dank je wel dames ben er ook erg blij mee ohh das niet leuk dan troel.. ach het is beide even welkom natuurlijk, maar de verrassing lijkt me zo leuk
Sorry... kreeg ze in een mailtje... ik kwam niet meer bij... hihi sorry als het jullie heeft beledigd... Moe'k ze weg halen?
Ja, dat hadden wij ook leuk gevonden, maar ach... Nu hebben we er bewust voor gekozen het wel weer te weten, toch wel handig qua spulletjes lenen en kleding uit de box halen!
ja is ook zo.. het heeft natuurlijk allebei wel wat.. misschien dat als wij voor een 2e gaan we het ook wel willen weten hoor.. maar dat is nog niet zo ver!! hihi eerst deze kleine
@ Kinderwagen? Wie wat waar? FOTO!!! (Maar wel een nette hoor... ben al genoeg geshockt voor vandaag... hihi) Foei Muur! @ Mandarijntje: OH wat ruikt die lekker..... handjes plakken nu wel aan alle kanten. (manlief... solly toetsenbord is bah! hihi) Oh ja vergeten te vertellen. Mijn laptop heeft gister de geest gegeven. Ben heel triest er over... heb natuurlijk zoals een goede vrouw betaamd... geen backup gemaakt. IK LEER HET OOK NOOIT! Muts die ik ben.
haha foto laat even opzich wachten aangezien alles in onderdelen in de doos zit hihi. Dat word puzzelen vanavond
Dag Mini! Eet smakelijk! Wat ga je eten? hihi @ Albert of zo... is iemand bekend met bestellen via albert? Manlief heeft geen tijd om boodschappen te doen... en eh... ik heb natuurlijk al in geen 2 weken boodschappen gedaan... En water, brood en hagelslag begint mij nu de strot uit te hangen... Is dat goed te doen? Komt je fruit bedoel ik heel aan. Krijg je geen week oud brood? Is (oeh!!! lekker) ijs niet gesmolten?
nee geen ervaring met bestellen via internet bij de appie wij hebben ook alleen een grote campingwinkel haha
Geen idee, maar weet wel dat appie pas morgen levert als je vandaag besteld! Kan je niet aan iemand vragen of ze wat dingen voor je wil halen?