He dames, Ik heb bij mijn eerste een knip gehad waarbij eerst een verdoving daar beneden gehad. Tijdens de uitdrijving heb ik weinig gevoeld, tsja genoeg druk en aambeien erbij persen. Maar dit was allemaal wel te doen en het was niet echt pijnlijk omdat het bloed daar allemaal weg is natuurlijk. Maar nu bedacht ik mij zo; dat dit "niet voelen" ook gekund hebben door die verdovingsknip?
Ja dat vroeg ik me dus ook af...heb ook een verdoving gehad omdat ze me een knip gingen zetten... Heb er dus ook niet veel van gevoeld en weet niet wat ze bedoelen als ze het over een branderig gevoel hebben...was wel ff een beetje pijnlijk maar niet echt zo heftig!
Heb nog nooit pijn gehad bij de uitdrijving maar ook nog nooit een knip of verdoving gehad........ Ook dat zogenaamde brandende gevoel heb ik nooit ervaren. wel die helse perdrang die ik niet meer op kon houden hahahaha, toen ik eenmaal mocht persen kwam er een brul als een leeuwin uit (niet van pijn maar van opluchting ofzo). toen ik bevallen was, was het eerste wat ik vroeg aan mijn gyn: Is alles nog heel daaronder? Jawel hoor mevrouw, zo goed als nieuw haha die opmerking vergeet ik nooit meer!
Ik heb ook na de verdoving van de knip weinig gevoeld van de uitdrijving. Ja ik voelde wel druk enz. Maar na de knip gleed ze er bekant zo uit Ik ken het branderige gevoel ook niet dus. Denk idd dat het door de verdoving kwam. Groetjes flubjuh
Bij Eva heb ik geen knip en geen verdoving gehad en ik voelde de uitdrijving ook niet, geen pijn in ieder geval. Ik voelde ook niets branden, de verloskundige gaf aan dat ik het nu kon voelen branden, maar ik voelde helemaal niets . Het persen was het minst pijnlijke van de hele bevalling
Bij mijn zoon heb ik wel een knip gehad (geen idee of ze het verdoofd hebben) en heb ik dat brandend gevoel niet gehad, of iig niet onthouden... Bij mijn dochter geen knip gehad en dus zeker niet verdoofd en toen heb ik het heel duidelijk voelen branden toen het hoofdje stond....
mee eens mijn vk zei je moet nu ff door de pijn heen ... ik zeg welke pijn? haha je had dr gezicht moeten zien
Ik heb geen knip gehad, wel uit gescheurd. En jeetje wat deed het zeer toen het hoofdje stond. De vk bood nog aan een koud washandje er tegen aan te houden, vond het in eerste instantie goed, maar toen ze het washandje er eenmaal tegen aan hield wist ik niet hoe vlug ik hem er weer af wilde hebben...haha
Bij mij stond het hoofdje best heel lang, 10 minuten ofzo, de verloskundige vroeg toen of ik een verdoving wilde zodat het minder pijnlijk zou zijn. Ik zei toen dat het niet hoefde. Dus volgens mij kan je dat branderige gevoel wel wegnemen door een verdoving, ze stelde het immers zelf voor.
Ik heb 1 keer een knip gehad zonder verdoving waarna mij dochter meteen geboren werd. Ik kan mij geen pijn herinneren bij de uitdrijving. Verder ben ik bij iedere bevalling ingescheurd en kan mij daar ook geen pijn bij herinneren. Ik kan mij wel de pijn herinneren van het hechten , en dát was wel verdoofd. Jakkes als ik daar aan denk zie ik er wel een beetje tegenop nu.
Ik heb een knip gehad zonder verdoving en voelde het dus duidelijk branden. Weet iemand waarom de een wel wordt verdoofd en de ander niet? Ik vond die knip namelijk verschikkelijk pijnlijk.
Ik heb geen knip gehad, wel een verdoving en ik voelde niks van de uitdrijving. Geen pijn gehad toen het hoofdje stond. Weet nog goed dat ik daar erg blij om was, dacht dat de uitdrijving het pijnlijkst zou zijn...
geen idee, ik riep om een heet washandje toen het hoofdje stond, maar de arts zei "je kunt het niet voelen, je hebt een ruggeprik" oh ja, was ik even vergeten
Ik zit jullie verhalen te lezen en zelf heb ik geen knip gehad.Ik ben bij de eerste erg uitgescheurd en bij de 2e helemaal niet. De uitdrijving was bij beide het pijnlijkst van de hele bevalling!Vooral als het hoofdje moet staan.Het hechten was ook erg pijnlijk terwijl het zelfs verdoofd was. Ze kunnen beter iedereen standaard verdoving geven voor tijdens de uitdrijving hahaha.Lijkt me heerlijk als dat geen pijn doet. Ik zie daar ook het meest tegenop. En ook raar dat de een wel verdoving krijgt tijdens een knip en de ander niet.
Nou, ik ben wel uitgescheurd en behoorlijk ook, maar de zijkanten en naar beneden toe heb ik het niet gevoeld. Maar wél het hechten enorm goed en dat was wel 'verdoofd'.
Ik heb gevraagd aan mijn VK of je standaard werd verdoofd voor een knip, maar zij zei dat ze alleen verdoven voor een knip als ze zeker weten dat ze gaan knippen en als er tijd voor is. Ik ben bij mijn 1e bevalling verdoofd voor de knip, deze knip werd gedaan omdat mijn dochter prematuur was en daar knippen ze volgens de VK 9 van de 10 keer bij.
Ik heb het staan van het hoofdje en de uitdrijving niet als pijnlijk ervaren. Ik ben ook niet geknipt of uitgescheurd.
het staan van het hoofdje heb ik niet als pijnlijk ervaren, de knip ook niet. Was wel met verdoving. Wat ik het allerpijnlijkst vond was de schoudertjes! Ik had veel mensen horen zeggen; als het hoofdje er eenmaal is floept de rest er zo uit, nou dus niet! Dat was het enige moment dat ik auwauwauwauw heb geroepen. Alsof ze haar eruit rukten.
Ik heb het persen ook helemaal niet als pijnlijk ervaren, vond het het makkelijkste van de hele bevalling! Het zetten van de knip heb ik ook niet gevoeld. Het hechten daarentegen.... allemachtig, nog erger dan de hele bevalling vond ik! Maar het resultaat mag er zijn