Maart 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Lisil, 22 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Minke1979

    Minke1979 Actief lid

    8 sep 2009
    326
    0
    0
    Noord-Holland
    Ja we zullen zien! Ze checken het van te voren, nu lijkt alles wel goed maar ze doen een uitgebreide test zodat ze van te voren al weten of er meer kans is op..

    Nouja we zullen zien.

    Ik zag hier veel mooie buiken (vriendlief!! mooi), echo's (schattig Marye die van t meisje lijkt op de die van mijn meisje) en boxkleed (leuk!! Lindavnr) voorbij komen!

    Verder nog belangrijk nieuws wat ik gemist heb???? Heb 2 dagen niet ge-internet.
     
  2. Minke1979

    Minke1979 Actief lid

    8 sep 2009
    326
    0
    0
    Noord-Holland
    ooh kleintje jouw foto;s zijn echt super mooi en leuk!!!

    Vriendlief al door dat we het 10.000e berichtje op jouw naam kunnen zetten!! haha grappig ongelooflijk veel zeg!
     
  3. Appel en Peer

    Appel en Peer Niet meer actief

    Zo we zijn er weer!

    Zal eerst even vertellen over onze controle echo!
    Met ons meisje is alles goed en ze is helemaal gezond :D:)
    Ze hadden dr weer van top tot teen bekeken en er is niks aan de hand.
    De gyn vertelde dat ze met die plekjes dachten dat het miss een kindje met syndroom van down zou zijn of erger..
    Nou gelukkig is dat niet! Fjieuw schrok er toch wel van toen ze dat zei want dat had die vrouw van de 20w echo niet gezegd. :(
    We hebben ook weer een prachtige foto gekregen van ons meisje.
    Ze ligt daar met dr hand op dr gezicht en zo lig ik ook altijd, zo grappig! Je ziet ook duidelijk dr neusje en mondje..

    Bekijk bijlage 31311

    Pff vanochtend nog een heel gedoe geweest op het werk om vrij te krijgen. Ow werd echt gek, huilen bij collega's, pff fijn die hormonen. :) ze hadden niemand kunnen regelen om voor mij te werken.
    Had vanochtend zelf van alles geprobeerd om iemand te regelen en uiteindelijk om 1 uur, moest zelf om half 2 zeker weg had ik iemand kunnen regelen. Pff wat een gedoe was dat zeg..
    Ze zeiden op m'n werk dat ik maar geen afspraak moest maken onder werktijd en blah blah blah..
    Maar kon er niks aan doen, die gyn had nog maar 2 vrije plekken staan. Het mooiste is ook nog dat het extra uren waren voor mij vanmiddag.
    Moest eigenlijk ook bij de manager komen, maar omdat ik net optijd iemand had geregeld hoefde dat niet.
    Maar ja nu is alles weer goed..

    Jee al over de 1000 heen, wat kunnen wij toch kletsen.
    Ga van de week allemaal op jullie reageren maar helaas nu niet zoveel zin in.. SORRY :)..
     
  4. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    @ Minke: balen zeg dat je volgende week 2 uur op een kamer moet blijven :( Wel fijn dat het er nu goed uitzag!

    @ Eliesah: fijn dat alles goed was :) Wel even schrikken als ze zoiets zeggen idd!! En ik kan me goed voorstellen dat je gefrustreerd raakte op je werk

    @ Linda: mooi boxkleed :)

    @ degene die het vroeg: Foto's zijn gemaakt door Fokke de Boer uit de Bilt, is een fotograaf waar ik toen ik net begon met fotoshoots al eens eerder ben geweest... Altijd handig connecties te hebben ;) Zo kan ik gratis foto's laten maken en dus vaker fotoshoots doen met zwangere buik *mocht ik die mogelijkheid nou niet hebben gehad dan had ik altijd wel 1 x een fotoshoot gedaan en er gewoon voor betaald maar ja nu je connecties hebt kan je natuurlijk wat meer en vaker gaan*

    Hier vandaag vloerbedekking gekocht voor de woonkamer, er ligt nu hoogpolig (noem je dat zo?) wit tapijt nog van de vorige bewoners maar de stofzuiger zat iedere keer te snel vol! Nu hebben we gewoon normaal tapijt waar niet zoveel draadjes vanaf komen! En niet zo besmettelijk qua kleur :p (hebben nu een bruin tint besteld, niet erg licht maar ook niet super donker) hoop dat het wel staat bij de meubels... (die zijn namelijk vrij donker allemaal maar vriendlief zei dat het wel kon en ik denk het ook wel ;) )
    Komen ze als het goed is volgende week woensdag leggen... Mijn vriend kan het ook wel maar ik had zoiets van ja laat het maar lekker een ander doen jij hebt het al druk zat!
     
  5. anoniempjuh

    anoniempjuh Fanatiek lid

    18 mei 2008
    4.779
    0
    36
    eyyy

    zo ga straks ff reageren op jullie, nu eerst ff naar de vk, moet er om 8 uur zijn dus...

    wat ik me afvroeg weet iemand hoe t nu met Sue is?ben erg benieuwd!!

    En nog wel s wat gehoord van Malin???

    xxx
     
  6. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    #10006 jedalin, 24 nov 2009
    Laatst bewerkt: 24 nov 2009
    Hee Eliesah,
    wat waren dat voor vlekjes dan die ze zagen toen? heb ik ff gemist volgens mij?

    Wat een gedoe op je werk zeg, belachelijk. Je werk moet je gewoon vrij geven voor dit soort afspraken. En tuurlijk plan jij ze buiten werk om, áls dat kan!

    haha heel stom maar ik kan ff geen wijs uit de echo... (en dat terwijl ik er elke 2 weken 1 zie ;))
    Maar waar is zo duidelijk het mondje en neusje te zien?? en het hoofdje? haha ik zie het echt niet ;)
     
  7. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    Ik dacht dat het aan mij lag maar jij hebt het dus ook Lindavnr dat je er niet echt iets uit kan halen ;)
     
  8. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    hahah nee ik kan er niet echt uithalen wat wat is! :D
    maar misschien als ze het uitlegt dat ik dan zeg; oooooohjaa :D hahah
     
  9. Floor85

    Floor85 Fanatiek lid

    26 jul 2009
    1.679
    0
    36
    Vrouw
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Heej lieve meiden!

    Ik ben er nog, ik ben er nog ;)
    Net alle pagina's bijgelezen en ik kom morgen even reageren! Heb het druk en 's avonds niet echt energie nog actief te reageren :( Voor de rest is alles goed en voel ik ons beebje nu heel regelmatig!! :D

    @Marye: Ik begreep dat Stroopie donderdag niet gaat zwemmen. Gaan wij wel gewoon?? Wat mij betreft wel in ieder geval! Ik zal je m'n mobiele nummer nog even pb'en.

    @Sue, het laatste wat ik heb gehoord is dat ze weer zwanger is. Volgens mij kun je haar volgen bij de juni (??) 2010 mama's.

    @Malin, ook al een tijdje niet gezien!

    Fijne avond allemaal!
    Liefs en knufs Laar
     
  10. germini

    germini Fanatiek lid

    29 mei 2008
    1.373
    0
    0
    @boba,
    Dat is wel een verschil ja tussen ukkie en pukkie! hoop voor je dat de groei een beetje bijtrekt en ze lekker lang blijven zitten!

    @kleintje,
    Mooie fotos hoor!

    @eliesah en minke,
    Fijn dat de echo goed was!

    Sue was inderdaad zwanger, dacht ook bij de juni mama's.
    Van Malin weet ik het niet, ze reageerde de laatste tijd al wat minder.

    Hier vandaag onwijze buikpijn inenen! zou het een harde buik kunnen zijn? na rust ging het over.
     
  11. Johannal

    Johannal Fanatiek lid

    28 jan 2009
    3.119
    0
    0
    Hallo,

    Hier is alles goed. He kamertje is ook al bijna klaar... Nog even wat meer kleur en gezelligheid maar daar hebben we nog tijd voor...
    We hebben zelf een letterbak gemaakt (die we nog moeten schilderen) en daarvoor kopen we allemaal gezellige kleine speelgoedjes. Robots, autootjes enz dus dat wordt wel leuk...
     
  12. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Hier de lijst met alle dames. Stuur me even een pb als je weet wie je buddy is dan maak ik een buddylijst. Met je buddy kun je dan per pb gegevens uitwisselen.

    Dames zonder buddy:
    Chantal84
    Kiezelsteentje
    Peache
    Hannelore
    Deke
    NinaVI
    Johannal
    Joepie01
    Sjaantje2006
    Wennepen
    Joepie01
    Malin08
    Alies05
    Foreverfriend
    Mamzie
    Zippie
    Lynette84
    Shezze
    Franny
    Zoe1976
    Bink1976
    Dagmar1974
    Mamatje
    Dianne
    Gwenolyn
    Moons (geen mobieltje)

    Buddy's:
    Anoniempjuh <-> Floor20
    Anoniempjuh <-> Lara85 <-> Germini
    Anoniempjuh <- Channie
    Boomer2009 <-> Lindavnr <-> Eliesah
    Channes <-> Vriendlief <-> Kussiexx
    Darcy <-> Channie
    Darcy <-> Anouk1
    Lara85 <-> Floor20
    Linda -> MvS
    Marye1986 <-> Minke1979 <-> Boba80
    Naatje80 <-> 2 mei-mama's
    Setti <-> Kleintje88 <-> Funnyme
    Stroopie <-> MariaO
    Sherly182 <-> Nijnja



    Zullen deze weer eens naar voren halen! :)
     
  13. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Mooi hoor Johannel!!!! :D
    Leuk, foto's van de babykamer zien!! :D:D
     
  14. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    Haiii Allemaal!!

    @ lindavnr, wat leuk zeg dat jullie er één laten maken.. Helaas ken ik nie echt zulke creabea's in mijn omgeving, en om nou zelf 1 in mekaar te flansen, haha!! Ik ga gewoon nog even verder zoeken. Vind in iedergeval die van jullie erg mooi!! Zal zeker mooi staan!! :D

    @ Minke, Jaiks.. 2 uur in zo'n hok... :( Wat een narigheid.... Maar had je met je 2 andere kinderen dan ook zwangerschapssuiker? Of kun je dat achteraf nie zien, en moet je daarom voor tijd al dit laten onderzoeken? (sorry nie zo veel verstand van) En ik begrijp dus dat je van die suiker grote kinderen krijgt? :(
    Hopelijk is alles "gewoon" oké!
    Wij zullen voor je duimen!!
    Dat weet ik zeker :)

    @ Eliesah, och wat ben ik blij voor jou zeg, dat die vlekjes "nix" bleek te zijn!!
    Een gezond kindje voor jullie!! HOERAAA!!
    Kan me voorstellen dat je nog even flink schrok toen ze zeiden dat ze bang waren geweest voor down, maar denk toch dat je blij moet zijn dat de vorige echoscopiste het nie heeft genoemd. Het blijkt nu niet zo te zijn, en anders had je je mooi een poos -voor nix- zorgen gemaakt... Toch?
    Misschien is daar dus toen ook bewust voor gekozen?
    Maar ben superrr blij dat het allemaal oké is!!

    @ Ano, vertel vertel, hoe was het!!??
    Alles weer oké?
    Heb je weer hartje gehoord? :D
    Ik wou dat het voor mij ook weer zo ver was.. Vind vier weken echt nog steeds veel ste lang! Ookal voel ik nu de kleine wel vaker.. Je blijft twijfelen (tenminste ik; zo van, groeit het wel goed, klinkt het hartje oké, beweegt het wél genoeg -ik vind namelijk wel een heeel rustig kindje :( *bezorgd*-) pfff...

    @ Johannal, wauw! Mooie kamerrr.. Ziet er harstikke goed en "strak" uit! Super!
    Ik kan nie wachten om ook met de babykamer te beginnen :)
    Hopelijk kunnen we zaterdag van "start"
    Kan nie wachten...

    Nou ik heb geloof ik weer aardig wat gehad hiero :)
    Sorry als ik weer meiden ben vergeten.. :( Tis wel moeilijk onthouden allemaal, want tjonge, we kletsen wat af :D :D

    Liefs en welterusten!!!
     
  15. Lynette84

    Lynette84 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    1.473
    0
    0
    ziektewet/huismoeder
    Arkel city
    Klopt ze is te volgen bij juli ze is nu 8 weken en 4 dagen zwanger.


    Ohh vandaag weer last van harde buiken :( te veel gedaan op deze ondertrouw dag hihi
     
  16. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    johanal, mooi kamertje zeg ziet er goed uit.

    elisah, fijn dat alles goed was en de vlekjes niets waren. weer een last van jullie schouders.
     
  17. Minke1979

    Minke1979 Actief lid

    8 sep 2009
    326
    0
    0
    Noord-Holland
    ja 2 uur, 1x nuchter prikken dan suikerdrankje (op je nuchtere zwangere maag bleghhhhh) en dan na 2 uur weer prikken en ondertussen moet je dan op die kamer blijven pffff.

    Nee had voor zover ik weet geen suiker bij de andere 2, en ook geen klachten, ben wel bij beide 42+5 en 42+2 dagen zwanger geweest dus kindjes groeiden gewoon lekker door! Maar met dit onderzoek schijnen ze te kunnen inschatten of ik verhoogde kans op suiker heb en dat schijnt dan bij een tweelingzwangerschap weer een verhoogde kans te zijn dat je dat kan krijgen.

    Het zal nu zo ie zo wel raar zijn als ik met 37 of 38 weken beval (dat is dan al 4-5 weken eerder dan anders voor mij) en als ik een kindje van 6 a 7 pond krijg is ook nieuw! Volgens de gyn lag dit allemaal in de lijn der verwachting. Dat zou betekenen dat ik rond 1 maart of daarvoor al beval! Ik ben zoooooo benieuwd.

    Nu eerst weer een mijlpaal gehaald; 24 weken! Nu ga ik voor de volgende: 28 weken.

    @ Eliesah wat heerlijk dat de uitslag goed was!!!!
     
  18. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Lindavnr: Mooi boxkleed hoor!

    Johanna: super jullie kamertje., Ben zo jaloers!

    Laar: Wij gaan donderdag wel gewoon joh! Ik heb er wel zin in eigenlijk :D Trouwens fijn dat je er weer bent. begon me toch al zorgen te maken...

    Eliesah: fiijn dat alles gewoon goed was! En maar goed denk ik dat ze niet hadden verteld dat ze dachten aan down. Dan zou je je nog veel drukker hebben gemaakt niet?

    Lynnette: gefeliciteerd met je ondertrouw!

    Verhuizing: Iemand vroeg van de week wanneer wij dachten te verhuizen. Maar dat zla op zijn vroegst eind januari begin fabruari zijn. Alles in ons huis (behalve het stucwerk dan) wordt door mijn vriend en stiefvader gedaan buiten werktijd en in het weekend. Dat kost dus wel veel tijd nog. Maar het gaat iig allemaal door. En ik ga er maar vanuit dat we er zitten voordat de kids er zijn,

    Gisteren hebben we op mijn werk trouwens een vervanger voor mij aangenomen. Wat een fijn gevoel. VAndaag ben ik vrij en ga ik vast alle planningen en toetsen die ik al gemaakt heb voor de rest van het jaar naar hem sturen enz. Zodat wanneer ik uit kom te vallen hij direct mijn lessen over kan nemen.

    Nog ietsje meer dan 3 maanden en dan zijn die 2 er toch wel! Wat gaat dat toch hard!
     
  19. Boomer2009

    Boomer2009 Fanatiek lid

    4 aug 2009
    2.002
    0
    0
    NULL
    Brabant
    @Eliesah; Wat fijn dat alles goed is!!! Top! Gelukkig heeft ze niet vorige week haar zorg geuit, anders had je een week in de stress gezeten. Tenminste, ikke wel denk ik. Down is niet niks natuurlijk.
    Ik kom ook niet helemaal uit de foto, maar ik geloof dat het niet aan mij helemaal ligt :)

    @Johannal; mooi kamertje zeg! Lekker rustig. Hebben jullie ook een grote kast aan de linkerzijde? Wij in ons nieuwe huis namelijk wel. En ik baal er wel een beetje van, scheelt de helft van de babykamer...

    @Minke, vervelend dat prikken. Niet flauwvallen van de honger in dat kamertje daaro he! Niks eten, phoehee, in de ochtend moet ik er niet aan denken. Maar ja, daarna lekker verse broodjes voor jezelf gaan halen :p

    Hiero vanacht weer wakker gelegen van 1.00 tot 4.30 uur ofzo.... Zat te denken de hele tijd aan de meubels.... Heb super mooie meubels gezien welke ik wel heel graag zou willen. Maar eerst moet de hypotheek erdoor heen zijn, want anders zitten we ermee. Deze week weten we of we de offertes ontvangen, en dan zijn we weer een stapje verder.

    Wij hebben eigenlijk nog niet gekeken naar de geboortekaartjes. Moet dat nu al of kunnen we nog wachten denken jullie?
     
  20. dianne

    dianne Fanatiek lid

    10 apr 2007
    2.919
    0
    36
    minke: fijn dat alles oke was. Ik kan me voorstellen dat je het vervelend vind dat je nuchter moet en helemaal dat het zo lang duurd. Maar goed dat ze je goed in gaten houden!

    Eliesah: je mag toch vrij als je naar de gyn moet? Wat naar dat ze moeilijk deden. Joh wat een schrik zeg! gelukkig was alles in orde!

    Lara: wat fijn dat je de baby al zo regelmatig voelt!

    Johannal: wat een mooi kamertje!

    lindavnr: ik had mijn buddy al doorgeven, maar hij is er af, ik zal je ff pbén.

    boomer: geboortekaartjes, heb ik ook nog niet naar gekeken, vorige zwangerschap heel vroeg gedaan, maar eigenlijk kan het ook een paar week van de voren, teminste via internet. Je kiest je kaartje en tekst en als de baby geboren is bel de gegevens door en dan heb je ze in 24 uur in huis. ( de envelopen krijg je eerder)

    Zondag nog een aantal uurtjes in het zhuis doorgebracht. Ik heb zo verschrikkelijke buikpijn. Dat had ik al omdat mijn linkerdarm niet goed functioneerd. Maar zondag trok ik het echt niet meer. Dus de vk gebeld. Die heeft inwendig onderzoek gedaan gelukkig geen onstluiting en de baby deed het prima. Toen toch doorgestuurd naar het ziekenhuis voor bloedonderzoek maar daar kwam niks uit. Wel verhoogd witte bloedcellen maar niet genoeg om actie te ondernemen. Ik heb wel drie keer aangegeven dat ik me zorgen maakte maar werd toch weer naar huis gestuurd. Vk is het er niet mee eens en we gaan morgen dus kijken hoe veder. Heb onderhand mijn urine drie keer laten checken en daar komt steeds het zelfde uit, wel verhoogde witte bloed cellen maar geen blaasonsteking. FF wachten dan maar. en rustig aan want het een koliekbuikpijn, we moeten zorgen dat die niet overgaan in weeen.
     

Deel Deze Pagina