vannacht eigenlijk niet geslapen heb de wekker 4 uur zien worden en om half 6 ging de wekker weer en uiteindelijk kon ik er niet uitkomen pas om 6.45 en ik ben zo brak, vreselijke pijn in mijn buik blehh echt zo'n baal dag.
Oh Setti, ik weet hoe je je voelt, had afgelopen zaterdag zo'n dag. Dat is zeker niet leuk. Maar overal komt weer een einde Succes vandaag.. Over die domoo: Hopelijk krijgen we die van onze vrienden, een stel vrienden heeft een jaar terug ook deze bruingroene seat als kraamkado gegeven aan andere vrienden van ons. Echt superstof en lekker zacht. Ik heb de Domoo Buddy zelf, zie enorme zwangerschapskussen in bed liggen. Slaap er nu iedere nacht mee en vind het zo lekker om op te liggen. Gelukkig kado gekregen, want dat ding koste 65 euro ofzo Over badkleding: ik pas mijn bikini eigenlijk al niet meer. Mijn borsten poepen eruit en het liefste zou ik ook een badpak willen. Vorige week keken er allemaal mensen naar me... Maar vorige week was ik bji de Prenatal en geen van de badpakken passen me. Krijg er enorme billen in en mijn borsten hangen er half uit... Waar kopen jullie jullie badpakken? het mag niet teveel geld kosten, want het is maar voor een paar keer,,,
Setti: Sterkte dan vandaag! Flink balen als je zo slecht hebt geslapen. Komt hopelijk vannacht wel weer goed Boomer: Zou leuk zijn als je dat als kraamcadeau zal krijgen. Super leuk ding vind ik het! Voor de badpakken heb ik geen tips helaas. Hier: Ik ben zooo happy! Ons nieuwe huis gaat nu echt een beetje snel. Bijna alle kozijnen zijn geplaatst en de stucadoor is nu lekker bezig. Dus over 1/1,5 week kan dat allemaal gaan drogen. En daarna kunnen dus de slaapkamers geverfd worden. En de keuken, badkamer en wc geplaatst gaan worden. Dan duurt het allemaal nog wel lang, maar nu wordt het tenminste wel steeds mooier en mooier!
Zo ik heb de knoop doorgehakt na lang wikken en wegen. A.s. donderdag ga ik toch maar de enting tegen de mexicaanse griep halen. Had eerst bij onze huisartsenpraktijk in Duitsland geïnformeerd, maar ze hadden te weinig vaccins dus moest ik maar naar de Gesundheitsamt in Nordhorn bellen. Of a.s zaterdag kun je naar Nordhorn toe om te enten, maar dan kan ik niet. En ze zei dat 4 jarigen nog niet in aanmerking komen voor een enting, maar op het papiertje stond dat iedereen zich in Nordhorn kon laten enten. En op de site staat idd dat kinderen niet in aanmerking komen voor een enting. En dat het ook niet aangeraden wordt dat zwangeren een enting halen op de entingsdagen, omdat er niet genoeg onderzoek naar dat vaccin is gedaan. Mocht mijn dochtertje in Nordhorn dus ook niet geënt worden dan kon ik haar bij de huisarts op een wachtlijst laten zetten, en dan komt ze volgend jaar een keer aan de beurt. Maar wanneer wisten ze niet. Dus nog maar even nadenken of ik mijn dochtertje nou wel of niet zal enten. Een meisje uit haar klas had vorige week de MG, maar zij heeft er ook nog een vorm van reuma bij, waardoor zij dus extra vatbaar was voor MG. Voor de rest nog geen ziektegevallen gehoort bij haar op school.
wij moeten onze kinderen de 25ste laten inenten maar hoor nu ineens van die vreselijke verhalen dat er een stof in zit wat kankerverwekkend is nou dat doe ik mijn kind niet aan hoor. ik moet zelf ook nog een 2de spuit halen maar die ga ik niet halen heb nu al een griepspuit gehaald en 1 mexx prik. nou dan is het wel genoeg hoor. was van de mexx prik totaal niet lekker heb er koorst van gekregen en was ontzettend misselijk van.
marye fijn dat je huis zo opschiet lekker gevoel is dat he? Hier heb ik moeite met mijn ogen open houden opt werk haha. lekker rustig dagje houden dus. Vanaaf lekker vroeg naar bed. wat ik toch al iedere avond doe ik lig er al om 21.30 in iedere avond.
Ik vind het ook wel een beetje eng. Want ik hoop natuurlijk niet dat ik bijwerkingen krijg. Maar aan de andere kant zou ik mezelf niet vergeven als de kleine geboren wordt en het blijkt de MG te krijgen. Dan had ik zoiets van had ik me maar geënt dan had het wat stoffen meegekregen. Heel dubbel dus.
lekker dat het zo opschiet voor je Marije. Lijkt me heerlijk om te zien! En strakjes lekker de baby'skamer ! Dat is helemaal genieten.
Mogge dames, Zo te lezen echt maandag voor sommige. Flinke baaldag nemen dan. Hier ook wat kalmer aan doen. Ben snotverkouden en moet hoesten. Is geen pretje met die buik. Ben dan toch blij dat ik de prik heb gehaald, want als je mg krijgt, je dan nog erger moet hoesten. Marye, lekker dat het huis nu steeds mooier gaat worden. Alies05, in duitsland hebben ze dus weer heel andere richtlijnen dan hier in Nederland. Is dat niet erg verwarrend voor jou? Hihi en er kwam gelijk een vraag in mij op, toen ik las dat jouw dochter op school zat. Welke taal spreken jullie thuis? Linda, leuk die schilderijtjes zeg. Met een beetje fantasie kom je heel ver. Zag ook nog een paar mooi buiken voorbij komen. Voor de rest hier puddinghersens, nu gevuld met snot, kan weinig onthouden en doe de stomste dingen. Gisteren was ik mijn haar aan het wassen met doucheschuim.
Hier ook een baaldag, ik sleep me nu echt naar het werk, ik werk dus nu 6 uur en dat is dus ook echt de max. Na die harde buiken dit weekend dus nog rustiger aan doen. Vanacht ook weer slecht geslapen, volgens mij heb ik de afgelopen weken 1x doorgeslapen (ik lijk wel een baby haha). Ik kijk nu sinds vandaag echt uit naar de periode dat ik thuis kom te zitten. Mijn hele achterwerk doet ook ineens zeer, net alsof ik mega speirpijn heb, vanavond de oefeningen van de Fysio er maar weer bijpakken, het ging zo goed........
net de huisarts gebeld en ze hebben afgelopen donderdag al de eerste prikken gezet. Ze was verbaast dat ik geen oproep had gehad. Maar ik kan vanmiddag nog langskomen en ja, ze adviseren het wel weer... Ik heb gezegd dat ik nog twijfel, antwoord:' je moet het zelf beslissen' Grrrr.... nou vooruit dan maar... Dus ga ik vanmiddag de prik halen... weet nog steeds niet of ik hieraan goed doe. Maar ja, moet toch echt kiezen nu.
Tja het is wel verwarrend natuurlijk. Dat in Duitsland jonge kinderen en pubers niet in aanmerking komen voor de enting en zwangeren het afgeraden wordt omdat de werking van de stofjes nog niet bekend is bij zwangeren. Enting bij zwangeren mag dan ook alleen in overleg met de arts gebeuren. En in Nederland raden ze het juist aan, omdat zwangeren tot de risico groep horen. Ik denk dan ook dat er dan een klein verschil in entstoffen zit tussen NL en Dui. En mijn dochtertje mag niet in NL geënt worden, omdat ze in Duitsland tm haar 18e bij de Krankenkasse verzekerd is en niet op onze verzekering. Mijn dochter zit in Nederland op de basisschool en we spreken Nederlands thuis. Ik leer haar wel wat duitse woordjes en ik heb ook een duits boekje waar ik haar uit voorlees. Het schijnt dat het duits onderwijs nog niet zo goed is als het nederlandse. En ons dochtertje zou pas na de basisschool nederlandse les krijgen. En dat vind ik ook weer jammer. En mijn vriend en ik werken beiden, dus er zou niemand thuis zijn om haar op te vangen als ze met het schoolbusje bij huis afgezet wordt. En ik wil mijn ouders niet constant naar ons huis laten rijden om haar op te laten halen. Nu kan mijn vriend haar in zijn pauze even ophalen en bij mijn ouders brengen als ik ook moet werken. En als ze straks oud genoeg is, kan ze zelf op de fiets naar mijn ouders, want die wonen maar 1,5 km van de school vandaan.
Vanmorgen trouwens een buikfoto gemaakt View attachment 30903 Edit: oh hahah dacht dat ik hier al gepost had; zal eens reageren op de rest dan
@ marije: fijn dat het huis zo snel gaat nu!! @ mex griep: ik ga 'm niet nemen, ben er (samen met mn vriend) sinds vorige week uit en dat geeft veel rust moet ik zeggen! @ linda: wat balen dat je je zo rot voelt en het ff allemaal niet lekker gaat. Maar meis, aan jezelf blijven denken hoor! Als 6 uur teveel is, overleg dat dan met je gyn of baas...! het is echt geen schande om minder te gaan werken als je je zelf gewoon niet goed voelt!! @ hier: De babykamer is geschilderd! de donkere muur moet alleen nog een keer, die heeft niet helemaal gedekt. Dan nog de kozijnen en de deur en tis klaar leukkk! Vandaag lekker een dagje vrij
Sjaantje... je weet ondertussen al wat het gaat worden toch?!?! Ben benieuwd!!! (al is dit berichtje wel al van langer als een maand geleden...)
Lindavnr: Mooi buikje! Linda: Gewoon aan jezel denken hoor en als die 6 uur per dag nog teveel is, dan toch nog minder gaan werken? Ik tel ook echt af tot mijn verlof. Duurt nog 4 weken! Boomer: Succes met de prik. Ik hoop dat het wat rust geeft als je je keuze gemaakt hebt! Stroopie: Beterschap! Lekker veel vitamientjes eten en veel rusten, ik hoop dat je snel opknapt! Hier: Verveel me dood op het werk, heb vandaag al mijn 2e tussenuur van 1,5 uur. En alles heb ik al voorbereid en nagekeken. Maar het is weer net te kort om even langs huis te gaan. Gelukkig mag ik over 2 uurtjes richting huis!
Hallo allemaal, Even een berichtje van ons Het gaat nog steeds niet echt lekker hier ben eergisteren weer in het ziekenhuis geweest want had wat bloedverlies nu blijkt dat de nierbekkenonsteking nog niet over is heb weer een kuur gekregen nu van 7 dagen hopen dat het nu helpt pfff Met onze zoon gaat het gelukkig beter! hij eet en drink weer heb trouwens een leuke buikband binnen gekregen is een zittende buikfoto gisteren gemaakt View attachment 30930