Hallo, Welk badschuim gebruiken jullie voor jullie kindje in bad? En welke schuimt het allerbest? We willen namelijk lekker veel schuim hebben hiero... Groetjes, Hanna
Ik gebruik badschuim van zwitsal. Als ik het water in het badje laat lopen dat doe ik er een scheut bij, en als het badje vol genoeg is met water (tot de helft) dan is de andere helft niets anders dan schuim, en die schuim gaat ook niet weg (wel vervelend met schoonmaken ). En Ons meisje vind dat geweldig en ik vind het zo ontzettend lekker ruiken.
Ik heb een thermobad en daar zit idd een pompje bij maar die gebruikt ik nooit (ligt ergens in de kast). Ik heb gewoon bij de kruitvat zwitsal badschuim gekocht en doe daar een scheut van erbij in bad.