Februari 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Emmetje75, 6 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    28 weken Wave!!!

    Jaja vandaag alweer 28 weekjes, gaat echt snel!!
    Hier vannacht niet zo lekker geslapen. Gisteravond kwam de buurman even zeggen dat hij jarig was en dat het wat drukker zou zijn, maar tot 12 uur. Nou oke prima.
    Helaas was dat niet zo. Er brak een behoorlijke ruzie uit rond 1 uur. Veel geschreeuw en ook een behoorlijk trap tegen de deur. De buurvrouw schreeuwde dat ze weg moesten gaan. En ik lag in bed en dat shit, wat is dit nou weer. Toen werd het na een tijdje weer rustig en viel ik weer in slaap. 3 kwartier later weer ruzie. Werd er gek van, dacht dat het tot 12 uur zou duren, en inmiddels was het bijna 2 uur. Na een kwartier keerde de rust terug, en om half 3 was het stil... gelukkig! Mijn dochter heeft er gelukkig niks van meegekregen en heerlijk geslapen.

    Vandaag ga ik me mijn vader en me meisje (natuurlijk!!) even naar fam. in Lelystad. Dus ben er vanavond pas weer, ga vanmiddag weg.

    Fijne dag allemaal!!
     
  2. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    @ Goede morgen allemaal!

    @ Blondsteenbokje! Wat een schitterend gedichtje. Ik ben echt tot tranen geroerd.

    @ Klusser heeft een druk dagje voor de boeg. Ik ben benieuwd hier alles gaat worden. Komen er foto's als jullie gesetteld zijn? Dat is volgend weekeind dat jullie over gaan! Top joh! Lekker in jullie eigen huisje! Joepie!

    @ Jodelahitie, lekker in het zwembad! Oh nee, je staat er langs. Ach. Je hoeft in ieder geval niet in de stromende regen naar de voetbal staan te kijken. Toch? Veel plezier in ieder geval!

    @ Mammamia, ik hoop dat jij nu nog heerlijk op een oor ligt. En dat de buren je met rust hebben gelaten.

    @ Hier, gister avond deed andere borst het ook!? Volgende week afspraak, oh nee die er na, bij een laktatiemevrouwdeskundig iemand. Vind t wel een spannende. Misschien toch wel bv mogelijk. Zal toch echt wel een wonder zijn. En ik geloof de afgelopen 8 jaar dat het niet mogelijk was...
    Ehm wat nog meer. Lekker geslapen. Ik heb niet eens gehoord dat manlief er uit is gegaan. Hij bleek om 8 uur al op zijn werk te zijn. De lieverd heeft de auto laten staan. en is door de zeikende regen op de motor gestapt.

    Edit
    Mama!
    28 weken Wave!!!
    en lekker een dagje de hort op! Heerlijk. Heel erg veel plezier bij de familie!!!
     
  3. minimouse

    minimouse Niet meer actief


    wij hebben deze: Isi Mini DBI-22 dect babyfoon | Babyfoons | Baby-Dump is nu 100,- maar wij hadden hem voor 90,-
    dus ze zijn allemaal best prijzig. mn schoonzus heeft die andere die nu zo goedkoop is in de aanb ieding. en werkt zeer goed!
     
  4. minimouse

    minimouse Niet meer actief

  5. minimouse

    minimouse Niet meer actief

    oh en van die site is ie van 79,- naar 52,95 gegaan :D
     
  6. minimouse

    minimouse Niet meer actief

    ik zal naar mn werk toe.. niet dat ik moet werken hoor haha. ben vrij vandaag, maar sinterklaas komt langs dus wou ik toch wel even bij zijn. doen ze elk jaar speciaal voor de kinderen van het personeel. dus lijkt me wel lachen!
     
  7. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    @ Minimouse, wat leuk! Gezellig. Veel plezier!
     
  8. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Ja dat was ik! Maarrrrr toen we hoorden dat we een meisje kregen ging Fred twijfelen en wilde hij ons gekozen meisjesnaam niet meer, dus nu hebben we een nieuwe bedacht!

    Enne jou hormonsters zijn flink op gang ;)
     
  9. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Ben benieuwd! De foto's zullen ongetwijfeld volgen!
     
  10. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Wat is dat toch met verjaardagen en ruzies? Ik heb het zelf vaak meegemaakt vroeger :( Maar ik hoor het nu ook zovaak om mij heen! Snap er echt niks van!
     
  11. BabyLove1

    BabyLove1 Bekend lid

    8 dec 2008
    898
    0
    0
    goedemorgen meiden heb vannacht ook weer niet geslapen man vroeg me als ik nog depri was dat ben ik dus nog behoorlijk kon echt niet slapen. heb net samen met de kids ontbeten ga nu effe men bed weer in duiken om al men verloren slaap in te halen moet echt nodig heb vanavond een verjaardag feestje heb nog niks gekocht en twijfel ook nog is om te gaan pfffff
    nou zie het strax wel als ik ga nou meiden ga nu effe weer slapen maybe till later

    dikke Knuf aan iedereen
     
  12. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Zou wel super zijn als je borstvoeding zou kunnen geven zeg!
    Ik wilde in eerste instantie de fles geven, maar ik heb me al lang geleden bedacht, ik geef de borst en ga het ditkeer LANG volhouden!
     
  13. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
  14. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Veel plezier!!
     
  15. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Vervelend meid! Hopelijk kan je nu ff lekker slapen!

    Wij hebben eigenlijk ook een verjaardag vandaag, maar het is een behoorlijk eind weg en mijn auto is kapot. Ik heb zoveel pijn in mijn bekken en buik dat ik met de bus, trein en benenwagen niet zie zitten dus ik zeg ook maar af...
     
  16. BabyLove1

    BabyLove1 Bekend lid

    8 dec 2008
    898
    0
    0
    ja als ik hier ook naar buiten kijk wordt ik gewoon nog somber door het weer het regent hier zo erg lekker met men meissie in bed zij kijkt nickelodeon weet niet eens als ik het goed heb geschreven nou ga nu echt men laptop weg zetten

    doe jij het ook rustig aan troeltje vooral als je zo veel last ook heb van je bekken lekker op de bank zou ik zeggen KNUF
     
  17. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Nou hier een aardig nachtje, wel paar keer wakker met draaien, dan trekt het litteken zo vreselijk. Maar goed het hoort erbij volgens de gyn, tja...

    Vandaag ff een dagje rust, had dus eigenlijk een verjaardag maar die rompslomp erheen zie ik echt niet zitten! Boodschappen doet mijn ventje straks als hij klaar is met werken. Blij toe want dat kleine stukje naar de winkel is al niet echt meer een pretje :(
    Hoop wel dat het nog een beetje de lift in gaat hoor, en de pijn een beetje weg gaat ebben want ik moet nog 10 weken!
    Bij Marcus had ik de laatste 4 weken echt pijn aan mijn litteken en bekken, wel evenredig aan de pijn nu, en daar baalde ik ook zo van... Naja ik zie het wel!
     
  18. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    Ik heb nog niet bij gelezen maar dat doe ik vanaf wel.
    We gaan nu effe een geboorte kaartje uitzoeken heb 7 mappen haha moet wel lukken denk ik zo. En vanmiddag kerstshoppen in oberhousen. Ik hoop dat ik het een beetje vol hou haha.

    En vandaag ben ik ook 28 weken jeetje wat gaat de tijd snel.
    Fijne dag allemaal!!!
     
  19. boni001

    boni001 VIP lid

    1 mrt 2008
    6.548
    0
    36
    Twente
    Zo, ga ff verder met bijlezen waar ik gebleven was.. haha! Moet er nog bijna 20.. kijken hoelang ik er over doe.

    Vandaag drukke dag dus, maar Jasmijn ligt nu ff in bed. Vanmiddag moeten we naar Sinterklaas van mijn werk en normaal slaapt ze precies als we weg moeten. Maar ik had geluk, ze was ook erg moe vanochtend dus na een heel kort huilbuitje is ze nu lekker in slaap gevallen. Kwam erg goed uit dus!

    Esther, klink bekend dat je buik soms pijn kan doen. Beeb ligt hier met de billen naar de voorkant en dat voelt ook niet altijd fijn, als beeb anders gaat liggen daarbinnen.

    Ninja, hoop dat beeb zich dinsdag beter laat zien!
    En veel plezier in Oberhausen, ga je naar Centr-o? Leuk!

    Evenstar, succes met autoshoppen, leuk leuk! En ben benieuwd naar het babykamer resultaat.

    Muurtje: tip: de werthers echte met caramel vulling is ook lekker! (en wordt je ook misselijk van hahahaha).
    Hoop dat je oefeningen gaan helpen tegen bekkenpijn.
    En idd: hoe het op te lossen dat jij 50% gaat werken is het probleem van je baas! Hoe vervelend het ook is (kop op: waar is de Muur die al die berichtjes plaatste over je rechten tijdens de zs ;)). Dikke knuf!

    Ladytijger: mooie echofoto's!
    Bwtje, ook gave foto's van de beeb! lijkt hij al op zijn zusjes?

    Mir, gelukkig was er niets aan de hand en kon je die zalf gewoon gebruiken!

    Guppekop, hier is Jasmijn iig ook vernoemd, oma's waren er ook erg blij mee! Maar dus wel in haar doopnamen..

    Minimouse, jeetje kan me voorstellen dat je geschrokken bent. En idd, je moet zo oppassen met die kleintjes, een parkeerplaats is idd ook geen speelplek. Gelukkig lette er nog iemand anders op, moet er niet aan denken wat er had kunnen gebeuren.

    Mama, super leuk haarbandje, moet voor Jasmijn ook maar eens op zoek naar zoiets, want haar knipje trekt ze telkens uit..

    Babylove, dikke knuf! Doe het lekker rustig aan. En als je geen zin hebt in de verjaardag: gewoon niet gaan en vroeg in je bed!

    Bsb, veel plezier met het kamertje vandaag. En succes met de omgangsregeling, jeetje er komt ook veel bij kijken idd. Hoop dat jullie eruit kunnen komen.
    En manden: bij Babypark (Zoekresultaten voor ?handed by? | Babypark) hebben ze manden van "handed by" (Handed By - Homepage). In allerlei kleuren en maten te krijgen! Er staan er maar een paar soorten op de site maar in de winkel hebben ze nog veel meer.
    Mooi gedichtje!

    Hé Angelsfire! vervelend dat het nu minder gaat.. En die fut, tja, gelukkig slaapt Jasmijn hier altijd heel goed, probeer ook zelf niet te laat naar bed te gaan.. maar zal wel blij zijn als het verlof daar is! Hier nog 4,5 week...

    Schatje, ook mooie echo foto! En mooie buik. Gelukkig was alles goed bij de controle.
     
  20. boni001

    boni001 VIP lid

    1 mrt 2008
    6.548
    0
    36
    Twente
    Pffffff daar heb ik me ook weer doorheen geworsteld :D

    Nu ff de vaatwasser uitpakken!
     

Deel Deze Pagina