Even stoom afblazen hoor....... Zou vanmorgen met mijn dochtertje voor die M-prik gaan. Gisteren in de avond had ze 38.0, vanmorgen vroeg 37.4 en om 9 uur weer 38.1. Op dat vaccinatiebewijs staat boven de 38 niet laten vaccineren. Dussss, ik het 070-infonummer bellen. Keer of 5 geprobeerd maar Geen enkel contact mogelijk, ik de huisarts bellen: assistente snauwt (zeker al de 5 miljoenste vraag over de m griep) het is of NU of NIET......dus ja, ik denk moet ik het dan toch gaan doen, ze raden het niet voor niets af he.... Ja dat moest ik zelf maar bedenken?!?!?! Toen het landelijke nummer gebeld, die gast kwam niet verder dan niet doen en had nog een nr voor me, dat gebeld, half uur in de wacht, toen had ik iemand die begreep 't allemaal, ze ging het navragen ik zo'n wachtmuziekje, na 5 min wachten opeens tuut tuut tuut d'r uit gemikt!!!, ik wéér teruggebeld, nog een kwartier wachten, weer iemand anders en nee die kon me niet zeggen of ik later in de week mag gaan met haar.....moest straks dat allereerste nummer nog maar eens bellen want dat was nu overbelast. :x:x:xZO hehe, sjemig hee, wat een gedoe!!!! Eind v het verhaal is dus: mevrouwtje geen prik die ligt nu tevreden te maffen haha, en ik vanmiddag dus weer belronde doen want ik wil die afspraak verzetten. Ik ben benieuwd!
Wat een gedoe he... ik kan het me helemaal voorstellen! En dan hoor je ook nog: nu of niet... LEKKER dan! Charlotte heeft ook koorts, gisteren 39.4 en vanochtend 38,9... Ik moet morgen gaan maar als ze morgen nog boven 38 zit bel ik de huisarts (klein dorp dus huisarts kent iedereen persoonlijk, dat is dan wel weer een meevaller) en dan leg ik het zo uit, hopelijk kan ik de prik dan bij de huisarts halen. Maar dat zien we morgen wel weer.... jij succes vanmiddag en beterschap met je kindje!
Jeetje wat een gedoe zeg... Het is allemaal lekker geregeld he Mijn zoon had dit weekend ook koorts en we moeten woensdag dus ben benieuwd. Beterschap voor je meissie en succes met bellen!
Wat balen zeg! Ik heb ook merdere malen gebeld daar over en ook omdat wij naar Londen gaan in die week van de tweede prik. Ik heb gelezen dat Kindjes die op de dag van opreop ziek zijn kunnen alsnog de prik van hetzelfde week halen, dus gewoon bellen en graag hoor ik ook tot wanneer jullie die afspraak hebben kunnen verzetten Suc6!
jeetje snap dat e er radeloos van word. Ze hebben leuk allemaal regeltjes van wanneer niet en wanneer wel inenten maar ze kunnen het je niet uitleggen waarom wel of niuet. Daar kun je toch niks mee? Hoop dat je hem kan verschuiven en dat het dan we lukt. Ik zal ook niet heengegaan zijn als ze ziek is. Hoop dat ze snel beter is Beterschap en succes vanmiddag met bellen hopelijk gaat het dan sneller!
Voor mij zou dit alles een teken zijn om het niet te doen. Het gaat niet voor niks zo stroef allemaal, alles heeft een reden!
Merel sorry hoor maar dat slaat nergens op... natuurlijk zijn lijnen overbelast, zijn assistentes geirriteerd... ze is niet de 1e die belt! TS, succes! Ik herken het wel.. heb een tijdje geleden de GGD gebeld met wat vragen en hun deden ook zo enorm wazig en bot pff... ben benieuwd of je de prik kan uitstellen!
Hier ook een met verhoging/koorts.Gisterenavond 38.9 en vanochtend 37.8. ik ben toch maar niet gegaan en ik mag donderdag of vrijdag in een randgemeente. Dus dan maar hopen dat ze beter is. Ik heb ook naar de informatie lijn gebeld en zei hebben gezegd dat het beter is om te wachten en dat ik einde van de week ergens anders mocht prikken. Zal dus wel goed komen.
Mijn dochter moest eigenlijk ook vandaag voor de inenting, maar ze heeft de waterpokken. Ik heb de GGD gebeld en die vertelden mij dat ik dan vrijdag mag gaan, zonder afspraak. Ik moet dan alleen wel naar Papendrecht ipv Dordrecht. En dan moet ik dus over 3 weken ook naar Papendrecht.
Mag je niet gewoon een andere dag gaan? Ik woon in Nijmegen en daar wordt de hele week ingeënt...je hoeft ook niet te bellen als je op een andere dag komt
Hoi meiden, nou nog steeds geemmer hoor! Gelukkig is onze dochter verder niet beroerd, maar nog wel verhoging/koorts( t schommelt) Ikzelf zou m vorige week krijgen maar had toen zelf koorts, nu krijg ik m zometeen. wij willen m wel laten geven, maar ik werd wel wat pissig toen die man van de infolijn het bracht als: nee, als je kind deze week koorts heeft of je bent er niet, dan kan t niet meer..... ik snap wel dat het een logistiek probleem is want er moeten natuurlijk weet ik het hoeveel kinderen gevaccineerd worden, en als het ouders niet uitkomt met het werk dan is dat nar mijn idee geen reden om allemaal maar een andere afspraak te maken. Maar aan de andere kant denk ik dus: t wordt toch zo aangeraden het te doen, hele campagne en weet ik niet wat, dan gaat het toch om de gezondheid van de kinderen, die staat dan toch voorop! En daar lijkt het nu, na al die telefoontjes, even niet zo op. Maar een teken vind ik het niet, eerder Nederlandse rompslomp.... nou ja t zal wel vaker voorkomen deze week dat er kindjes niet kunnen, ik ga er nog maar gewoon van uit dat ik wel een andere dag mag! Dank voor de beterschap, en hetzelfde voor jullie kindjes met koorts! En succes met de prik! groetjes, Sas
Raar dat het ook weer overal anders geregeld is. Als je hier in Drenthe had gewoond, had je zo aan het eind van de week (waarschijnlijk is de koorts dan wel weer over) naar een andere gemeente kunnen gaan om te prikken. Hier in Drenthe mag je namelijk gewoon op een andere dag naar een andere priklokatie gaan als je op de dag dat je moet niet kunt. En daar hoef je ook niet over te bellen. Wij moeten eigenlijk morgen met Noelle hier in onze gemeente, maar ik heb zelf heel erg veel last van mijn rug, waardoor het voor mij moeilijk wordt om met haar daar naartoe te gaan. Mijn man zou dan dus morgen speciaal vrij moeten nemen om met haar te gaan, maar hij heeft geen vrije dagen meer. Wij hebben dus zelf besloten, dat hij woensdag met haar naar een andere gemeente gaat om haar daar te laten vaccineren, omdat hij dan sowieso vrij is. Als ik het zo lees, is het hier in Drenthe toch wel veel flexibeler geregeld dan in veel andere provincies. En wat ik eigenlijk uberhaupt vreemd vind, is dat er geen enkele andere mogelijkheid is om te vaccineren als in deze week. Dus als je kindje om een bepaalde reden niet gevaccineerd kan worden, moet je maar gewoon het risico lopen dat je kindje de griep krijgt. Dat vind ik toch zo krom. Waarom kan het dan niet alsnog door de huisarts worden gedaan? Blijf ik raar vinden.....
Bij onze "uitnodiging" zat een overzicht met alle prikdata en tijden van de regio die per postcode ingedeeld waren. In die brief stond het verzoek de tijden aan te houden om zo drukte te voorkomen, maar als je niet op de aangeven dag/tijd kon, mocht je ook gewoon op een ander tijdstip zonder dat je daarvoor hoeft te bellen.
t zal hier wel druk zijn, grote stad dus ook veel ouders die hun kindjes laten inenten. bij ons is t op postcode en dan staat er een locatie, datum én tijd....
Zo, nog even verder mopperen hoor, wat een * dag vandaag! begon dus met die toestand met het bellen (overigens hele dag noppes resultaat, dus morgen weer door...) Dochtertje door luier heen gelekt hele bed onder de plas dus alles wassen incl. aerosleep en zo, Vervolgens naar de huisarts voor mezelf + dochtertje, beiden niet lekker.... Ik heb een vette luchtweginfectie en zij een oorontsteking dus beiden aan de kuur. Bij de apotheek nog paracetamol en hoestdrank gekocht, portemonnee vergeten dus op en neer naar huis om te halen, onderweg kennelijk door de hondenpoep gereden en toen ik de wandelwagen de trap op hees kwam dat aan mijn broek, dusssss weer een was draaien, en aan t einde van de dag dochter net schoon in bad, poept ze in t water!!! heeft ze nog nooit gedaan maar ze dacht kom, laat ik ook nog even wat leuks bedenken....! Goed, je snapt ik ga in mijn bed liggen, kan er ten minste niks meer verkeerd gaan of uit mijn handen vallen
Dat is overal zo! Alleen de ene GGD communiceert het wat duidelijker dan de andere. Als je niet kan op maandag/dinsdag vanwege koorts, kan je alsnog op donderdag/vrijdag gaan in een andere plaats. Dat geldt voor elke regio! Dus niet bellen, gewoon gaan. Maakt niet uit waar je gaat, je mag zelfs buiten je regio gaan (als je in limburg woont en in groningen op vakantie bent, mag je de prik in groningen halen; gewoon je registratiekaart meenemen en op internet opzoeken bij de groningse ggd hoe laat en waar ze prikken) 't wordt pas lastig als je vrijdag aan de beurt bent en je kind dan koorts heeft. Dan heb je geen echte uitwijk meer, dan kan je kindje pas met de 2e ronde mee.
Hoe weet je dat dan? want dan ga ik mezelf een hoop belgedoe besparen! Hadden ze me dan vandaag ook wel kunnen zeggen! En ik mag toch hopen dat als je vrijdag niet kunt vanwege koorts, dat ze dan bij de ha een uitzondering moeten maken?
ik ken iemand die bij een GGD werkt en ook mensen heeft moeten indelen in 1 stad. Het is landelijk beleid dat je kan wisselen van dag/locatie als je echt niet kunt. Bij ons in de regio staat er gewoon ook op de brief dat je als je echt niet kan, op een andere tijd of op een andere dag in een andere gemeente mag komen. En bij de kinderen van mijn zus (andere regio) ook. Gewoon doen hoor! [EDIT: natuurlijk is het wel de bedoeling dat je gewoon op de geplande tijd komt als je kind geen koorts heeft, anders komt iedereen om 9:00 ofzo en dan krijg je chaos en da's voor niemand leuk]
Hier in de 'grote' stad heb ik een brief gekregen waarin staat: "als je echt niet kunt op de aangegeven dag, kun je in een andere gemeente geent worden. U hoeft hiervoor niet te bellen, u kunt gewoon de registratiekaart meenemen". Als ik jou was zou ik gewoon op internet nazoeken waar er aan het einde van de week geprikt wordt (als je kleintje dan geen koorts meer heeft en het voor jou te bereiken is) en gewoon gaan. Wie niet waagt... Hier is het trouwens wel vrij strak op tijd ingedeeld... elke leeftijdscategorie heeft een eigen tijd en daar kan dan weer niet van afgeweken worden..
Hey meiden, vandaag weer eerst dat nummer gebeld maar volgens mij hebben ze dat nu helemaal opgedoekt.... Toen ben ik maar gewoon gegaan want ze had nu geen koorts. Wel onderneming want met de bus (voor t eerst met wagen haha!) en toen nog stukje lopen ... maar daar was t allemaal heel goed geregeld hoefde helemala niet te wachten. En ze deden niet moeilijk, dus ze heeft haar prik gehad! groetjes! Sas