Sja.. dat is op zich een goede tip, maar ik hou er niet zo van... is toch een beetje oneerlijk... ik ben al blij met m'n ene gratis doos, maar je wordt er wel heel hebberig van
ik heb hem ook nog niet eerder gehoord , maar de dichtsbijzijnde prenatal is hier 25 km verderop en om iedereen daar naar toe te sturen !!!!!!
Hihihhi Is toch allemaal proefmateriaal, dus ja waarom dan niet een beetje sparen. Alles is al duur genoeg.
Hahaha surraya!! Hoe slecht !! Hier is prenatal ook ff een stukkie verder op, maar ik zat ook al te bedenken hoe ik er meer dan 1 mee kon krijgen. Ik vind het wel een goeie, maar hou het wel op 2 dozen dan. Ik had een x via de pc allemaal dozen aangemeld, maar zou niet weten wanneer ik daar iets van hoor. Dus binnenkort eens op dozen jacht hahaha. Loran, kan het me wel voorstellen dat hij het wilt weten, voor mijn man is deze baby ook zijn eerste eigen kindje, helaas heeft hij de eerste 2,5 jaar van darren niet meegemaakt, dus ben benieuwd hoe hij het vind straks. Zelf hou ik niet van verassingen, op welke manier dan ook, dus ben blij dat we het alle 2 al weten! Moeten paar dagen wachten op nieuwe box van KPN, nu geen tv, internet en telefoon. Gelukkig heb ik internet op m'n Iphone, maar verveel me dood nu
Ik ben ook niet zo ingesteld hoor, maar dit is toch promotie materiaal. Zelfde als wanneer je op bijv. de negenmaandenbeurs loopt, dan krijg je hier en daar ook gratis dingen. En ik hou niet alles zelf op de luiers na dan, geef een hoop aan kennisjes.
das echt klote! Mijn vriend moet echt een laptop regelen voor mij voor het verlof! wij hebben 1 laptop, maar goed die is van zijn werk en heeftie dus ook elke dag mee naar z'n werk... zou ik dus overdag altijd zonder internet zitten... dat kan echt niet!
hmmm, misschien dat ik ook wel 2 doe dan... ga ik wel met m'n schoonzusje ff naar de stad en dan omstebeurten naar binnen lopen
Zonder tv kan ik wel leven. Zet gewoon een dvd op. Maar zonder internet is echt een straf voor mij!! Mijn laptop moet nog steeds een nieuwe accu hebben, dan kan ik die weer gebruiken. Lekker chill vanuit bed zp'en, wat wil je nog meer hè hahaha.
hhahahhaaahhahaah , wij hebben straks met z'n alle alle prenatals leeggeroofd !! Ik heb mijn bon nog niet gehad !!
hoi hoi, Ik ben in de war. De doos van de Etos is toch de doos van Felicitas en die is toch weer van WIJ jonge ouders enzo? Ik heb een bericht gekregen waarin staat dat ik in de 7e maand een afhaalbericht zal krijgen... Hoe komen jullie nu aan je Etos doos?
Goeiemorgen! * klaagmodus aan* Riep ik gisteren nog dat het zo goed ging met m'n bekken...na een beetje geklus (beneden; schuren, kitten, gaten vullen enz) kon ik NIET meer lopen van de pijn; dat was even een tegenvaller!!! Gelukkig na een nacht rust weer stukken beter! * klaagmodus uit* Lees het een en ander over dozen...heb ik nog niet aangevraagd, zal ik eens doen Maar ga er dan wel gewoon braaf 1 halen hoor! Zou 't niet eens durven om nog een keer te gaan... Internet + TV: TV zou ik wel zonder kunnen, kijk eigenlijk alleen maar journaal, verder heel weinig. Dvd-speler: hebben we niet eens (ai ai, tot grote frustratie van de kids soms). Maar straks na de verbouwing komt er wel eentje hoor. M'n zoon moest laatst een filmverslag maken voor school; kon toch moeilijk een briefje geven dat 'ie geen films kan kijken...kon gelukkig op de pc Internet zou ik niet graag willen missen...hebben laatst een enorme crash hier gehad (zoonlief had virus binnengehaald). Dan zit ik toch aardig met m'n handen in 't haar: email, internetbankieren en natuurlijk zp...heb toen heel snel 'onze computerdokter' gebeld (wij zijn allemaal leek en hebben echt een deskundige nodig voor de meest simpele dingen ). Gelukkig kent 'ie ons inmiddels en komt hij dan ook meteen de boel weer op gang brengen.
de etos doos kun je juist ophalen zodra je de bon krijg ( heb ik al zo'n maand binnen) en de blije doos kun je vanaf je zevende maand afhalen bij prenatal. toch?
klote dat je zon last had madeliefs hier gaat het goed de afgelopen dagen zolang ik maar niet te veel ga lopen...
haha, dames, jullie zetten me meteen aan 't werk; heel goed! Heb zojuist de bon van de etos ingevuld, ligt klaar voor de brievenbus. Gebeld naar Wij jonge ouders (prenatal-doos en zo): ook weer aangemeld en inderdaad zei ze me net dat je vanaf de 7e maand de doos kunt ophalen Ehm...dat is 't toch? Of vergeet ik me nu aan te melden voor een of andere spetterende actie...???
Hallo dames ik heb ookbon kan over een week de kadoodoos bij de etos weghale... Ik dacht dat de enige doos was die je gratis kreeg, PPfff ben niet naar de cursus jammer genoeg wat te ziek vanmorgen kon niet eens auto rijden dus dat is zwaaar balen maar gelukkig krijg ik een nieuwe cursus