Hey meis, hier gaat goed. vandaag weer bij de vk geweest en alles was ok. helaas gaan ze er toch wel vanuit dat als je eerste te laat komt, dat dat bij de tweede ook zo is. wel iets eerder, maar ze zei wel ga er maar vanuit dat je de 40 weken over gaat maar goed, ik ging daar ook vanuit. naam zijn we nog niet uit, neig nu het meest naar Tijana.
Fijne avond meiden. Misschien kom ik later nog even langs, maar het streven is om eens op tijd naar bed te gaan ter compensatie van de gebroken nachten!
ja nou dat kan je wel zeggen dat ik blij ben haha wat moet ik zonder internet .. en dat beter worden komt wel goed heeft nog wat tijd nodig maar voel me al 1000x beter dan vorige week !
je hebt groot gelijk !! ga ik ook lekker doen morgen weer werken ! voel me al wel veeeel beter hoor .. thanks ! en wij zitten hier met 3e te duimen dat nino lekker door gaat slapen
Nou als de eerste te laat komt dan hoeft dat bij een tweede echt niet zo te zijn hoor. Mijn schoonzusje beviel van haar eerste met 41 + 5. En van haar tweede met 36 + 5. Gewoon een verschil van 5 weken Ik vind het in ieder geval een super mooiw naam. Succes met kiezen.
hey meiden ybe heeft weer voor het eerst geen koorts of verhoging meer joepie ben ik blij om, het gaat dus de goede kant op
kijk, dit soort dingen hoor ik nu graag! maar goed, ik ga maar van het ergste uit, dan kan het alleen maar meevallen! zodra we de naam definitief kiezen, laat ik het weten! hoop dat dat eerder is dan dat ik de geboorte bekend kan maken haha.
Hey meis Ja druk druk is het hier.Vandaag sinterklaas gevierd op de creche en vanmiddag verjaardag.Morgen nog de laatste inkopen doen voor zondag en vrijdag en zaterdag werken.Wel therapeutisch nog maar ben wel aanwezig.Heb al heel wat administratie gedaan.
Jeetje wat is dat een grote winkel zeg!! Wel erg leuk.. Maar ik heb me in kunnen houden hoor hahah wel wat leuke spulletjes gekocht!
hey meiden sorry maar het is hier een beetje druk. Bryan is vandaag wel heel erg vervelend,niks is goed.Vanmorgen niks aan de hand maar sinds hij wakker is een drama. Bryan blijft de hele dag maar Piet zeggen hahaha. Met mij gaat het momenteel weer wat minder.Heb het ziekenhuis gebeld maar ze geven de uitslag niet.Dat doet de orthopeed zelf.Ik wou graag weten wat het is.Tuurlijk weet ik wel dat ik op het beleid van de arts moet wachten maar had wel graag gezien dat ik al wist wat ik had en mijn vragen eventueel al kon voorbereiden. Hoe gaat het met jullie?