het is echt drama qua personeel momenteel dus kan het echt niet maken om thuis te blijven. Ga wel proberen of ik eerder weg kan. Oma komt oppassen en die houd haar goed in de gaten en ik hou mijn mobiel in mijn uniform zodat ik bereikbaar ben. Duim dat Sil niet ziek word!
Ik krijg tranen om Tess zo te zien, zo zielig! dokter bellen aub, zo gaat het niet meer....knuff. En ben even naar buiten gegaan, Jeslyn werd vervelend en ze deed ook netals Giulia dus ben ik met haar naar buiten gegaan om laten te lopen.
Tess ziet er ook echt ziek uit zeg! Ik denk dat ik gewoon nu de dokter ging bellen hoor! Het duurt al veel te lang. Linka, lekker even naar buiten, en lopen, ja als ze dat niet kunnen vreselijk! Setteke, ik ben ook al 2x met de schoenen van Danique terug geweest omdat het stiksel los liet. Ze zijn telkens bij mij direct gemaakt in de schoenenwinkel. Ik heb geen andere dus dat moet dan maar. Hoop dat ik nu niet weer terug moet ermee. Maar ik had dus niet toevallig een slecht paar, gewoon niet zulke stevige schoenen blijkt dus.
met de oppas is het hartstikke goed gegaan, Ik en Andy hebben nu een kater van hier tot Tokyo, wat een drama is dat maar ja eigen schuld, dikke koppijn Met de meisjes gaat het prima, Roos antwoord nu Ja? op vragen als ze iets wil, klinkt erg leuk. @ Tesske, hoewel ik misschien anders zou reageren als ik er middenin zou zitten maar ik zou toch niet afwachten tot morgen. Ze heeft al veel te lang niet gegeten, voor hetzelfde geld heeft ze iets heel ernstigs of iets minder ernstigs maar kan haar nu zo zwakke lijfje het amper aan. Nu heb je ook tijd, maar ik zou dus de Hap bellen Veel sterkte in elk geval met je lieve zieke schatje
@ Tesske: Als er iemand een toppertje is dan ben jij het meis. Maar bij mij zou het werk echt me reet roesten als me kindje ziek was en er was personeelstekort. Normaal gesproken zou ik dat niet doen, maar m'n kindjes gaan voor alles. Je mag best wat meer aan jezelf denken meis, echt waar!!! @ Petra: Ik had 2 weken geleden een kater en ik heb me gisteren wel ingehouden haha. Spijt dat ik toen had... Jeroen zat lekker door te drinken en ik dacht met z'n 2e een kater wordt niks! Na 2 flessen champagne, 1 fles witte wijn, 5 flessen rode wijn, halve fles port en een halve fles calvados ging de rest wel blauw naar huis/ naar bed hihih! @ Setteke: Lekker nachtje... Succes met leren! @ Binna: Leuk hoor dat je dat doet voor die kids! Het gaat je vast goed af! Pff, ik ben echt grandioos aan het soppen geslagen. Morgenochtend moet ik naar de garage voor een wintercheck van de auto en dan zit Thomas op de psz, meestal doe ik dan de hele bovenverdieping, maar dat zit er morgen niet in. De kids zijn de hele dag al lief aan het spelen, dus eindelijk ben ik eens niet degene met drukke kids YEAH!!! (sorry...)!
@toetie; mijn oor zet gelukkig niet door, ga vanavond weer stomen in de hoop dat alles loskomt @tesske: ja zat kleding, ik weet het nieuwe kleding is lokkend haha ik vind echt vreselijk dat je zo met een ziek kind zit, zou niet weten wat je zou kunnen doen beterschap @lauwie: oh vreselijk hè hoopt dat de rest van de dag weer lekker gaat @lique: fijn dat het zelfs "gezellig"was is toch niet niks uitstrooien. wij wachten nog even, misschien wel jaren ach maakt het uit @vogeltje: wat goed van hem zeg @setteke: zijn de kindjes al weer een beetje bij de pinken vandaag? was vroegertje zeg hier was het weer 4:45 maar hij sliep gelukkig verder tot 7 uur bij paps. heerlijk verder lekker paardgereden en nog een paar uur geslapen zo Bowlen en BBQ, vriend doet het Bowlen en ik de BBQ goede deal toch hihi
@ carmen ik ken je gevoel met het werken. Ik heb dat ook altijd! Maar denk je eens in dat een collega in zo'n situatie zou zitten dan denk je ook geen sec aan die drukte en snap je dat die collega bij zijn kindje is. En ik zou toch echt weer in het zhuis of bij hap hebben gezeten. Meid doe wat je gevoel je ingeeft en schijt op de regels want je kind is no 1! Sterkte!
Dat heb je nou eens mooi gezegd ! @ Jenny: Ik vergeet steeds op jou te reageren..! Ik heb je voor je 2e zwangerschap eigenlijk nooit over je oren gehoord (of gewoon gemist...)! Had je dat daarvoor ookal? Ik had pas geleden last van mij oren, deed niet zeer, maar ik hoorde alles heel dof, man dat vond ik al irritant! @ Binna: Ach wat een lieve foto! Herkende ze je (stem)?
@ Binna, leuke foto van jou en Silver, volgens mij is dat onwijs leuk om later aan haar te laten zien. De kater begint te zakken, eindelijk we hebben lekker avond gegeten en dat doet een mens wel goed.
@ Carmen ik zou ook niet afwachten hoor. Toby was in 24 uur al 500 gram kwijt door diaree en overgeven dus god weet hoeveel Tess al kwijt is. Ik heb echt het aller schattigste kereltje zeg hij eet alle maaltijden zelf Wel alles met de hand en een lepel in zijn andere om mee te tikken, maar hij doet het zo leuk. Gaat zo snel dat ze alles zelfstandig willen doen.
binna, wat een leuke foto van piet en silver! jenny, vervelend dat je nog steeds last hebt van je oren! ik had het ook een groot gedeelte van mijn zwangerschap. irritant! tesske, hoe gaat t nu bij jullie? ff, wanneer ga je weer met britt naar het zh?
(Juud hier) @ Vogel, heb je een foto Giulia heeft voor haar doen best goed gegeten , ongeveer een halve Burrito
@ Vogeltje, wat lief dat Toby alles zelf eet Hoe gaat het met zijn benauwdheid nu? en hoe is het met jou en je man? @ Petra, fijn dat de kater zakt..wat had je gedronken?