Julian eet eigenlijk alles nog gepureerd. We hebben een maand lang gerapleyd, maar meneer gooide de handdoek in de ring. Wilde daarna ook niet meer geprakt eten, dus alles gaat weer in de maalmolen. Och, dat vast voedsel komt nog wel een keer
o ja en nog wat schiet me ineens weer te binnen @yule wat goed dat raven haar eerste stapjes heeft gezet wel erg jammer dat je er niet bij was maar niks aan te doen he @first time gefeliciteerd met je verjaardag!!! en toen wist ik het weer niet meer dus probeer het vandaag ook maar niet meer xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Yule, ik herken het heel erg wat je schrijft. Bij ons komt het ook wel een beetje omdat ik strenger ben voor Ilse dan mannetje. Dat leidt dus automatisch tot meer " conflicten" met haar. Misschien is dat ook een oorzaak??? Verder denk ik dat kinderen perfect aanvoelen dat er een emotionelere band (is dat goed nederlands???) is tussen mama en kind, doordat ze nou eenmaal 9 maanden in je buik hebben gezeten. En daar maken ze misbruik van Wupje, en hoe was de sinterklaasmiddag? Kaatje, arme oma! Mama's met huilende/zieke kindjes: dikke knuffel! Vanmiddag ben ik geslaagd voor mijn sintkind, nu nog een gedicht. Mijn laarzen zijn ook binnen, maar passen niet, dus dat wordt ruilen. Ilse heeft vanavond lekker gesmuld van een witlofstampotje en ligt nu lekker te slapen. Uitgerekende datum: Als het deze maand raak is, ben ik ook dicht bij Ilse haar verjaardag uitgerekend, maar dat weerhoudt mij er niet van hoor!
FF ego: Vanmiddag bij de VK geweest. Beeb doet het goed, groeit goed, bloeddruk laag zoals gewoonlijk. Hoef vanwege medicijn gebruik niet extra controle van de gyn, alleen moet beeb waarschijnlijk wel 24 uur ter observatie op de afdeling neonatologie blijven, dus da's wel minder. Het protocol is veranderd, bij Gizem mocht ze wel gewoon bij mij blijven maar moesten we 48 uur blijven en nu dus maar 24 uur maar beeb dan wel op de neonatologie... Volgende afspraak over 3 weekjes en daarna alweer om de 2 weken...
ingeltje precies komt wel een keer. hier vliegt het ook door de kamer maar ja ze eet het wel op Gaat meer der mond in als er op de grond komt.
@jale oe dat is geen goed nieuws dat beeb 24 uur op neonatalogie moet blijven maar als alles dan goed is mogen jullie toch naar huis? dan lekker inhalen en genieten mag je wel altijd naar beeb toe? xxxxxxxxxxxxxxxxx
jale, wat gaat het snel joh! Idd minder maar ja is neit ander toch.. ingeltje is ook lekker! van jou klonk ook lekker Is heir altijd raak als ik wat anders doe of probeer. Gevolg broer eet het neit en gaat naar de mac of snackbar en paps gaat aan eht brood (die proeft wel lust neit dan brood). Gelukkig heb ik een dochter die wel van variatie houd
Levi loopt de laatste twee weken ook te miepen met eten. Normaal eet hij macaroni of zijn leven er vanaf hangt. nu had hij alleen intresse in de smac. Denk dat het door zijn tandjes / druk op zijn kaak komt. Jale, weer helemaal goed gekeurd dus. Wel raar hoor dat de kleine dan 24 uur op een andere afdeling moet blijven. Kunnen ze daar geen bed voor je heen rijden?
ZOu wel heel raar zijn als je geneens in die 24uur naar je eigen kind toe mag. Ik zou gek worden. Moet toch haast wel denk. Vooral als een moeder borstvoeding geeft.
@Anno, inderdaad, als alles goed is mogen we na 24 uur naar huis. Ze zei ook waarschijnlijk, want het officiele protocol is nu zo, maar als ze zien dat beeb een goede start heeft gemaakt, dat de artsen soms nog wel eens zeggen dat ze bij de moeder mogen blijven.... Weet eigenlijk niet of je altijd naar de beeb toe mag...ging allemaal zo snel vanmiddag dat ik verschillende dingen vergeten ben te vragen.
Je weet niet of je altijd naar je kind toe mag ? Hallo, het is jou kind hoor ! Als je daar heen wilt kunnen ze dat echt niet weigeren. Als je bv geeft moet je kind toch ook in de buurt zijn, of wou je op afstand gaan voeden?
Het lijkt mij ook dat je er gewoon naar toe kan, maar zal het de volgende keer voor de zekerheid even vragen....wil wel bv gaan geven, dus...
Misschien gaat het gewoon heel goed met de kleine en mag ze overdag bij jou op de kamer en 'snachts dan daar. Lijkt me iig niet handig als jullie allebei op een andere afdeling liggen als je bv wil geven.
Zit ff enorm te balen heir. Me pa wordt gebeld voor visite voor broers verjaardag. HIj weet dondersgoed da tik mrgen ochtend weg ging! NU zegt hij doodleuk ja oma komt morgen ochtend voor je broer verjaardag.... terwijl hij werkt smorgns! NU zit ik ermee opgescheept.
Hey meiden! First time: Gefeliciteerd!!!!!!! Hopelijk heb je toch, ondanks alles, een leuke dag gehad, en vanavond ook nog een gezellige avond. Yule: Knuf voor jou, herkenbaar hoor, Isis heeft ook zo haar fases en dan word ik er soms moedeloos van.... Ik ga dan vaak gewoon maar met haar op pad, boodschappen doen of even naar de Ikea of wandelen of fietsen ofzo. Dan is ze altijd prima te pruimen namelijk. Bij Azebman heeft Isis trouwens ook haar baaldagen, dus dat contrast zoals bij jullie herken ik niet. Anno & Yule: Isis heeft zelf een koortslip. De virusremmers waar jij, Yule, het over hebt, dat is dan bijvoorbeeld Zovirax? Die gebruik ik ook en helpt wel wat tegen de pijn maar of het er echt sneller door geneest weet ik niet. En zalf op Isis lip smeren, dat lijkt me niet echt een succes. Ze wil niet dat we er aan komen en daarnaast likt of veegt ze het er zo af en als ze het binnen krijgt, vind ik niet geweldig. Dus ik laat het maar mooi zo. Als ze echt moeilijk gaan doen ga ik er echt even achteraan. Ik kan er niet echt iets over vinden online. Het was trouwens de baas die dit tegen Azebman had gezegd (vroeg ook iemand naar). Toen ik Isis vandaag ophaalde zei de leidster op de creche dat ze chagrijnig was, maar daar hebben we thuis helemaal niks van gemerkt. Ze zegt nu echt mama en vooral steeds papa. Erg schattig. En lekker aan het spelen en samen met ons op de bank zitten. Gezellig hoor! En ze ging ook zonder mopperen op bed, is ook wel eens anders... Oke, dan ga ik nu aan het rijmen en dichten zonder mijn hemd op te lichten . Liefs Azeb
ja precies je snapt hem. Maar hij is er dus niet, die werkt. Heb ook tegen mijn paps gezegt da tik er neit mee ens bent en dat er vast wel weer wat achter zal zitten waardoor ze sorgens komt als ik alleen thuis ben.... Weet geneens een tijd! Straks staat ze hier al om 9uur..