Voormalig Temp-meiden die nu zwanger zijn

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door afrola, 5 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Ergens zie ik hier wel een logica in :D ;)
    Ik hoop dat het meevalt vandaag! 2,5 halve dag per week ga je werken toch?

    Nijntje, succes (en veel plezier als je een echo krijgt) vandaag!

    Salapio, hopelijk heb je lekker kunnen slapen!

    All, zo veel last als Veda gisteren van krampjes had, zo goed ging het vannacht gelukkig! Dus we hebben eigenlijk heel goed geslapen. Net gevoedt, en nu nog even rustig in bed liggen. Mijn vriend is al aan het douchen. Deze hele week is hij nog vrij, toch wel heerlijk hoor :) Vanochtend en vanmiddag krijgen we kraamvisite, wel gezellig.
    Fijne dag allemaal!
     
  2. djaar77

    djaar77 Fanatiek lid

    5 okt 2008
    2.642
    0
    0
    goedemorgen!!

    @Mosa; gelukkig is het al weer wat beter gegaan en helemaal mooi dat je vriend nog een week thuis is (dat zal bij ons zeker niet gaan lukken). Geniet van vandaag!!

    @Maar; en een beetje bekomen van een mooie dag gisteren?

    @All; vandaag wordt een erg lange dag. Eerst werken tot 15.30 en dan snel naar huis om eten te koken en daarna tot in de late uurtjes vrees ik op pad voor de hobby (en ik heb er geen zin in maar Djaarman heeft graag dat ik mee ga). Wellicht dat ik morgen dan ook een baaldag ga nemen (ja heel stout maar ik voel dat het moet).

    in elk geval fijnde dag allemaal!!
     
  3. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Dat is wel balen, dat jij precies in zo'n drukke maand voor je vriend uitgerekend bent. Maar hier zou het eigenlijk ook niet anders kunnen, want ik ben eigenlijk nog maar heel weinig uit bed. Soms heb ik zelfs nog te veel pijn om een luier te verschonen, dus dat komt voornamelijk op mijn vriend terecht (net als bijna al het andere ;)). Wel heel frustrerend hoor, maar ik zal me er toch bij neer moeten leggen. Maar ik hoop dat ik later deze week vooruitgang merk.

    Succes vandaag dan! Hopelijk wordt het vanavond toch een beetje leuk!
     
  4. djaar77

    djaar77 Fanatiek lid

    5 okt 2008
    2.642
    0
    0
    waarschijnlijk gaat je herstel toch nog sneller dan je denkt (achteraf gezien dan). Ik denk dat het wel belangrijk is hoor om het nu rustig aan te doen.
    Tja ik zal dan veel op mijn moeder en kraamhulp aangewezen zijn maar dat komt wel in orde hoor. Mijn schoonmoeder heeft geen rijbewijs en kan niet zelfstandig naar ons toe komen en buiten dat is het door ziekte fysiek onmogelijk om ook maar iets van huishoudelijke of verzorgende taken te doen. We zijn dus behoorlijk aangewezen op mijn familie. Maar goed dat zien we dan wel. Eerst maar eens zo ver zien te komen, want ja ik twijfel soms nog steeds heel erg aan een goede afloop van deze zwangerschap (waarschijnlijk door het toch wel probleemloze verloop tot nu toe).

    Vanavond zal wel goed komen maar ik vrees dat ik mijn best moet doen om leuk en aardig te blijven (vooral als ik moe ben dan moet ik erg oppassen op mijn humeur)
     
  5. Nijntje27

    Nijntje27 Fanatiek lid

    27 aug 2008
    4.698
    0
    0
    Juf
    In de buurt van Oss
    Goedemorgen meiden,

    Maar, hoe was Night of the Proms? Wakker kunnen blijven??

    Djaar, veel succes vandaag met de hele lange dag!!

    Mosa, wat een lief meisje, zeg!

    Melisa, werk ze! Logisch dat het wat lastiger is, maar je hebt de foto's bij je!

    Sanne, wat rot dat die HA niet terug gebeld heeft. En dan zo'n assistente die meteen vanalles zegt...

    Ik ben er zo weer vandoor. Even een cadeautje kopen voor ons neefje die 3 wordt. Geen idee wat ik moet halen...
    Daarna naar de gynaecoloog, toch wel weer spannend.

    Fijne dag allemaal!
     
  6. djaar77

    djaar77 Fanatiek lid

    5 okt 2008
    2.642
    0
    0
    @Nijn; mijn neefje vond een bal prachtig toen hij 3 werd maar ook dino's of iets van cars (ondergoed of trui). Suc6 bij de gyn!!!
     
  7. Nijntje27

    Nijntje27 Fanatiek lid

    27 aug 2008
    4.698
    0
    0
    Juf
    In de buurt van Oss
    thnx voor het meedenken Djaar!!
     
  8. afrola

    afrola Fanatiek lid

    7 aug 2008
    3.434
    2
    38
    Utrecht
    Zwaai zwaai, hier gaat het best goed maar Josien vraagt veel aandacht. Dus effe weinig tijd en zw.pagina ligt er regelmatig uit???

    Wel lieve foto's gezien van kyano en veda :D

    Sheann geboote kaartje is heeeeeel mooi gewoden !!!!!!!

    @ Maar gefeliciteerd met kloppend hartje

    Nu op naar fysio...
     
  9. sheann

    sheann Fanatiek lid

    14 mei 2008
    4.643
    0
    0
    #6889 sheann, 24 nov 2009
    Laatst bewerkt: 24 nov 2009
    Sanne: Ik heb de tekst van het geboortekaartje iets aangepast voordat ik hem hier heb geplaatst. Straks staan jullie allemaal op mijn stoep :D

    Kaartje: Ik heb het kaartje net verstuurd dus heb eigenlijk nog geen reacties gehad, behalve die van jullie :p Bedankt voor de complimenten meiden.

    Mosa: Ik heb de eerste dagen ook alles aan mijn vriend overgelaten en ben bijna niet uit bed geweest. Op dag 7 kreeg mijn vriend 's nachts ineens voedselvergiftiging. Ik heb hem nog nooit zo ziek gezien, hij lag over de grond te rollen van de pijn en hij bleef maar overgeven en aan de diaree. Ik heb toen in tranen de huisartsenpost gebeld en die zeiden dat papa een tijdje uit de buurt moest blijven en dat ik alles moest ontsmetten. Toen stond ik midden in de nacht alles te ontsmetten met chloor en moest ik twee nachten alle luiers zelf verschonen en dat was wel erg zwaar. Mijn vriend vond het ook heel erg zwaar dat hij twee dagen lang niet bij ons in de buurt mocht komen en op de bank moest slapen.

    Melisa: Je zal het wel niet meer lezen maar heel veel sterkte vandaag. Ik heb het echt met je te doen.

    All: Ik vroeg me af tot wanneer hoeveel dagen je de temp op moet nemen van de baby. Die van Kyano is tot nu toe iedere keer stabiel en ik vind het nu een beetje overbodig.

    Gisteren hebben we ons eerste uitje gehad naar het winkelcentrum. Ik vond het best wel eng en durfde bijna niet de supermarkt in. Het was net of alles in slowmotion ging en iedereen om me heen heel wazig was. Gelukkig heeft mijn vriend me erdoorheen gesleept en zal het de volgende keer iets makkelijker gaan.

    Ik ben 's avonds ook ineens zo angstig en moet altijd huilen. Ook ben ik bang voor het donker en de regen terwijl dat ik daar nog nooit last van heb gehad. Het zal wel aan de hormonen liggen.
    Jullie nog rare angsten/dingen gehad in de kraamtijd?
     
  10. Sannehai

    Sannehai Niet meer actief

    Hoi dames,

    @nijn veel suc6 bij de gyn!

    @melisa je leest het w.s. vanavond pas, maar ik denk aan je hoor! wat zal jij blij zijn als je weer thuis bent vanvond ;) hahaha

    @mosa, wat een lekkertje toch die veda leuke foto's hoor! en wat fijn dat je vriend nog lekker vrij is, zeker ook omdat het eigenlijk ook nog echt nodig is! jij rustig aan doen he!

    @sheann wij moesten alleen de kraamweek feli tempen verder alleen als we zouden twijfelen ofso. en wat erg dat je vriend voedselvergiftiging heeft gehad zeg!! dat was zeker echt wel ff schrikken als hij zo veel pijn heeft gehad!! gaat het nu weer beter met hem??

    wat vervelend dat je het uitje naar je winkelcentrum zo eng vond, en dat alles helemaal waazig ging...gelukkig was je vriend erbij! ik heb eigenlijk geen angsten o.i.d. gehad, ja de eerste dag dat hai weer moest gaan werken heb ik wel lopen huilen, en ik heb wel 2 dagen kraamtranen gehad in de kraamweek..

    maar verder geen angsten hoe jij het beschrijft, maar vind onweer en harde storm regen zowiso nooit leuk.

    maar wie weet zijn het gwoon nog de hormonen, kan volges mij best hoor.

    @afrola suc6 bij de fysio

    @all

    grr wat een dokterspraktijk hebben wij zeg... ben ik WEER niet terug gebeld, bel ik zelf weer zeg ik dat, zegt ze ow ja je staat op bij een dokter, die er vandaag helemaal niet is, dusja kan je ook niet gebeld worden...wat een Sukkels zeg!!

    maar goed, mag nu wel vanmiddag om een of ander crempje voor feli, en dan kijken of het over gaat..

    ze drinkt ook erg onrustig laatste paar x-en, kan dat er ook mee te maken hebben??

    hopelijk word het beter weer als gister, gister heeft het hier heeeeeeeel de dag geregend, en ik wil wel es lekker ff wandelen met mn moppie!

    Nou groetjes!
     
  11. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    9 sep 2007
    8.888
    0
    0
    Zuid-Holland
    Gelukkig is het hier tot nu toe een rustige dag. Svinthe is al 4 dagen aan het "miepen" en gisteren was ik op het punt dat ik het echt niet meer leuk vond..... Dus deze vrolijke dame van vandaag komt heel goed uit :)
    Ze heeft goed gedronken, 1x 150cc en x 160 cc!

    Sanne, vanmorgen heeft het hier nog geregend en nu ... schijnt de zon!! Jippie!!! Hopelijk blijft het nog een tijdje zo, want dan kan ik straks even lekker een frisse neus halen!

    Melisa, succes hoor vandaag! Hopelijk valt de eerste werkdag heel erg mee.

    Sheann, ik snap wel wat je bedoelt met alles wazig. dat had ik ook wel na de bevalling. Alles en iedereen ging zo snel, of ging ik zo langzaam ???? :D
    Komt allemaal goed meid!


    Mosa, fijn dat je vriend nog vrij is deze week. Zeker als je zelf nog niet zo mobiel bent. Daarbij is het natuurlijk ook heel gezellig om samen te wennen aan jullie nieuwe wondertje!
    Veel plezier met de kraamvisite vanmiddag.

    Vrijdag ga ik naar de Ikea samen met mijn zus. Ik kijk er zo naar uit. Weer eens een gezellig uitje. Svinthe en nichtje Sofie gaan ook mee. Lekker even neuzen daar en een paar sintcadeautjes kopen. Helemaal leuk!
     
  12. Maar29

    Maar29 Fanatiek lid

    9 jan 2008
    1.837
    0
    0
    Sorry, even een kort berichtje, want ben kapot!
    We waren pas om 01.30 uur thuis en het was ook nog eens erg tegen gevallen!
    Ben zoooo moe en baal dat ik vanavond moet werken...

    Sorry voor mijn gejammer, maar heb even een dippie vandaag...
     
  13. sheann

    sheann Fanatiek lid

    14 mei 2008
    4.643
    0
    0
    Sanne: De volgende dag was mijn vriend alweer erg opgeknapt maar hij heeft voor de zekerheid nog maar een nachtje op de bank geslapen.

    Wat een gedoe met de huisarts. Mij bellen ze ook nooit terug of dan bel je ze een keertej en dan zijn ze dicht :(
     
  14. Nijntje27

    Nijntje27 Fanatiek lid

    27 aug 2008
    4.698
    0
    0
    Juf
    In de buurt van Oss
    Even snel en ego:

    Net terug van de gyn en we hebben mini Nijntje gezien!!! Hij/zij was super beweeglijk, helemaal geweldig! Ook toen we het hartje gingen luisteren was mini Nijntje eigenwijs. Elke keer als we de hartslag gevonden hadden, sprong mini Nijn weer weg. En dat tot 4 keer aan toe.
    Mini Nijn ligt nog 2 dagen voor, dus hij/zij doet het super!!

    Ik ben helemaal verliefd!!!
     
  15. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    9 sep 2007
    8.888
    0
    0
    Zuid-Holland
    Nijn, wat fijn dat alles goed is!
    Helemaal super!
     
  16. mel78

    mel78 VIP lid

    12 feb 2008
    8.320
    242
    63
    Thuis!!!!!!!!! En het viel niet mee met alleen maar uitzendkrachten en leerlingen te staan! Stelletje malloten. Heb nog geen dosier in kunnen zien. Maar door de drukte was het wel heel snel half 4. Chelsey had een leuke dag zei de oppas, dus dat is mooi.

    Lees vanavond bij....
     
  17. afrola

    afrola Fanatiek lid

    7 aug 2008
    3.434
    2
    38
    Utrecht
    @ Sheann, volgens mij hoef je niet langer te tempen hoor. De kraamverzorgster heeft het bij ons dagelijks gedaan en daarna mochten we stoppen. Ik doe het nu af en toe om te checken of het goed gaat. Ze kan soms zo spugen of een rare poepbroek hebben, dan wil ik toch even checken of ze geen koorts heeft of zo.

    @ Sanne, vervelend zeg dat je nog steeds last hebt van je borsten en misschien van spruw. En wat heb jij een rare dokterspraktijk zeg. Vind dat niet echt normaal dat ze niet reageren. En je zit nu al een week te modderen met spruw dan zou je toch denken dat ze jou en feli even willen zien? Wel zonde trouwens dat je al je melk moest weggooien.

    @ Hanna, leuk vooruitzicht naar de ikea te gaan.

    @ Nijn, wat fijn dat alles weer helemaal goed is met mini-nijn :)

    Bijkomen na bevalling. duurde bij mij ook lang. Nou had ik me ervantevoren bij ingesteld dat ik ws de 1e wk(en) niet veel kon ivm bekken. Maar daarnaast ook echt last van hechtingen, vermoeidheid etc. Daardoor ook niet veel behoefte om meer te doen dan Josien verzorgen, eten en rustig bij te komen.

    Geen rare angsten gehad, maar de tranen kwamen regelmatig opzetten om van alles en nog wat. Merk nu nog steeds dat ik sneller geemotioneerd ben. Als ik kinderen zie zingen of iets liefs doen op tv krijg ik nu een brok in mijn keel :)

    kolven: heb ik in het begin ook gedaan om de bv op gang te brengen. Het duurde te lang voor Josien goed ging drinken, omdat ze eerst nog misselijk was van het vruchtwater. Ik kon gelukkig snel weer stoppen. Nu weer begonnen om te oefenen met flesje.

    Nu weer tijd voor Josien, ze heeft honger :)
     
  18. MyPrecious

    MyPrecious Niet meer actief

    @ Mosa, ja de tijd vliegt echt hé? Ben er wel blij mee want kijk heel erg uit naar de 20 weken echo :p . Hele leuke foto's van jullie meisje!! :D Fijn dat het weer wat beter ging met de krampjes.

    @ Sheann, eng dat je je zo voelt na de bevalling. Hopelijk ben je weer snel terug je oude jij!

    @ Hanna, goh Svinthe alweer 3 maanden. Wat gaat het snel. Veel plezier bij de Ikea, altijd leuk :D .

    @ Nijntje, leuke echo foto's :D ! Fijn dat alles goed is.
     
  19. Maar29

    Maar29 Fanatiek lid

    9 jan 2008
    1.837
    0
    0
    Nijn, fijn dat alles goed was meis en net zo druk als zn moeder! haha

    Melisa, fijn dat je je eerste dag weer gehad hebt en helemaal dat Chelsey ook een leuke dag heeft gehad, toch?

    Sheann, hoop dat je je gauw weer lekker in je velletje voelt meis. Lijkt me eng dat je je zo voelt en helemaal omdat je normaal niet zo in elkaar zit! Hormoontje-powerrrr!;)

    MP, nog maar een paar weekjes en dan zit je alweer op de helft...! Gaat hard zeg!
     
  20. MyPrecious

    MyPrecious Niet meer actief

    @ Maar, ja het gaat echt heel snel. Maar beter ook :p over 4 weken de 20 weken echo! Hoe voel jij je verder?


    Hoeveel waren jullie met ongeveer 16 weken aangekomen?
    Ik ben nu 1,2 kilo aangekomen dat is volgens mij wel netjes :D of gaat het in "het begin" zoiezo nog niet zo snel?
     

Deel Deze Pagina