Uitvaartverzekering

Discussion in 'Baby en dreumes' started by 894hi, Nov 24, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. matje

    matje Niet meer actief

    ik heb het tijdens mijn zwangerschap al laten doen,
    mijn moeder heeft met de geboorte haar zoontje (mijn broer dus) verloren.
    Voor alle zekerheid gelijk laten afsluiten
     
  2. Terra

    Terra Bekend lid

    Dec 22, 2008
    668
    0
    0
    Medewerker gehandicaptenzorg
    gelderland
    zomaar uit nieuwsgierigheid hoor... waarom kiezen jullie daar niet voor? Ik werd gister door jonge gezinnen gebeld of ik een uitvaardverzekering heb geregeld voor mijn kleintje. Heb gezegd dat ik geen interesse heb, ik hou niet van reclame via de telefoon.
     
  3. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    ik heb niet bijgeschreven maar voor elk kind een eigen polis afgesloten dat betekend dat ik dus voor hun 18 jaar betaal (of iets langer) en als ze op zichzelf gaan kunnen ze deze doorzetten en betalen ze lagere maandlasten.

    Als je op polis bijschrijft en ze zijn 18 en ze willen zichzelf verzekeren kunnen ze helemaal van voren af aan beginnen..

    Dus ik zorg dus ook al voor de toekomst.

    Wij zijn op de allerbeste manier verzekerd (kapitaal) en voor 8500 (das niet heel erg veel maar genoeg voor ons) mijn schoonmoeder had mijn man verzekerd alleen "maar" voor 3000 euro en daar kom je niet ver mee.. (pas nog een simpele crematie moeten regelen)

    Ik heb heel veel telefoontjes de laatste tijd over uitvaartverzekeringen en ik heb uitgelegd hoe we zijn verzekerd en krijg alleen maar complimenten en dat ze niets konden betekenen voor ons omdat we al zo goed verzekerd waren..
     
  4. Poohbeer2

    Poohbeer2 Fanatiek lid

    Aug 17, 2008
    4,239
    9
    38
    Hier ook gelijk na de geboorte. En dan zo'n vrouw van de verzekering hier aan tafel met een zeer gelukkig moeder die de hele dag jankt van de kraamtranen. Wat een ellende. Ben nog nooit zo emotioneel geweest bij het afsuiten van een verzekering.
     
  5. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Na je geboorte moet je even je verzekeringsagent opbellen en dan laat je ze bij de jouwe schrijven (het is wel zo verstandig om die zoiezo voor jezelf ook te hebben)

    Ik zie om me heen zoveel mensen die onderverzekerd zijn, en maar klagen als het misgaat terwijl het simpel te voorkomen is..
     
  6. Poohbeer2

    Poohbeer2 Fanatiek lid

    Aug 17, 2008
    4,239
    9
    38
    Ik heb Aaliyah op dezelfde manier verzekert als Isademi. Ook een eigen polis, maar wel een in natura verzekering. Er komt geen bedrag vrij maar de uitvaart wordt geregeld voor het bedrag dat ze verzekert is.
     
  7. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Ja ik kan het ook laten regelen door hun alsnog dan krijg ik ook nog eens 10% korting erop en het overblijvende geld word op mijn bankrekening gestort.. stel dat we iets willen wat hun niet kunnen regelen dan kan dat in elk geval..
     
  8. Janneke21

    Janneke21 Fanatiek lid

    Jul 25, 2008
    1,945
    0
    0
    Kinderopvang en studerend
    Hier hebben we alle 3 geen uitvaartverzekering en mijn ouders trouwens ook niet. Als iemand van ons doodgaat dan kan het gewoon betaald worden.
    Al die extra verzekeringen. Kun je beter zelf wat geld opsparen.
     
  9. schaapie123

    schaapie123 Niet meer actief

    weet je wel hoe duur een beetje simpele begravenis/crematie is??? oke als je het op een apparte rekening zet ben je misschien goedkoper uit, maar al snel kost een begravenis/crematie een paar duizend euro.
     
  10. angel77

    angel77 Fanatiek lid

    Mar 29, 2008
    1,428
    0
    36
    oosten van het land
    idd daar schrik je van al je het zelf moet betalen! Een eenvoudige crematie kost al gauw 4000 euro
    Wij hebben zoontje lief gelijk laten bij schrijven op onze polis
     
  11. Janneke21

    Janneke21 Fanatiek lid

    Jul 25, 2008
    1,945
    0
    0
    Kinderopvang en studerend
    Ja, als je inderdaad geen eigen vermogen in de familie hebt enzo dan begrijp ik een uitvaartverzekering nog wel denk ik.
    Maar zelfs dan... vind zo'n uitvaartverzekering nog behoorlijk duur.
     
  12. Misa Misa

    Misa Misa Actief lid

    Aug 6, 2009
    460
    0
    0
    Mama!
    Zuid-Limburg
    Wij betalen helemaal niet zo veel hoor. Maar een paar tientjes per jaar. Een begrafenis/crematie is echt heel erg duur hoor.
     
  13. Kejay

    Kejay Niet meer actief

    Keana heeft ook een eigen polis. Ik vind persoonlijk verzekeren wel ok. Fijn dat mensen het zo uit de lossen pols kunnen betalen. Maar ik wil goed afscheid kunnen nemen. Als ik het zou willen doen op mijn manier zou ik bijna 15000 euro kwijt zijn (familiegraf, aantal jaar, kist, bloemen, mogelijkheid tot koets, 3 volgauto's enz... Dan heb ik nog steeds niet alle mogelijkheden, kan dus nog duurder), als Keana op die manier afscheid wil nemen van ons, moet dat kunnen! Nou dat maal 3... Dan maar een verzekering
     
  14. Wup

    Wup Fanatiek lid

    Apr 23, 2007
    4,912
    1
    36
    Ik wil mijn man of mijn familie ook helemaal niet opschepen met zoveel kosten mocht ik komen te overlijden.
     
  15. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant

    Precies je moet maar eens uitrekenen als ik verzekerd ben voor 8500 euro (wat echt geen vetpot is hoor! gewoon normaal zeg maar) en ik heb een maandbedrag van 9 euro dan moet ik minimaal 60 jaar sparen om zoiets te kunnen opbouwen (met hetzelfde bedrag) maar met dit ben je meteen morgen al verzekerd en hoef je geen 60 jaar te wachten om het op te bouwen...

    Als je zo 15.000 euro op je rekening hebt staan (voor je partner en jezelf) ja dan zou ik mezelf niet verzekeren inderdaad.

    maar vind het een beetje onverantwoordelijk om je nabestaanden zo aan hun lot over te laten met kosten waarmee je opzadeld...
     
  16. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,252
    36,069
    113
    Wij hebben dus geen uitvaarverzekering omdat wij de kosten wel kunnen dekken moch dit nodig zijn. Moet er wel bij vermelden dat mijn man zijn lichaam ter beschikking stelt aan de wetenschap en dat dat sowieso geen kosten met zich meebrengt. Voor mijzelf zou ik alleen het hoognodige willen qua crematie (merk er zelf toch niks meer van). Wij hechten hier ook weinig waarde aan. Naar ons idee merk je het immers niet meer en is het simpele ook goed genoeg, maar dat is erg persoonlijk natuurlijk.
     
  17. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    Hier ook gelijk na de geboorte gedaan.
     
  18. 078mama

    078mama Niet meer actief

    Ik heb het ook niet gedaan. Onverantwoordelijk vind ik het als je familie geen geld heeft maar bij sommige is het gewoon weg geen last om zo'n bedrag te betalen dus ja, waarom zou je het dan doen? Ik snap dat wel...
     
  19. mamvansam

    mamvansam Actief lid

    May 20, 2008
    239
    0
    0
    Office Manager
    Midden Nederland
    Wij hebben voor Sam het één en ander een paar weken na zijn geboorte geregeld...

    -uitvaartverzekering
    -WA verzekering
    -voogdij bij onverwacht overlijden van beide ouders

    Het zijn dingen waar je liever niet aan denkt, maar mocht het nodig zijn is het in ieder geval geregeld.
     
  20. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Wij hebben geen uitvaartverzekering. Zo'n verzekering kost uiteindelijk een boel geld (zeker als je 92 wordt ofzo) en het levert meestal maar erg weinig op waardoor je alsnog gaat bij betalen. Nee, begrafenissen zijn krankjorum duur (weet ik helaas uit ervaring) maar een verzekering helpt mij daar niet bij.
     

Share This Page