Echt super dat je nog een keer mag! Niet erg om je hummeltje nog eens te zien toch ! Hoe is het met jou Chelleke?
@sunshine82, Wat super, 2x een pretecho. Hoplelijk is die kleine de volgende keer niet zo verlegen Liefs
Inderdaad super dat we nog een keer terug mogen komen! Hopelijk dat ons kleintje dan niet weer verstoppertje wil spelen. Maar we hebben die dag twee keer de kans ivm de groeiecho, dus wie weet... @Deebie, leuk zeg, ik wil ook graag mijn buik gipsen. Maar ik denk niet dat ik daar nog heel lang mee ga wachten. Eerst maar eens goed informeren hoe dat precies moet Wat een leuk idee trouwens om je beschilderde buik te gebruiken voor het geboortekaartje. Laat je dat ergens doen? In ieder geval succes ermee, ben benieuwd naar het resultaat. Fijn weekend allemaal!
Hier ook alles zijn gangetje. Wel veel last, maar ja. En altijd weer spannend de laatste week van de maand...
Ik ga weer duimen voor jullie meiden... Want stephanie heeft iemand nodig die ook zwanger is rond deze periode om straks weer spannend naar de 40 weken toe te werken dus als jullie nou allebei zwanger zijn kunnen jullie met ze drieeen naar de bevalling toe werken haha gezellig
Helaas heeft het niet geholpen, want de IUI is niet gelukt! Maar in ieder geval bedankt. Ik hoop op een beter bericht van jou Chelleke!!
Nou dat is niet het nieuws wat ik wou lezen Bekijk bijlage 31298 Ik denk dat deze rond ook niet raak is, heb ongibuikpijn.
jemig wat vervelend meiden, ik had het zo gehoopt voor jullie. helaas gaat het hier wat minder. donderdag naar gyn en hoop dan wat duidelijkheid te krijgen. Liefs
@ happy en Chelleke: jammer meiden dat het niet wil lukken. Hopelijk dat de IUI volgende keer wel kan lukken, ik neem aan dat je nog wel een keer mag? @Stoetel: welkom bij de groep! @ stephanie: gefeliciteerd met je zwangerschap! Hier alle inmiddels weer een beetje tot rust gekomen. Jelle mocht na twee weken mee naar huis en is na 5 weken fulltime kolfen uiteindelijk toch aan de borst gekomen. Ik zit nu nog wel steeds op 7 voedingen per 24 uur, maar gelukkig hoef ik pas in het nieuwe jaar weer te gaan werken, dat zou ik nu nog niet trekken denk ik. De reuma is na de bevalling wel weer langzaam op komen zetten, maar nog niet zodanig dat we medicijnen al moeten gaan aanpassen (ik slik nog steeds sulfasalaside). Ik hoop dat zo vol te houden totdat Jelle 6 maanden bv heeft gehad. Andere medicijnen betekent namelijk gelijk stoppen met bv. En juist nu met de griep enzo geef ik liever zo lang mogelijk bv, maar ja, mijn gewrichten mogen natuurlijk ook niet beschadigen, het beste er maar van hopen. Zelf heb ik vandaag de mg prik gehad. Jelle heeft ook veel last van spugen, maar gelukkig werkt de nutritron bij ons wel goed. Eerst met een lepeltje, dat was wel een gedoe, maar nu doe ik met 25 ml gekolfde melk, 25 ml water en 3 schepjes en dat dan in een pap speen (grootste gaatje) en dan heeft hij het zo op en dat werkt meestal wel afdoende (3 keer per dag, soms 4 keer). Succes allemaal.... groetjes
@happy en Chelleke: wat jammer meiden dat het niet wil lukken. Hou moed!! Vergeet niet, de aanhouder wint! Wij duimen gewoon verder hoor Succes!! @Deebie, succes donderdag bij de gyn! Ik mag morgen... ben benieuwd.... @Sanneke, leuk om wat van jou te horen! En dat Jelle het goed doet, fijn zeg!!
Heey meiden, best druk zo'n eerste week werken en nu alweer 2 dagen gewerkt.... Happybest, dikke knuf! Chelleke blijf voor je duimen! Sunshin82, morgen weer een dubbele echo, daz idd wel leuk, en nu moet die kleine zijn gezichtje wel laten zien he, de boef! Sanneke, wat lekker dat je nog lang niet aan de slag hoeft, dan maken die 7 voedingen ook niet uit natuurlijk. Met prednison mag je ook bv geven trouwens, sulfa idd ook, maar die slikte ik al niet meer sinds ik wist dat ik zwanger was. Deebie, succes donderdag! Hier heb ik het vage idee dat de MTX al een beetje gaat werken, misschien is het wel verbeelding want er staat 6 tot 10 weken voor en heb afgelopen zaterdag pas de 3e keer de medicatie geslikt. maar ja, als het zo voelt, dan is het toch prima,of het nu tussen mn oren zit of niet, dat maakt me dan niet uit! Groetjes! Dai