JA gewoon hem eerder voeding geven in ipv 1 uur snachts geef je hem uurtje eerder hopelijk werkt het bij jouw ook de kleine bij mij heeft de hele dag er al 4 uur tussen zitten yeahhh
@ trieske heb jij op aanraden van het cb roan ingebakerd of niet??? ik weet namelijk dat dit niet zomaar uit je eigen mag??
jippie weer een paar kleintje geboren!! super meiden..geniet ervan!! Lilage goed dat je bij huisarts ben geweest en iets heb kunnen krijgen, hoop dat je je snel beter zult voelen!! Meiden hier zijn de kraamtranen aangebroken, gisteravond heel erg, nu iets minder erg gelukkig maarre ze stromen makkelijk..meiden waar d ekleine weer wat groter van is, voelen jullie je alweer stabieler?? Hier is Sep een heerlijk mannetje en merk aan oudste zoon dat hij vandaag voor t eerst weer een beetje zichzelf is..want vooral zijn gedag kostte me de afgelopen dagen een hele hoop energie!! Begonnen met Infocal gister veel last van darmkrampjes,vanmorgen ook en hoorde dat t goed werkt dusse..heb t meteen (laten) halen..
vandaag is de lactatiekundige geweest (of zoals manlief het noemt traktatiekundige) en en en wooohooe probleem van t aanleggen is gevonden heb wel kleine tepels maar das niet t probleem t probleem is dat de borsten zelf te groot zijn en dat t net een enorme airbag in dr gezicht is dus nieuwe grepen en wohoooo! ze heeft heerlijk aan de borst liggen drinken en wilde niet eens meer los laten eindelijk ! en met kolven..... mn kolf had een probleem (motortje)... enfin terug ermee en heb nu een ander Nu een week kolven en veel aanleggen en vrijdag belt ze me hoe het gaat
@suusje ik gebruik infacol al vanaf dag 1 dat ik thuis ben bij ons manneke en werkt echt superrrrrrrrrrrrrrr!!!!
lekker laten vloeien hoor! hier nog steeds zo nu en dan uit t niets @ infacol... geweldig spul hebben t ook gebruikt
Rooibos thee helpt bij ons ook super goed! Als de Infacol niet helpt en je advies wil, hoor ik t wel! Bij Roann had t gelijk de eerste avond effect!
suusje, mijn verhaal staat ergens paar pagina's geleden te lezen...stabieliteit is lastig..laat vooral alles gewoon komen zoals het is meis echt, en als het lastig wordt vraag hulp!! heel dikke knufffffff en sterkte! x
@ kelly lukt het beetje met uitstellen??? pfff krijg zo weer visite gelukkig de laatste hebben we iedereen gehad
en die kraamtranen, djiez, de 4e dag huilde ik zelfs bij het snijden van een courgette... Maar ook omdat hannes de kolf pakte, zijn trui omhoog deed en de kolf op zijn buikje zette...vond het zooo schattig, dat ik er enrom van ging janken toen ik het de visite vertelde...en omdat ik zooo inmens veel van mijn manlief hield (houd)en en en... i rest my case Die hormonen moeten je lijf worden uitgespoeld denk ik, pfffff! Lekker laten lopen suus!
lilage jouw verhaal gelezen, hier is alles nog heel pril..kan gelukkig heel veel genieten..heb ook heel veel rust in mij.. dat was mijn angst vantevoren.. bij tim kon ik weinig rust vinden en hem moeilijk troosten die eerste weekies. Kon echt niet tegen dat gehuil en ik merk dat ik daar juist op dit moment geen moeite mee heb. Merk nu gewoon dat ik de dagen in ziekenhuis/bevalling moet verwerken en aan moet sterken. LAs pas dat emotionele en lichamelijke stabiliteit een week of 6 duurt..enne wil mezelf dat ook echt geven. Veel rusten, niet teveel van mezelf vragen.. Maar de oude ik zou ik echt graag terug willen (en ja dat is de ik voor de zwangerschap..) wat hormonen niet met je doen..
Die hormonen moeten je lijf worden uitgespoeld denk ik, pfffff! Lekker laten lopen suus! __________________ ik zweet me nog steeds kapot, hele nachten..haha dat waren ook allemaal hormonen..wat die hormonen niet met je doen!!
Hihi, tot nog toe wel ja! We hebben m om 18 u t flesje gegeven en dan nu om 22 u en dan tegen 24 u! Dus ben s benieuwd! Ohhh, al t laatste bezoek? Pfff... wij zitten nog niet eens op de helft en word nu al gek! Deze week elke dag, zowiezo al tm zondag!!!
@Claire... ohhh, wat lief! @Suus, ja die hormonen! Ik zweet me nu soms nog te pletter s'nachts, heb ik normaal nooit! @Lilage, wat liefff, Hannes met kolf, helemaal geweldig! Ik heb trouwens ook wel behoorlijk veel last gehad van kraamtranen! Heb die dagen flink wat afgejankt!
Goede avond.. weer even een berichtje van hier... Kraamzorg vandaag voor het laatst en de tranen hebben flink over de wangen gerold.. wat ga ik haar missen zeg.. Wel een mooie afsluiter..ANNA zit weer boven haar geboorte gewicht.. ze weegt nu 2950 gram.. schijnt met bv vrij snel te zijn.. zeker omdat ze zoveel was afgevallen.. Ik ben super trots op ons kleine meisje.. Zo rond etenstijd savonds heeft ze haar zogenoemde clustermoment..(huiluurtje, maar echt huilen doet ze niet.. ze is dan meer wakker en wil vaker drinken) Nu ligt ze alweer een tijdje in de box op het voedingskussen te slapen.. heel tevreden.. ik zit eigenlijk te wachten.. tis 4 uur geleden dat ik haar gevoed heb.. (tussendoor nog ff snel 1 borst voor de troost..) dus ik sta op knappen..whahahah... Verder slaapt ze eigenlijk netjes tussen alle voedingen door.. overdag zo 3 tot 3,5 uur ertussen.. snachts 4 tot 4,5 uur.. Ze is een erg makkelijk meiske.. en daar ben ik heul errug dankbaar voor... Zeker als ik lees (wat ook heel herkenbaar is) dat het voor sommige kindjes wat moeilijker is om aan te passen aan de wereld..en dat is voor de mama's natuurlijk erg zwaar.. een onrustige baby kan heel frustrerend zijn.. je wil zooooo graag het beste voor je kind en wanneer hij/zij dan niet tevreden lijkt kan dit heel verdrietig zijn.. Meiden die in dit schuitje zitten.. ik heb t allemaal meegemaakt..en weet hoeveel invloed dit op je kan hebben..TIPS.. praat erover.. hier of met anderen..zoek herkenning.. dat scheelt al heel veel.. je bent niet de enige en het ligt dus niet aan jou..2. ZOEK hulp bij ha of CB.. zij hebben soms net de gouden tip voor je..(ook al kunnen ze ook de grootste onzin uit kramen bij het cb.. ) Hoe dan ook Dikke knuffel....
Hoi lieve meisjes Ben ik weer.. nou ja een soort van. Trotse Mama van Alissa Mijn lieverd!! Ben nog erg zwak en moet echt goed rusten voor mijn herstel. 1L bloed verlies en de narcose + de manuele placenta verwijdering zijn hier de oorzaak van. Later komt het verhaal nog wel een keer, wil het eerst even voor mijzelf op papier zetten. Was allemaal heel heftig. Maar uiteindelijk zoooo de moeite waard... het cliché is inderdaad waar! Wat een intense liefde kun je hebben voor je kind... met geen pen te beschrijven! Vandaag de stuwing begonnen... auwaaaaah niet prettig, moet dit er echt bij??? Nu in de weer met koude kompressen.. en para-molletjes. Helpt wel redelijk. En ook de baby-blues kicked in... dit zijn dus die kraamtranen... vreselijk. Maar het allerbelangrijste.. Alissa.. ze doet het zo goed!! Is maar 200 gram (ze mocht max. 380gram) afgevallen en is nu alweer aan het aankomen! Onze kleine dikkerd De eerste dag was zo zielig.. huilen, huilen, huilen.. na elke voeding spugen en spugen... geen plasluiers.. maakte me zo'n zorgen. Maar goed de verpleegkundigen (ALLEMAAL SCHATTEN) hebben mij zo gerustgesteld de hele tijd, terwijl ik wel 100x het zelfde vroeg en mijn zorgen uitsprak... En nu? Flesjes gaan er mooi in, de afgesproken cc's en af en toe een mondje terug. En hele mooie plas/poepluiers!! (Ja deze mama is daar blij mee ) En ze is zo zoet en rustig! En maakt van die schattige geluidjes.. huilen doet ze alleen als ze een schone luier krijgt, want jah het is een koukleumpje net als d'r vader. Zag ook heel veel baby's erbij!! Ze komen eindelijk binnen vallen!! Jullie allemaal heeeeeeeeeel gefeliciteerd hoor, Zag zonnetje, Lautjuh, TJB.. en ongetwijfeld vergeet ik iemand,maar dat is zeker mijn intentie niet. Ga als ik wat meer uitgerust ben en tijd heb alles op mijn gemakje teruglezen, ben wel erg benieuwd wat er vanaf vrijdag allemaal gebeurd is!! Ook met de "Al-Mama's" Hier is het zo flesje tijd, dus dat betekend in actie komen! Hier een fotootje van ons!
hoi dames wat is het toch weer druk met een kleintje erbij pffffffff dat was ik ff vergeten ik lees dat sommige dames het toch wel wat moeilijk hebben ik hoop voor jullie dat het allemaal snel weer wat beter gaat maar vergeet ook niet het is ook niet niks eerst 9 maanden zwanger dan een bevalling en vervolgens slapeloze nachten en dan nog niet eens te spreken over de vervelende hormonen en dames schroom niet om hulp te zoeken als het niet gaat!!!! heel veel sterkte voor de dames die dat nodig hebben zo dat wilde ik ff zeggen nu maak ik weer ff een sprintje naar boven want mijn kleine meid huilt de boel bij elkaar groetjes sapje
@ miss fijn dat je meisje het zo goed doet @ hier wat ik nou toch zaG !!! ik lag op de bank en keek tv en zag in me ooghoeken iets vreemds ik keek naar buiten en twas een lichtje en vloog super snel door de lucht ik deed snel vitrage opzij en twas een vuurbal!! weet niet precies wat het was maar dat het in brand stond was wel duidelijk ik d8 meteen aan een vliegtuig maar zou ook wat anders kunnen zijn helaas niks kunnen opnemen want ging zo snel allemaal! nu zit ik de heletijd van hmmm wat zou het geweest kunnen zijn...