Jonge 20ers die zwanger willen worden.

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Anais, Jun 11, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. neline

    neline Lid

    Nov 22, 2009
    48
    0
    0
    NULL
    laten we dan hopen dat dit een hele goeie maand wordt!!!!;)
     
  2. PamPapilio

    PamPapilio Fanatiek lid

    Dec 16, 2008
    4,736
    1
    0
    Anna Paulowna
    Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Dissapointed!!!!!!! :D :D :D

    GEFELICITEEEEEERDD!!!!!

    T gaat echt lekker rap nu ineens met de zwangere.. :$ WOW! Wellicht brengt t echt geluk hier..


    @ Neline: Wat naar van je miskraam meis! maar wel goed dat je probeert t positief in te zien..

    Ik weet zelf hoe ontzettend teleurgesteld je kunt wezen keer op keer op keer.. en toch is t na bijna een jaar bij ons ook gelukt!

    Dus ik duim dat jij ook snel kan komen neerzetten dat je zwanger bent!


    @Allemaal:

    Nu er een derde zwangere zich gemeldt heeft hier wil ik nog wel ff duidelijk maken en vragen of er niet mensen zijn die nog aan t proberen zijn die zich of daaraan storen of waarbij t misschien pijnlijk is om met de zwangere praatjes geconfronteerd te worden want dan is een apart topic voor dat soort dingetjes misschien wel slim :)

     
  3. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    Mar 6, 2008
    6,426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
    PAm Ik heb er totaal geen last van hoor !! Ik vind het juist leuk om allemaal zo te lezen. Roept een hoop dingen naar boven van mijn zwangerschap van Jaimy. En ondanks dat ik ( nog ) niet zwanger ben kan ik wel gewoon lekker meekletsen want ja... Ik ( en Cossy en Jenna.. ) hebben er toch al ervaring mee gehad.

    Wat mij betreft gewoon lekker hier kletsen want ze wijn een clubje en blijven gewoon lekker bij elkaar ;)

    Dat vind ik iig !
     
  4. MyLovely

    MyLovely Niet meer actief

    @ Neline: Wauw dat is niet fijn zeg! Ik snap best dat je ermee zit hoor, geeft niks! Wellicht helpt dit forum, dat was bij mij wel, ik kreeg altijd gelijk de babykriebels weer!

    @ Cossy: Ja, we kunnen ook verder zonder jou, dat heet volgens mij lege-nest-syndroom;) Heeft mijn moeder TOTAAAAAAAL geen last van(WEL dus)
     
  5. 4days

    4days Niet meer actief

    Pam, ik ook niet hoor! Vind t alleen soms een beetje vervelend om hele verhalen te horen van vrouwen die in januari zijn uitgerekend, maarja dat is hier toch niemand, jullie zijn allemaal heel pril zwanger. ;)
     
  6. PamPapilio

    PamPapilio Fanatiek lid

    Dec 16, 2008
    4,736
    1
    0
    Anna Paulowna

    Das waar.. en dat snap ik wel ja..

    En idd, zover zijn wij nog lang niet.. mocht de VK me ineens gaan vertellen dat ik ik jan. uitgerekend ben val ik spontaan naast de stoel! ;)
     
  7. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    @pam
    Het maakt mij ook niet uit hoor...dat jullie lekker meekletsen :D
    Vind het wel gezellig :D:p
     
  8. 4days

    4days Niet meer actief

    Iemand net tienermoeders gezien op mtv? Vind die afleveringen altijd een beetje sneu...
     
  9. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Kan me voorstellen dat je het daar dan erg moeilijk mee hebt
    Ik had het ook (al was ik dan niet zo lang zwanger) toen met mijn mk in september en dan zie je die andere meiden die dan in Mei uitgerekend waren...
     
  10. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Ja ik heb het toevallig gezien...vond het ook wel sneu voor haar...en hij deed helemaal niks...
     
  11. 4days

    4days Niet meer actief

    Ja precies! En het is ook echt niet zo dat ik het die andere vrouwen niet gun ofzo. Maar het is gewoon zo ontzettend confronterend! Bij alles wat ze zeggen denk ik: dat had ik nu ook moeten hebben... :(
     
  12. 4days

    4days Niet meer actief

    Ja echt he! Maarja, het was ook echt nog zo'n onvolwassen jochie... En zij zelf gedroeg zich stukken verantwoordelijker, maar toch waren er ook stukken waaruit bleek dat het toch echt nog een meisje van 16 was... Bijvoorbeeld dat ze na een paar weken al zwaar zat te balen dat iedereen uit kon gaan behalve zij... En toen zij op de bank die ring af zat te doen, lag die baby de hele tijd met zijn gezichtje in het kussen van de bank te huilen... Ik dacht moet je niet even naar hem kijken ofzo? ;) En die ouders van die meid vond ik ook maar vreemd hoor... Wie koopt er nou als kado voor een baby een crossmotor? Denk dat een tienermoeder van 16 met weinig geld wel andere dingen kan gebruiken... :)
     
  13. kiwik12

    kiwik12 Niet meer actief

    Heeeeee meiden :D

    Hoe issie hier? wat een geklep hahaha!!

    Voor de zwanger onder ons GEFELICITEERD!!!!

    Hoe issie hier?

    Liefssss
     
  14. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Ja idd...hij ging haast elke avond weg met zijn vrienden, en zat maar alleen thuis...Dat stukje van het kussen heb ik niet gezien...En die jongen kwam helemaal naar beneden lopen zodat zij de luier kon verschonden...hoezo? Dat kan je zelf toch ook wel...pfffff

    En dat van die crossmotor snapte ik ook niet helemaal :$...maar ja...
     
  15. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Hey perfectionn
     
  16. 4days

    4days Niet meer actief

    Inderdaad, en ze maakte er ook een heel drama van toen ze zelf de luier moest verschonen omdat er alleen op het damestoilet iets om te verschonen was... ;)
     
  17. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    Aug 24, 2008
    3,708
    4
    38
    @ Dissapointed: Gefeliciteerd met je zwangerschap!!!! Super zeg! Het gaat als een trein hier op het topic, ik sluit me er graag bij aan :p;) (als het zo makkelijk zou gaan tenminste...) Hoe voel je je?

    @ Neline: Welkom! Rot zeg, van die miskraam. Ik herken het wel hoor, dat het aan het einde van een maand soms lastig is om over de teleurstelling/het verdriet heen te stappen en weer door te gaan. Helaas moet je wel, als het niet raak is. Maar als je al een keer zwanger bent geweest dan is het vast vlot weer raak! Toch? :)

    @ Miracle: Volgens mij is zo'n lijst wel leuk! Maar is zo'n site alleen voor de zwangere meiden, of voor iedereen die hier op het topic mee kletst?

    @ Pam: Om heel eerlijk te zijn vind ik het soms wel eens lastig als er iemand vertelt dat het raak is. Gewoon omdat ik het zelf ook zo graag zou willen. Het voelt heel tegenstrijdig; blijdschap, jaloezie en pijn tegelijkertijd. Maar aan de andere kant zou ik het heel jammer vinden als de zwangeren een ander topic zouden beginnen, simpelweg omdat ik het met jullie zo gezellig vind! Ik moet (en wil!) me er dan gewoon even overheen zetten, en dan is het prima. Bovendien ben ik nog niet eens zo heel lang bezig, en ik heb geen reden om te denken dat het ons niet zou lukken, dus eigenlijk heb ik geen recht van spreken. :)
    Anyhow, blijf alsjeblieft, veel te leuk! :D

    Onze Billy ligt helemaal uitgeteld op mn schoot te slapen, haha. We hebben hem flink uitgedaagd vandaag. Vanochtend ben ik niet naar de kerk gegaan maar ben ik bij hem gebleven omdat alles nog zo nieuw was. Daarna zijn we met hem op verjaarsvisite gegaan, 2x om precies te zijn. Gewoon omdat dat al afgesproken was. Hij heeft dus in een keer een hoop mensen en drie andere honden ontmoet. Daarna hebben we rustig aan gedaan, maar toen we z'n stamboom er nog even bij pakten hebben we iets ontdekt: Billy is niet 11 weken oud, zoals ons is verteld (wat al iets aan de 'oude' kant is voor een pup, maar nog wel te doen), maar ruim 16 weken! :$ Dus twee keer zo oud als normaal wanneer je een pup mag ophalen...Stom, want dat staat in de stamboom dus we hadden het kunnen lezen, maar als de fokker zegt dat ze een bepaalde leeftijd hebben dan geloof je dat toch? We vonden hem wel wat groot, maar ja...
    Ik denk dat er bij de hondenkenners al wel een alarmbelletje gaat rinkelen, want de belangrijke hechtingsfase is over het algemeen van de 8e tot 12e week...dan kun je hem nog het meeste leren en moet je hem socialiseren (laten wennen aan allerlei dingen en situaties zoals alleen zijn en kinderen). Die fase is nu dus al voorbij, maar Billy gedraagt zich wel een beetje als een hondje van die leeftijd. Z'n achterpootjes zijn nog niet zo sterk (glijden weg), hij piept nog erg 'jong', blaft niet, is erg timide. Normaal voor een jonge pup, maar niet voor een hondje van 16 weken. Volgens mij heeft hij dus een ontwikkelingsachterstand, omdat hij gewoon nog geen baasje had en er niet die specifieke aandacht aan hem is besteed.

    Het is een heel lief hondje en we beginnen aardig aan hem gehecht te raken, maar het is voor ons wel duidelijk dat we zijn leerproces een tandje moeten gaan versnellen. Dus geen super kleine stukjes lopen, maar een goed rondje. Druk bezig met zitten, af, poot e.d. , veel spelen om hem de sociale regels te leren en veel sociale situaties opzoeken. Vandaag zijn we daar vast flink mee begonnen, en daar is ie flink moe van :p....Wat een dag!

    Nou tot zover mijn relaas, wij gaan lekker slapen. Tot morgen!
     
  18. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Ja dat vond ik ook al zo vreemd...volgens mij hebben de vrouwen wc een verschoon gedeelte...overal waar ik gewerkt heb (als schoonmaakster) hb ik het nog nooit op een heren wc gezien...
     
  19. 4days

    4days Niet meer actief

    Mag ik vragen bij wat voor mensen jullie het hondje hebben gehaald? ;)
     
  20. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    Aug 24, 2008
    3,708
    4
    38
    Op welk net komt dat programma van die tienermoeders trouwens? Zulke afleveringen vind ik altijd wel interessant, maar omdat wij geen tv hebben moet ik die op internet terugkijken. En dan moet ik dus eerst het kanaal weten...:):D
     

Share This Page