g'morgen allemaal ff teruglezen (en @chivay: niks op blauw of zwart, test nu gewoon, dan kunnen we je meteen op roze zetten )
hee meiden, sorry heb een tijdlang niets van me laten horen, maar hoe is het met jullie??? ik hoop allemaal goed! met roze wil het nog niet echt opschieten he? balen hoor! ik hoop dat jullie snel door mogen naar de mama topics! succes!!
Ben beetje veel afwezig de laatste dagen...komt omdat mrHeitje ziekjes thuis zit...dus ik neem het ervan dat gezelschap! Ik ga ook meteen weer...fijne dag iedereen!
Oja.. had een posi ovu test 3 dagen geleden maar temp is nog niet gestegen?? Is mn eitje mislukt misschien??
Goeiemorgen meiden! Hoe is het hier? Is er al roze bij gekomen? @hier.... gisterenavond volle maan dus wij weer aan de bak.... Nou... mijn mannetje kreeg het niet "klaar" Dus uiteindelijk maar gestopt anders waren we nu nog bezig... Ik hoop maar dat er toch goeie zwemmertjes in het voorvocht zaten ( zitten toch ook daar in, niet?) voelde me toch wel even k*** toen we stopte, maarja.... tis ook zo'n topsport! We hebben iig goed geklust op cd 12, 14 en 16 Wat denken jullie? Groetjes Cyntje78
Goeiemorgen dames, ik lig nog steeds ziek in bed Gaat gelukkig beter dan gisteren. Zethu beetje laat maar toch succes! Heitje, geen zorgen meid ik las net een verhaal van iemand die zwanger werd in de maand dat haar temp helemaal niet omhoog was gegeaan, ze dacht geen ei te hebben gehad. Dus je niet druk maken ei doet momenteel vast zijn best door je eileider de weg naar je bm te vinden! Hoe is het verder met iedereen nog geen testers vandaag?
Cyntje, Goed geklust hoor!, wij hebben ook om de dag geklust, toen wij een extra keertje wouden, kreeg vrienlief het ook niet voor elkaar helaas..
@Sammie.... maar aangezien mijn cyclus nogal schommeld Ik denk dat we het vanavond nog maar eens gaan proberen. Het nadeel is, is dat ik vanavond tot 23 uur moet werken, 23.20 thuis ben.... en dan morgen om 6 uur mijn nest weer uit moet om te werken.... Vond het wel sneu voor cyntjeman... heeft zo zijn best gedaan!
Die van mij had ook zo zijn best gedaan, ziet er altijd zielig uit. Maar om de dag is goed hoor En zoals ik je cyclussen bekijk, heb je denk ik je ei al gehad