leuk! waren gisteren of visite bij vrienden zoontje ging compleet uit zijn dak toen ie Sinterklaar en piet op tv zag (mannetje is nog geen anderhalf....) zo leuk!!
Ja dat zeg ik ook al tegen mezelf...heb ook steeds zo t idee dat ik verhoging heb maar dan temp ik en dan is mijn temp maar 37.1 maar heb erg rood gezicht ook hele tijd,....zelfs mijn papa vroeg van de week tijdens bakkie koffie of ik me wel goed voelde want zag er koortsig uit hahahah dus zal wel een virusje zijn of zo hahaha
hmm.. dan is er toch iets fout gegaan denk ik.. 't zou toch 4 weken en 2 of 3 dagen moeten zijn, niet? ah ja, nu snap ik hem.. je hebt natuurlijk geen cyclus van 28 dagen.. hoeveel dagen heb je ingegeven?
ja, voel me ook 'n beetje koortsig en zag volgens mijn man gisteren heel bleek.. dus we zullen wel ziek aant worden zijn..
pffffffff....boodschappenlijstje maken voor de hele week moet ik altijd zo bij nadenken pffffffffffffffffff.....
ik ga er ook vantussen.. ff naar de markt en wat wandelen. 't is hier zo'n heerlijk weertje tot straks!
mannetje wilde nog douchen dus kan nog ff zp'en ik maak eigenlijk nooit een lijstje alleen met dingen die ik echt niet mag vergeten
goedemorgen dames alles goed hier?? Hier gaat het even wat minder onze kat heeft gister een ongeluk gehad. Ruud kwam mij halen van school en toen hij vertrok was er nog niks en toen we 20 minuten later thuis kwamen zat hij klem tussen het kantelraam in de veranda! ruud en ik meteen eruit gehaald trok hij zijn achterpoten achter zich aan (ze staan als een kikker) dus meteen naar de dierenarts heeft die hem pijnstillers gegeven. moeten zijn achterpoten masseren en 24uur GOED in de gaten houden! Ook moet hij voor 11 uur op zijn minst plassen anders is er iets aan de hand (bloeding bij de organen, vernauwing, poot/heup gebroken of zelfs zijn rug) en moeten we hem misschien laten inslapen en dat wil ik echt niet! hij is pas 2jaar!! dus hopelijk komt het nog goed!!!Pffffff........ sorry moest het even kwijt!! Zijn er dames die nog hebben getest?? xxx
Als ik geen lijstje maak kan ik tien keer op een neer naar de supermarkt en die is hier mini 10 min fietsen vandaan en gezien dat herfstweer van van de week wil ik daar liever niet teveel voor weg moeten
Ja dat doen we ook altijd op zaterdag lekker makkelijk met de auto! @dANI; Sterkte met je poezebeest! Hopelijk komt t allemaal goed! knuf knf*
Ik had gister nog zolang willen kletsen hier, maar mijn internet vloog er uit En kon pas na het avondeten weer op internet komen (storing in wijkcentrale) En toen had ik geen tijd meer om op zp te komen Vandaag heb ik niet veel tijd. Ga strakkies naar utrecht toe (ik schrijf al jaren op een formule 1 forum, en ter ere van het 10-jarig jubileum is er vandaag een meeting)
Tnx. Ben nu nog snel snel alles aan het lezen. Maar over een dik half uur moet ik me gaan klaarmaken. Moet om 12.13 de trein hebben. Is wel maar 10 minuutjes lopen, maar wil niet te laat zijn.