jeetje zeg, wat een gedoe! Niet echt soepel verlopen ofzo nee, en als je dan al heel moe bent door het weinige slapen kan dit er idd even flink inhakken waardoor je dan gewoon even moet huilen. Knuffel voor jou meid, het komt vast wel goed!
Hey hey, wat leuk weer wat van je te horen! Arme Tygo, al zo lang verkouden?! Dat is wel heel hardnekkig zeg! Fijn dat het zo goed gaat bij het KDV! En dat jullie ook voor een tweede gaan, wat leuk zeg, het zal een flinke babyboom worden zeg onder alle meiden volgend jaar. Ik hoop voor jullie dat het gauw 'raak' is! Wat naar van de MK in september zeg Lijkt me echt vreselijk om mee te maken Maar goed, ik ga iig vast hard duimen dat het gauw gaat lukken voor jullie!
Jeetje Senn, spannend zeg de komende maanden! Het klinkt wel heel erg leuk hoor!! Ik hoop zo dat ze nu idd overtuigd zijn van je enthousiasme en dat het wat gaat worden!!
Aha, boef, dus je zit ook ff illegaal hier Ik ook hoor, ben ook hartstikke druk met van alles en nog wat, maar gun mezelf tussendoor ff een paar minuutjes om hier te kletsen. Of ik dat nou hier doe of 'hier' met collega's (snap je hem nog) dat maakt qua productiviteit voor het werk natuurlijk ook niet zoveel uit.
Meid, het is je gewoon gegund hoor, dus lekker van genieten en niet meer over nadenken! Het is ook niet zo dat je dit regelmatig doet ofzo dus af en toe moet dat gewoon ook even kunnen, ookal kan het eigenlijk niet, als je begrijpt wat ik bedoel
mmmm, dan weet ik wel in wat voor'n schuitje jij zit meid. Denk hetzelfde als die waarin ik zit. Sterkte meis, en een dikke knuffel!
echt waar??? jeetje, Mees heeft ook weleens dat hij nog een paar minuten naar zijn konijntje ligt te staren en wakker aan het worden is en heel af en toe sochtends dat hij iets van 10 minuten aan het kletsen is in bed, maar over het algemeen is bij hem toch echt 'ik ben wakker en wil eruit!!!'
meid, het komt vast wel goed toch?! En nogmaals, jij hebt ook af en toe gewoon ff iets voor jezelf nodig!! Succes zo bij het 10 min. gesprek en morgen met het andere gesprek!
Als ze er eenmaal uit is, is ze echt een juffertje ongeduld. Echt met alles!!! Maar in bed helemaal niet. Ze vind het ook altijd heerlijk om naar bed te gaan. Als ik dat 's middags en 's avonds tegen haar zeg, als ze moe is, dan gaan haar armpjes omhoog en begint ze helemaal te glimmen. En als ze wakker is gaat ze gewoon lekker spelen/zingen/kletsen. Zo hebben ze allemaal hun eigen eigenaardigheden....leuk vind ik dat...dat ze allemaal weer anders zijn en hun eigen aanpak nodig hebben!
Goedenavond allemaal... Hier gisteravond een drama avond en nacht gehad.. Esmée wou NIET in haar bedje slapen en sliep uiteindelijk van half 9 tot half 11 in eigen bedje en daarna was het steeds krijsen en gillen en schreeuwen. Uiteindelijk is ze rond 1 uur bij ons in bed in slaap gevallen... En dat terwijl Maureen eindelijk een nachtje door heeft geslapen. Die heeft van de voeding van half 11 tot 6 uur geslapen! Heerlijk! Mja, Esmée sliep van 1 tot half 6, dus kort nachtje helaas.. Ben benieuwd hoe het vanavond gaat, want vanmiddag wou ze ook niet slapen.. Uiteindelijk na veel gekrijs wel, mja...
Ow balen zeg van Esmee! Maar wat goed van Maureen zeg Wessel heeft ook een aantal dagen gehad dat slapen echt slecht ging, ook krijzen en zo. Maar hij had waarschijnlijk een virusje. Hoop dat het vanavond weer goed gaat, gisteravond ging het wel were goed voor het eerst.
Ik wou even laten weten dat Wessel de prik heeft gehad! En dat het ontzettend is meegevallen. Hij begon alleen te huilen omdat er een vreemde aan zijn armpje ging zitten, met de prik dus ook even maar toen ik met hem opstond was hij al weer stil en vrolijk En het was druk wist niet dat er zoveel kindjes in Assen wonen zeg
Dan hoop ik voor jullie dat ze zo lekker gaat slapen tot morgenochtend en dat Maureen ook lekker slaapt van de late voeding tot morgenvroeg.