik kan je altijd een sms sturen hoor Mooi dat jullie weer gewonnen hebben voor het eerst in lange tijd!! hou dat vol! Gina hoe is het met jou???
Bij de endodontoloog werd ik ook niet vrolijk vandaag... ze liet met de rontgenfoto zien van mijn kaak.... en onder 2 kiezen zit dus een flinke ontsteking, zo erg zelfs dat een stuk van het kaakbot verdwenen is zucht.. ik moet nu met enige snelheid een wortelkanaalbehandeling krijgen in de hoop dat dit voldoende is.. 18 december en 23 december moet ik komen bah bah bah
Juud, gecondoleerd met het verlies van je schoonmoeder. Ik zie ook dat je 2 dagen overtijd bent. 25ste wordt je toch ingeleidt.
Jaja ali illigali ben ik hahahahahaahah!!!! En ik ben zeker aan het aftellen, ik hoef na vandaag nog maar 4 dagen te werken hihi!! ma, wo ochtend, vrijdag ben ik vrij dan is man terug en dan nog een ma, wo och, vrij en dan klaaaaaarrrrrrrr!!!!!!!
hier net terug van monkeytown ! idiaal! laf ik begrijp je helemaal hahahhaa ze heeft het super gehad en dinnie ook ennee ben je nog gaan liggen? lekker dat er voor je gekookt word mag ook wel eens he yeeaaaah daam gewonne goed zo!
heeee Bo!!! Monkeytown, nog nooit geweest, maar zo'n indoorspeelparadijs waarschijnlijk Ben benieuwd hoe laura zoiets vind. als alle drukte enz over is ga ik nog steeds een keer naar ballorig hierzo.. hihi
Laura heeft hoge koorts en flink hoesten vertelde het KDV, ze zijn bang dat ze mex griep heeft... maak me nu wel een beetje zorgen. zde huisarts gebeld maar die bellen nog terug. probleem is namelijk dat ze niet kan komen ws omdat de hele wachtkamer vol lijkt te zitten met mensen met griepklachten en mondkapjes en daar kan ik niet naartoe met Mike natuurlijk!!!
Jeetje Janny haal je Laura nu snel op? Kan niemand anders even met Laura naar de ha?? Pffffff kan me voorstellen dat je heel erg schrikt, hoeveel koorts heeft ze? Ze heeft natuurlijk een verminderde weerstand door die ab.... Gina leker aftellen meid!! Ja hij kwam er uiteindelijk wel snel aan, maar voel me soms net een speelbal idd. Maar goed alles voor de goede vrede.... Nazli dank je wel. Daam yeah gewonnen, dankzij jouw aanwezigheid natuurlijk! Veel plezier dit weekend. Ramon heeft een supermooi pak (Hugo Boss) gekocht vandaag en we hebben lekker gelunched in de stad. Samen met zn vader en broer. Die hadden ook allemaal kleding nodig. Maar had echt gevoel toen ik in de auto zat dat het ging beginnen....maar het gerommel is toch weer opgehouden. Was wel een beetje bang, dacht nee niet nu hier midden in de stad. Bij de gyn was alles weer goed, bloeddruk was weer een stukje lager en de beeb doet het goed. Word een 8 ponder volgens haar. Dat kan ik wel aan zei ze haha. Afgesproken om in te leiden woensdag 25 mei 07.30 Gaan ze kijken of ze m'n vliezen kunnen breken, zo niet dan via een ballon of gel ontsluiting creeren en als dat zou moeten kan het nog wel een dagje duren en als ze m'n vliezen kunnen breken dan zou het wel snel kunnen gaan. Al met al best spannend!!!!
hahaha leuk toch, Beau lekker moe nu neem ik aan? ik ga zo mijn draak van het kdv halen, die zal ook wel moe zijn. Even eten bij m'n zwager en daarna lekker weer naar huis.
spannend juud, ! weet bij beide hoe het is met inleiden... Hoop dat je 2 cm hebt en dat ze je vliezen kunnen breken, dan kun je aan het infuus en dat gaat vlot! Ik heb Mike in de maxi gezet, in de lodger, en heb laura opgehaald... was om 1645 bij de dokter. heeft haar bekeken, ze twijfeld tussen de mex griep of een andere virusinfectie vd luchtwegen, maar ze verwacht toch wel mex griep... moest even kijken hoe het gaat vanavond... anders moet ze starten met tamiflu! Ze had iig 39.5 zomaar uit het niets.... en ze hoest ook ... pfff bah