September 2008 mama's

Discussion in 'De mama's' started by jekkia, Aug 27, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. steen

    steen Fanatiek lid

    Jul 16, 2007
    3,507
    0
    0
    Limburg
    Hey meiden,

    Hier ook nog steeds een zieke Femke. Vannacht van half 5 tot half 7 met d'r bezig geweest. Was bijna op het punt om er maar uit te gaan, maar toen is ze toch weer in slaap gevallen tot half 10! Ze snottert flink en heeft een naar hoestje, ze loopt soms ook echt te hijgen van benauwdheid...
    Ook het drinken wil niet echt (en daar is Femke altijd al een moeilijke in) dus ik loop de hele dag met een beker met sap achter haar aan ;) Ze heeft geen koorts en is eigenlijk ook nog best vrolijk, maar ze is echt witjes en gewoon niet lekker.
    Ik heb gelukkig voor vanavond vrij kunnen regelen op het werk, mijn man komt pas laat thuis van de cursus, dus Femke zou eigenlijk tot laat naar de oppas moeten, en dat zag ik ook niet zo zitten, omdat ze nu ook graag bij mij wil zijn. Dus gelukkig is dat allemaal geregeld. Ze ligt nu weer lekker op bed, hopelijk slaapt ze ff, kan ik ook bijtanken.
     
  2. SanneMart

    SanneMart Fanatiek lid

    Nov 26, 2005
    1,307
    0
    0
    @ Pisum: is het geen idee om Rayyan eind van de middag nog even in bed te doen (tussen 17.00-18.00 uur) en dan rond etenstijd wakker te maken. Dan haalt hij het misschien 's avonds tot 19.30-20.00 uur en slaapt hij dan 's ochtend misschien weer wat langer door.

    @ Steen: Femke is nog steeds en beetje ziek :( Hopelijk is ze snel weer de oude. Fijn dat je wat hebt kunnen regelen met je werk.

    Hier ga ik Teun zo maar wakker maken.. we gaan zo naar het Sinterklaasfeest op m'n werk.
     
  3. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    Apr 19, 2009
    7,238
    570
    113
    Female
    Gastouder zzp
    Zo ben ik ook weer :D

    Lekker met missy en kindjes naar kidzcity geweest. Was echt heel erg stil..
    Ik ben net terug van boodschappen doen pff was daar weer heel druk.

    zal zo ff foto's spammen hier ;)
    Want volgens mij is missy nog neit thuis.
     
  4. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    Apr 19, 2009
    7,238
    570
    113
    Female
    Gastouder zzp
    Mike en Kyani
     
  5. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    Apr 19, 2009
    7,238
    570
    113
    Female
    Gastouder zzp
    Kyani glijden.
     
  6. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    Apr 19, 2009
    7,238
    570
    113
    Female
    Gastouder zzp
    Missy en mike wachten tot de ballen vallen duurde heel lang!
     
  7. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    Apr 19, 2009
    7,238
    570
    113
    Female
    Gastouder zzp
    Zo doet missy een schone luier om :S (mike blijft een lieve knul!)
     
  8. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    Apr 19, 2009
    7,238
    570
    113
    Female
    Gastouder zzp
    Kyani in ballenbak (missy was toen al naar huis)
     
  9. Yule

    Yule VIP lid

    Dec 6, 2007
    8,059
    1
    36
    @steen: beterschap voor Femke!

    @pisum: ik dacht dat jij het ook van de week had over huilerigheid en aanklampen. Het vroege wakker worden heeft Raven altijd tijdens een sprong. Het duurt een week en dan ineens slaapt ze weer tot 7 uur (normaal).

    @queen: ziet er gezellig uit! Waar ben je tot nu toe allemaal al geweest qua indoor speeltuinen? Ballorig, WiebelBiebel en Kidzcity?
     
  10. pisum

    pisum Fanatiek lid

    Dec 31, 2007
    4,492
    7
    38
    Groene Hart
    over het overdag slapen: hij slaapt meestal van 10 tot 11.30 en dan van 14.30 tot 16. dus om hem dan 17 uur weer op bed te leggen werkt helaas niet :(

    steen ook dank je voor het meedenken. vervelend dat Femke nog steeds niet lekker is! :( knuffel haar maar extra!

    @yule: ja klopt, hier ook een sticker :D een überhuilerige sticker *trekt haren uit hoofd* ;) oh als het bij deze fase hoort dan overleef ik het wel. is alleen vervelend, zo moe voel ik me..
     
  11. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Ohjee.. ik heb weer een mannetje dat niet wil slapen ;) maar daar trekt mama zich niets van aan.
    Oogjes wrijven en duimen is bedjestijd! Lekker 'papen', zoals julian dat zegt. En lekker naar 'beh-beh' (bed).
    Hij kan de laatste tijd ook zo übertrots door de woonkamer lopen met iets wat hij ergens gevonden heeft en roept dan vrolijk: 'dakkeweeh' (dankjewel) en als ik de kast openmaak roept hij gelijk: 'koeke' (sja daar staat dus de koekjestrommel)!
    Deuren gaan de hele dag 'ope' en 'dit'.

    Wat is dat gebrabbel toch heerlijk. Ik merk gewoon dat Julian zoveel begint te begrijpen! Loopt naar zijn stoel als het tijd is om te eten en naar boven als ik dat vraag. Super!
     
  12. Yule

    Yule VIP lid

    Dec 6, 2007
    8,059
    1
    36
    Pfffff, wat een dag zeg.
    Ben alleen maar met Raven bezig. Ze wil niks, dus ook niet slapen.
    Heb haar maar weer eruit gehaald, sinaasappel gegeven, was opgevouwen, maar alles ging gepaard met dreinen en jammeren.
    Nu weer in bed, mamamamaaaaaaa, mamamamamamaaaaa, echt achter elkaar.
    Echt helemaal niet leuk als je 2 hele dagen van huis bent geweest en je kind is dan zo als je terugkomt. Het lijkt net of ze me niet gemist heeft. Terwijl als ik alleen met haar ben is het papa voor, papa na. Ik vroeg het nog aan J. en die zij dat hij niet had gemerkt dat ze me zocht ofzo. Niet echt een leuk gevoel. Het slaat nergens op dat ik dat niet leuk vind, maar het is nou eenmaal zo.
    Ik heb gewoon heel vaak een jengelend kind als ik vrij ben en als J. bij haar is, heeft ie het bijna altijd leuk gehad. Soms denk ik wel eens dat hij iets met haar doet waardoor ze de dag daarna (bij mij) zo vreselijk is... bijvoorbeeld dat hij haar minder structuur biedt of alleen maar de hort op is zodat ze op 'mijn' dagen oververmoeid is ofzo.

    Laten we het er maar op houden dat dit gedrag is wat ik merk van mama gemist hebben.... :(
     
  13. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    Apr 19, 2009
    7,238
    570
    113
    Female
    Gastouder zzp
    yule

    - ballorig zaandam
    - kidzcuty utrecht
    - holle bolle boom tuitjehoorn
    - Chimpie champ aalsmeer
    - wiebel biebel
    Bij alle al meerdere keren geweest op utrecht na (en wiebel biebel) dat was voor eerst vandaag. Maar die was echt groot! En ook leuke speeltjes voor de mama's :D
     
  14. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Wat een rotgevoel meis... ik kan me herinneren dat je dit al langer zo voelt hè? Maar trekken meisjes sowieso niet wat meer naar de papa's? Of is dat pas later?
    Het is ook niet leuk als je thuiskomt en zin hebt om een gezellige dag te hebben en Raven denkt er anders over. Maar het is een fase *zucht* en straks is ze weer gewoon haar normale 'ik'. Duim voor je dat het snel zo ver is ;)

    En nog over papa: Ik had het hier van de week ook hoor, geen land te bezeilen, het avondeten vloog door de kamer, maar papa kwam thuis en maakte er een gezellige sfeer van. Toen ging alles ook stukken beter, maar eerlijk gezegd was ik er toen erg blij mee dat het hem wél lukte. Voelde mezelf ook zo moe toen dat ik het logisch vond dat julian er op reageerde.

    Kan dat trouwens nog zo zijn? Dat Raven zo op je reageert omdat ze voelt dat je je onzeker voelt als mama, omdat je bijvoorbeeld bang bent dat papa belangrijker of liever gevonden wordt?
     
  15. Freesia

    Freesia Fanatiek lid

    Jul 5, 2007
    4,101
    0
    36
    Filiaalleidster Drogisterij
    Kloosterzande
    Waar moet ik dan aan denken? Grote blote negers die je koelte toewuiven en trossen druiven voeren? Dan moet Pupke daarheen! (hou me tegen, ik wil ook!)

    Leuke foto's Queen :D

    Yule, Raven loopt jeeejjjjj! Verder een dikke knuf, hoop dat ze snel minder humeurig is. Ik weet hoe slopend dat is.

    Steen, hoop dat Femke snel weer lekker de oude is.

    Azeb, Jill heeft een paardenstal gehad van Little People. Ik wil ook die kerststal (of sowieso een kerststal eigenlijk voor haar). Ik weet nog hoe ik als kind bij een oom en tante daar altijd met open mond naar keek.

    Verder weet ik het even niet meer.
    Owja, Pisum, zou willen dat ik de oplossing voor je had :(

    En Parr, fijn dat Kate vanonderen in orde is :)

    Ik ben al thuis, moet vrijdag van 11 tot 20 werken.
    Ga zo als een wervelwind door het huis (fijn zonder kind aan je been hangend, lekker harde muziek op ook 8)) en dan even naar de bieb en Jilleke ophalen.
     
  16. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Hey meiden!

    Kom effe gauw spieken, het is druk op mijn werk en zo sinterklaasmiddag. Hubje is natuurlijk weer eens te laat :x

    Funny me mooie buik!

    First time van harte met je verjaardag meid! Maak er een gezellige dag van!

    Pisum oef dat is vroeg:(. Tips heb ik helaas niet, onze mup weet ook goed wat dat is, vroeg wakker worden :(

    Yule wow go Raven!

    Pupke ach arme meid. Maar vroeg gaan slapen dan ;)

    Sannemart beterschap meid!

    Ook een knuff voor zieke Femke!

    Queen en Missy leuke foto's van jullie spelende dreumesjes!

    Zo ik ben er weer vandoor! Tot vanavond
     
  17. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    Apr 19, 2009
    7,238
    570
    113
    Female
    Gastouder zzp
    freesia nee was een zuigapparaat waar je van die soft ballenin kon doen en die vlogen dan door de lucht en vielen weer neer ;)
    En je kon me tdie softballen schieten, maar dat vond mike eng dus naar paar keer niet meer gedaan.
    En 1 die zoog de ballen naar boven in een bak en duurde het enorm lang voordat d ebak omviel dat alles weer op de grond terrecht kwam. Ow en er was geneen neger ;) :D
     
  18. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    Apr 19, 2009
    7,238
    570
    113
    Female
    Gastouder zzp
    ja waren trouwens ook attracties een draiamolen, botsautos en treintje maar die waren uit gesloten :(
     
  19. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Hallo :)
    Vandaag een beetje een k*t dag. Mijn linkerkant van rug/bekken/been wil niet echt mee werken dus loop al de hele dag als een manke oma rond :(

    Azeb, mooie foto

    Funny, mooie buik meis !

    First time, gefeliciteerd !!!! Probeer er ondanks alles toch een gezellige dag van te maken. Dikke verjaardagsknuffel voor jou
    Hoe gaat het eigenlijk met Jari?

    Pisum, wat een schattige kleine banner heb je
    Sorry geen tips. Behalve misschien de gordijnen in zijn kamer ? weet niet of die goed verduisteren? sinds wij hier extra luxeflex ervoor hebben gehangen ( in combi met gordijnen ) slaapt hij langer door. denk doordat het dan donker blijft in zijn kamer
    Die weltrusten badjes heb je ook van kruidvat merk

    Yule, welcome back :) Go Raven Go Raven :D:D

    Pupke, knuff

    Ingeltje, hou is op met je gespam ! kost me een half uur extra bijlezen :x

    Queen/Missy, Kyani & Mike Wat een leuke foto's ! Ziet er gezellig uit.
     
  20. tweety

    tweety VIP lid

    Oct 2, 2005
    10,054
    0
    36
    dordrecht
    @queen en missy ziet er leuk uit wil ook binnen kort eens naar zo'n speeltuin weer maar eens kijken welke goed te doen is met het ov.

    grrr robin is dood op en wil niet slapen ligt al half uur te gillen en dan is ie stil steekt er een of andere $%$%^&*^&%%$%$#%&**(*( vuurwerk af arggggggggggg. hond gaat te keer kind schreeuwd zijn longen eruit. *zucht*
     

Share This Page