September 2008 mama's

Discussion in 'De mama's' started by jekkia, Aug 27, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jannes

    Jannes VIP lid

    Oct 6, 2006
    7,714
    1
    36
    FF tussendoor een vraagje. Moet ik nou echt een surprise maken voor mijn sint-kind. Of enkel een cadeautje en een gedichtje?
     
  2. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    May 14, 2007
    9,519
    1
    36
    Female
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    @Kaatje, hmm.. kan dat topic niet vinden.
    Jammer was nieuwsgierig.
     
  3. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    May 14, 2007
    9,519
    1
    36
    Female
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    @Jannes, hoop eerlijk gezegd geen surprise. Ben ik zo slecht in en past ook niet door de brievenbus denk ik.
     
  4. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    Goedenavond!
    Hier een drukke dag achter de rug.
    Vanochtend gauw boodschappen doen om vervolgens bij ons nieuwe huis te gaan kijken. Ze wouden de gordijnen verkopen, dus wezen kijken of wij het wat vinden. En ja wij gaan denk ik ze wel overkopen. Scheelt ook weer straks :)

    Daarna thuis koffie en lunch en dan hubbie ik weg naar Pearl om glazen in mijn bril te meten en bestellen. De glazen die ik nu in heb zijn tijdelijk en zonder cilinder, omdat ik van plan was om mijn ogen te laseren...

    Daarna bij de HEMA 2 rokjes, 3 shirts en 1 vest, paar sokjes en die drinkbeker met rietje? voor Kate en bij de zeeman nog 2 lekker dikke mailliot gescoord voor Kate ook. En daarna door naar de Makro. En daar de nieuwe Harry Potter film gescoord en Little People Boederij voor Kerst.

    Schoonzusje heeft lekker patajes meegegeten en samen metsen 3en lekker met Kate gespeeld..

    @freesia why? speel jij ook EE?
    ahhh je weet wat er scheelt! dat is een stuk beter dan of niet? knuffs voor Jill!

    meeting taarten ik had in gedachten, omdat de WS 12u begint, om 11.45 bij het station te wezen. Is dit ok?

    @ingeltje Vind het wel raar dat als je vraagt het niet te kort te maken dat ze dit alsnog doen!

    @kaatje leuke foto's! vind die lach kuiltjes echt lief!

    box wordt afgebouwd voor verhuizing en komt pas weer te staan als ukkie2 er is

    @jannes ik denk gewoon leuk ingepakt met gedicht (ik kan zelf niet dichten :-S dus dat wordt een hele klus op zicht haha) maar als je het als surprise of zoiets wilt doen mag toch ook?

    lootjes ik heb ook de mijne binnen!
     
  5. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Wupje, 06.15 is idd vroeg :(
    Levi komt hier opeens weer snachts rond 02.30, moet hem dan even recht leggen en speen geven. Toen weer om 7 uur maar gelukkig nog in slaap gevallen tot 8 uur.
    Nee Ferry is nog niet thuis ;)

    Jannes, ik doe gewoon leuk inpakken + gedicht.. Geen suprise
     
  6. Kreeg net een slecht nieuws telefoontje...

    Mijn moeder belde om te zeggen dat mijn zus op de Eerste Hulp ligt. Rond 16.00 uur vanmiddag kreeg ze vreselijke pijn op de borst met tintelingen in haar armen. Ze had het heel koud, rilde erg en moest vreselijk overgeven. Het verhaal van mijn moeder klonk nogal verward, maar ik begreep dat er al een hartfilmpje was gemaakt. Ze zijn momenteel nog steeds met onderzoeken bezig. Mijn moeder heeft mijn zus heel even aan de telefoon gehad en ze zei dat ze werkelijk meende dat ze dood ging op dat moment.

    Schrok me dus rot bij het horen van dat nieuws! Ik hoop dat het volgende telefoontje van mijn moeder snel komt en beter nieuws brengt...
     
  7. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Ook hier een leuke dreumes getrokken voor sint cadeautje en gedichtje :) Ik zal heel eerlijk zijn; ik ga geen surprise maken....ben ik gewoon niet zo goed in :) Maar zal zorgen voor een leuk gedichtje en mooi cadeautje :)

    Parr druk dagje dus. Fijn dat de gordijnen in de smaak vallen, scheelt idd altijd wel.

    Oh ik heb echt zin in morgen!!! Ik realiseerde me vandaag eigenlijk pas dat ik dus morgenavond met een lekkere taart thuis kom :p Ik denk dat ik maandag mijn vriendin maar uitnodig en zondag mijn ouders :D
     
  8. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Lola meid verschrikkelijk :( Ik duim voor jullie dat het gauw beter gaat!! Hele dikke knuff!
     
  9. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    suprise was ok niet de bedoeling toch past niet door de brievenbus
     
  10. haak hier weer in
    rik is naar verjaardag

    @lola o wat verschrikkelijk
    hopelijk snel meer nieuws en dan goed nieuws

    vandaag een leuke dag gehad
    wel druk
    volgende week nieuwe foon halen want moest besteld worden
    vanmiddag sint was leuk
    julia is helemaal blij met haar kado

    en nu mama tijd

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
     
  11. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Lola, wat schrikken ! Hoop dat het volgende telefoontje positiever is !

    vraagje, kleding hema
    Weet iemand hoe de pyama-tjes vallen? Want Levi draagt nu nog pyama's maatje 62/68 ( vallen denk erg groot ) maar zal hij dan nu van de hema 74/80 nodig hebben?
     
  12. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Ik ga even lekker een kopje thee drinken. Ik kom vanavond nog wel een keer spieken.
     
  13. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    :$ :$ maatje 62 /68 :$ :$
    Ik kan me wel herinneren dat Kyano idd ook bij zo'n geboorte een pyama maatje 50 /56 van de Hema kreeg en die heeft hij wel 3 maanden aan gehad dus die viel ook heel groot uit. Ik heb hem laatst nog een nieuwe gekocht en gewoon 86 /92. Heb er eigenlijk niet meer bij nagedacht dat die maten veel groter uitvallen. Nou ja heeft hij er weer wat langer plezier van :D
     
  14. lootje hier ook binnen
    nu nog bedenken wat ik ga kopen....
    en dan nog een gedicht

    pyjama julia heeft 86 aan
    lekker los, vind ik zelf ook fijn voor te slapen

    xxxxxxxxxxxxxxxxxx
     
  15. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    o jee lola das ff schrikken hoop dat het mee valt *knuff*
     
  16. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    Was ook vergeten te melden dat ik een email hebt van iemand die interesse heeft in mijn slangen! Nu duimen dat het wat wordt!

    @lola omg vreselijk! Lijkt mij ook angstjagend voor jouw moeder op zo'n moment! Hou je ons op de hoogte hoe en wat? Ik duim dat het niks ernstigs is!!

    @wupje ja he 8)

    @kaatje Ik heb onlangs Kate's eerste HEMA pyjama gekocht (de paarse met princes) en dan in mt 86/92. Het valt groot uit maar dan heeft zij hem een tijdje aan. Vind het voor pyjama's wel kunnen dat ze een mt of 2 groter zijn. Slijten minder snel dan de gewone kleding, dus zonde als ze maar een paar maanden dragen..
     
  17. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Balen 86/92 is uitverkocht dus hoopte stiekem dat hij in 74/80 zou passen.... twijfel twijfel.
     
  18. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Ik doe hem toch maar niet. zag in het foldertje van de blokker ook hele leuke en voor de helft van het geld ;) Ga daar maandag maar even kijken.
    Ga wel even 3 shirtjes bestellen bij de hema want hier in de winkels ( hema en zeeman ) hebben ze bar weinig wat ook nog leuk is. En meneer is aardig door zijn kleding heen.
     
  19. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Love you sweetie :)

    wat een heerlijke foto's!
     
  20. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    WOW Ferry!! Hier zie je 't echt goed!!
     

Share This Page