probleemloos kind

Discussion in 'Baby en dreumes' started by teigetje1, Nov 20, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. teigetje1

    teigetje1 Fanatiek lid

    Jun 18, 2009
    2,299
    116
    63
    Zuid-oost brabant
    Ik wil niet asso klinken (echt niet) maar,

    Zijn er nog meer moeders die een probleemloos, maar dan ook echt een probleemloos kindje hebben?
    Ik lees heel veel dingen, en ik kan nooit mijn ervaring delen, omdat ik nooit problemen heb gehad met vera.
    Ze slaapt door - krijgt nog steeds bv - eet alle bijvoeding op - is nooit ziek - geen krampjes gehad of spugen - nooit een sprongetje gehad - geen eenkennigheid - noem het maar op.
    Alleen heeft ze een paar maanden te weinig gewicht gehad, maar dat is ook weer voorbij.
    Ik lees dingen waarbij ik denk ik zou ze best tips willen geven oid, maar ja, als je zelf niets mee hebt gemaakt, kan je ook niets delen.

    Zijn er meer probleemloze kids?
     
  2. Druif78

    Druif78 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,724
    1
    36
    Hahaha! Nou probleemloos.... heus niet helemaal maar het ligt denk ik ook enorm hoe je zelf bent! Als je zelf makkelijk en flexibel bent en zo ook met je kind omgaat worden heel veel "probleempjes" niet ervaren als problemen.
    Ik mag denk ik wel zeggen dat ik ook een redelijk probleemloos kind heb! Hij slaapt vanaf ca 6 weken van 23 tot 6 (was ik toen al superblij mee!), vanaf ca 16 weken van 20-7 uur. Hij kent ook niet duidelijk sprongetjes gedrag, eet als een bootwerker, groeit als kool, is haast altijd vrolijk, is een echt allemans vriendje...op het KDV hebben ze weleens gezegd dat ze er wel 20 van hem willen hebben en dat ze dan de hele dag niks te doen hebben! "je hebt er geen kind aan" zeggen ze dan.
    Natuurlijk ken ik ook zn nukjes en weet ik dat t echt een dramaqueen kan zijn. En natuurlijk heeft hij er dagen tussen zitten dat ie veel aandacht vraagt... Ook vlak na zn geboorte heeft hij veel gehuild en is hij een tijd lang ingebakerd geweest tijdens zn slaapjes. Maar t scheelt dat ik zelf overal voor open sta en alles wil proberen. Ik waai makkelijk met mn kindje mee en ik denk dat dat ook scheelt. Hij is nu zo makkelijk!
    Denk dat ik wel kan stellen vergeleken met sommige andere kindjes dat we het echt getroffen hebben!
     
  3. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Geniet er lekker van! En wil niet negatief overkomen maar ze zijn ook nog best jong.. wat niet is, komt waarschijnlijk nog wel.
     
  4. fightforlove

    fightforlove Niet meer actief

    tot nu toe heerlijk haha hij slaapt al door sinds 3 weken door van 12 tot 7 sochtends huilt heel weinig
    drinkt alles netjes op spuugt niet
    maar idd was niet is komt nog wel
    ik ben ook van mening dat dit echt nog wel gaat veranderen..
     
  5. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    heerlijk toch? Ties heeft wel krampen, spuugt nog steeds veel en kent wel sprongen, maar ach, het hoort erbij en over het algemeen zijn mijn vriend en ik er erg relaxed onder waardoor we het probleemloos ervaren.

    hij slaapt al 2 maanden door en zit lekker in zijn vel. heerlijk!
     
  6. Kiwi1

    Kiwi1 Fanatiek lid

    Dec 26, 2007
    4,849
    0
    0
    Tot 1 jaar hadden we hier precies wat jij beschrijft, maar na het eerste jaar komen de welbekende woedeaanvalletjes. Maar dat zie ik niet als een probleem, maar iets wat bij deze leeftijd hoort. Met slapen en eten hebben we nog steeds geen problemen. Maar overall gezien vond ik het eerste jaar makkelijker, dus geniet er nog maar even van :)
     
  7. maartjev

    maartjev Fanatiek lid

    Mar 9, 2009
    1,534
    0
    0
    Het ligt er inderdaad aan hoe je er zelf tegenover staat! Hier heel wat drempels moeten nemen, maar ons zoontje is echt een schat van een jong dat heel de dag lacht en lol heeft om alles. Dan zijn de moeilijkere momenten zo vergeten!!! (en die hebben we genoeg gehad hoor; van hartoperatie tot helm, van geelzien tot moeilijk poepen, haha)
     
  8. marline1983

    marline1983 VIP lid

    Jun 11, 2006
    9,402
    1
    0
    hengelo
    roep niet te hard mijn dochter was ook zo totdat ze op de leeftijd kwam dat ze driftbuien enzo gingen krijgen
     
  9. annetske

    annetske VIP lid

    Sep 14, 2007
    5,112
    1
    0
    Friesland
    Na 1 jaar krijgen ze hun eigen willetje ;) mijn zoon was ook veel makkelijker vorig jaar toen hij jonger was. Maar goed dit heeft zijn charme ook wel weer... alleen die driftbuien daar wen je niet aan ;)
     
  10. Dora en Boots

    Dora en Boots Niet meer actief

    Hoi!
    Heb wel wat topics geopend over slecht slapen e.d, maar eigenlijk vind ik over het algemeen dat ik een supermakkelijk kind heb! En wat anderen zeggen, wat niet is kan nog komen. Wij hadden hier nooit problemen met slapen en nu wel. Maar ach, het is maar zo'n klein gedeelte wat niet helemaal lekker loopt van een verder perfect meisje:D
     
  11. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    hier ook een makkelijk kind. bijna altijd vrolijk, eet als een bootwerker, slapen gaat nu iets minder s'avonds maar ik klaag niet. ze sliep na 4 nachten al door dus dit overleef ik wel. maar idd zo zou het echt niet eeuwig blijven en er komen vast " hetere vuren"
     
  12. MamavanMischa

    MamavanMischa Fanatiek lid

    Mar 4, 2009
    1,164
    0
    0
    Hier heeft meneertje allang een eigen willetje en zijn driftbuien zijn vast nog niet zo erg als van een tweejarig boefje maar mijn hemel! Af en toe kan ik hem niet eens in zijn eentje verschonen. Ik kan als volwassene mijn 10-maanden oude baby soms niet aan, hij is te sterk en trekt zich gewoon los! :D
     
  13. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Ja, hier ook een probleemloos kind. Inmiddels is hij ruim 15 maanden en nog altijd hebben we nooit gedoe. Vandaag is hij toevallig niet lekker (en flinke koorts) en nog lacht hij!
    Ik vind het moeilijk om met andere moeders over mijn kind te praten omdat ik niets op te merken heb. Hij liep met 12 maanden, eet alles, sliep met 6,5 week door en heeft sindsdien misschien 10 nachten niet doorgeslapen. Slaapt ook bij andere heel makkelijk en is altijd vrolijk.
    Ach, elk kind is prachtig! Toch?
     
  14. Sas26

    Sas26 Fanatiek lid

    Jan 14, 2008
    3,291
    1
    36
    wij hebebn geen klagen met onze dochter hoor. ze slaapt en eet goed, kan goed zelf spelen, reageert goed op anderen, ondernemend, is vrolijk en gezond. Wel eens bijv. een weekje dat ze pieperig is met een sprongetje, tanden of ziek zijn, maar verder geen gedoe. (afkloppen) Denk wel eens: o jee, als ze straks 1 jaar is........ want merk wel dat mevrouwtje ook van zich kan laten horen!

    Doeg!
     
  15. Foody

    Foody Lid

    Mar 16, 2009
    46
    0
    0
    Ik vind die reacties zo mooi van "Wacht maar totdat ...".

    Ik denk gewoon geniet ervan zolang het duurt, hier ook een heel makkelijk kindje. En wij zijn ook heel makkelijk en flexibel. Misschien heeft het 1 met het ander te maken? ;) Maar dat is misschien ook wat makkelijk gezegd? Wie weet.

    Heel blij en gelukkig mee zijn en wat eventueel nog komen moet, dat komt toch wel. Dus tot die tijd, geniet ervan zou ik zeggen!!
     
  16. Umm85

    Umm85 VIP lid

    Jun 17, 2007
    26,310
    248
    63
    Female
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Ik heb nu een makkelijk kind, tot zo´n 10 maanden dus niet echt. En denk niet dat het ermee te maken heeft of je flexibel bent of niet. Ben redelijk flexibel en makkelijk, maar wanneer je kindje tot 10 maanden iedere nacht urenlang op is, overdag weinig slaapt en veel huilt en jengelt omdat het zo moe is.. dan ben je op een gegeven moment niet meer zo makkelijk en flexibel :p.
    Nu boeit het me echt niet als ze eens wakker is s'nachts en komt ze lekker bij ons in bed ofzo, maar dat komt gewoon omdat het niet meer zo vaak is en ik dus geen chronisch slaapgebrek meer heb ;)
     
  17. Nynke

    Nynke VIP lid

    Sep 30, 2006
    8,087
    0
    0
    Frankrijk
    Ach, mijn kinderen sliepen pas door met 10 maanden of zo, hebben wel krampjes gehad, last van sprongen etc. Maar eerlijk gezegt, ik vond het prima. Tja kinderen hebben soms ergens last van, en willen niet doorslapen etc. Wat kan ik er aan doen? Nee ik heb me daar niet druk omgemaakt.
     
  18. MariekeV

    MariekeV Fanatiek lid

    May 28, 2007
    1,189
    0
    0
    Ambulant Jongerenwerker /jeugd hulp verlener.
    Stockholm
    Mijn kind heeft geen problemen, hij is geweldig zoals hij is.
    Ook al sliep hij het eerste jaar bagger en had hij krampjes tot maand 5 :D;)
     
  19. sitara

    sitara Bekend lid

    Jan 16, 2009
    528
    1
    0
    goh
    de onze sliep door vanaf week 7/6/8
    van 23 u tot 7 u
    kent geen echte zprongetjes
    maar had wel reflux
    en is nu wss besmet met het rsv virus
    maar anders?

    nope heel flink baby'tje
     
  20. teigetje1

    teigetje1 Fanatiek lid

    Jun 18, 2009
    2,299
    116
    63
    Zuid-oost brabant
    Dit heb ik dus ook. Ik krijg dan ook heel (echt) heel veel te horen van, Ach doe mij ook maar zo'n kindje, je hebt er geen omkijken naar, of, ik wou dat mijn kind zo makkelijk was.
    Het is leuk om te horen, maar na een aantal keer ben je het wel beu.
    Wel moet ik erbij zeggen dat ik een ontzettende makkelijke moeder ben, dat zal denk ik wel veel schelen.
     

Share This Page