hallo dames Ben laatste dagen druk geweest met van alles. Ik heb wel alles gelelezen ik kom even zwaaien. xxx
Pfffff, wat een peuterpuber heb ik in huis zeg! Ongelooflijk wat een energie meneertje vandaag van me vraagt! Het is alleen maar averechts van wat ik wil en hij huilt om alles. Tussendoor ook wel wat grappige/gezellige momentjes, maar het slaat snel om vandaag.... Hoop dat hij na zijn slaapje wat beter wakker wordt!
mamabeer gefeliciteerd met zoonlief... lindy en olga succes met de kindjes (sterkte moet ik eigenlijk zeggen he ) af en toe kun je ze wel achter het behang plakken
Vind ik dus weer zo onzin....betaal je natuurlijk 2 euro verzendkosten erbij. Jammer genoeg geen bios meer bij ons in de stad (komt wel weer, maar niet van pathe).
het is best wennen helemaal geen actie in huis nu Lex weg is maar ik heb wel lekker op me gemak het huishouden en de was kunnen doen dat is dan wel handig. Wat me ook meteen opvalt dat je meteen met andere ouders in gesprek komt...ik was een uur onderweg voordat ik thuis was met al dat geklets haha @Lindy deze week is het ergens volle maan misschien komt ie dan..veel baby's worden dan geboren. en hier heeft ook alles weinig zin bij Ryan als ik die straf lacht ie me vrolijk uit
Dee, oja dat was ook zo....vorige week die rare ongie al gehad en nu toch weer heel misselijk. Hoop dat je lichaam hetzelfde reageert als bij Estelle! Mamabeer, hihi...al dat geklets met andere mama´s gaat je een hoop tijd kosten!
Ik heb trouwens ingesteld dat ik 20 berichten per pagina kan lezen, dus bij mij staat de pagina teller pas op 2500....(ik snapte niet waar die 5000 pagina´s vandaan kwamen waar jullie het pas over hadden namelijk)
Vanmorgen "trouwen" van zwager en schoonzus.. Stelde i.d. weinig voor.. Esmee hield zich goed.. In de kantine van het gemeentehuis ( werkt schoonzus) een kop koffie en diepvriestaart gehad.. Daarna naar familie van schoonzus.. soep en een broodje gehad..Daarna naar huis want Esmee was moe en wou slapen.. Oh.. wat klink ik ondankbaar.. Ess.. hopenlijk trek je het een beetje vandaag en wordt het ziek zijn van Liv niet erger! Olga.. Good Luck met je kereltje.. Zulke dagen zijn nooit leuk he.. I Know.. Esmee is dan echt Jantje lacht en Jantje huilt.. Dee.. Vervelend die onzekerheid.. En lekker uiteten geweest gisteren! We hebben Esmee 1x meegenomen om uit eten te gaan en het was een ramp.. Mamabeer.. Gefeli met je grote vent! Lindy.. Jij ook succes vandaag met je kleine meid! Je mag bijna thuis bevallen.. Joehoe!! Ayse.. Alles goed meid?? Johana.. Nog geen veranderingen, jammer.. *** Zojuist een pakketje kleding gekregen van de H&M.. Mijn kerst outfit!8)
Judith, tja...schoonzus en zwager hebben er dan ook niet iets heel feestelijks van gemaakt hoor. Leuk je feest outfit binnen gekregen. Nu hopen dat alles goed past!
Ik ga even lekker op de bank met de WIJ jonge ouders! O ja en ik moet ook nog de kapper bellen voor een afspraak!
Olga.. nee dat is ook zo.. Broek zit goed.. Zwarte pantalon ( met stretch.. echt heerlijk!) zwarte top met glitterkraaltjes en een beige vest.. Erg leuk!8) Ga je wat drastische doen met je haar??
Olga: het is nationale peuterpuber dag vandaag ik kna je een hand geven.. dikke knuff ayse: zwaai zwaai Mamabeer wat lekker dat je even op je gemak het huis houden hebt kunnen doen Het is morgen trouwens volle maan Bij demy begon het ook te rommelen met volle maan 3 op 4 januari.. ze is 4 januari uit eindelijk geboren. ben benieuwd.. Mamavesmee Leuk kerst outfit besteld ben nieuwsgierig fotooo Zo hier net ff geslapen dat doet een mens toch goed.. Drukte makertje ligt nog op 1 oor .. duurde ff voor ze sliep maar ja agh misschien slaapt ze nu ff flink door en is ze vanmiddag wat meer te genieten .. zo al vast het avond eten klaar zetten is dat ook weer gedaan
Lindy.. Is demy wat gezelliger? *** Moest vanmorgen nog lachen om schoonpaps.. Ik was Esmee soep aan het geven en schoonpaps zei: Pas je wel op het is heet.. En vervolgens zegt schoonmams: Volgens mij kan jullie dat heel goed zelf Goh.. Dat schoonmams dat zou zeggen.. Net even naar de supermarkt gelopen voor wat fruit.. Vind het koud buiten, het is ook nooit goed he?
Mamavesmee ja gelukkig si ze uit bed wat beter te pruimen . ze is lief aan het spelen met haar lego .. Ik duik nog ff op de bank.. eten is bijna klaar.. tot straks
Senna was vanmiddag nog steeds voornamelijk drammerig....ligt ook beetje aan mezelf misschien. Kan vandaag gewoon niet zoveel hebben geloof ik. In de stad nog een Sint kado voor mijn paps gekocht. Toen ik thuis kwam moest ik nog iets bij de buren afgeven. Ik loop dus twee keer met Senna door de gang en paar stappen door huis heen. Kom ik terug, blijkt dat we allebei hondenpoep onder onze schoen hadden zitten. Door de schemer heb ik die hele drol niet zien liggen en daarbij lag hij echt op een lullige plek. Grrrrrr! Voordat ik alles uit de groeven van Senna zijn schoen had....en toen nog de vloer dweilen. Ik was er echt klaar mee! Jan gaat nu met Senna in bad. Ik zal meneertje er zo even uit plukken.
Straks lekker met mijn boek in bad en daarna effe bankhangen. Ik lees nu Dochter van Isfahan, mooi boek tot nu toe.
jemig wat balen olga...tis niet jou dag geloof ik zo dani ligt lekker op één oor...man haar is weer gekortwiekt...allebei gedouched....wij zijn er klaar voor.... ik ga lekker op de bank zitten met een boek (ben karin slaughter aan het lezen).