Acht keer is misschien wel scheepsrecht..

Discussie in 'Ik ben zwanger' gestart door Trees, 29 okt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    GEFELICITEERD!!!

    Geniet er van!

    Groetjes
     
  2. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Trees, wat super dat je nu kleertjes gaat kopen! :) Dat lijkt mij een heerlijk moment. Is V. echt al 70? :$ Ik nam aan dat hij tegen de 65 liep...
     
  3. cyntje78

    cyntje78 VIP lid

    11 nov 2008
    6.297
    3
    0
    Genieten van ons ventje!
    Woei!!! Er worden frommelkleertjes gekocht vandaag!!! En misschien nog wat andere frommel spulletjes?? :D
     
  4. vonnie73

    vonnie73 Fanatiek lid

    22 aug 2008
    1.898
    0
    36
    in un schwon huiske
    Ik vind het geweldig om te lezen dat het goed gaat en dat je goede echo´s hebt! Het blijft toch nog een aantal weken spannend, maar geniet er maar van, je verdient het!!!
     
  5. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    Hihi, Trees gaat kleertjes kopen :D:D:D
    Leuk hoor, geniet ervan meid! Heerlijk moment lijkt me :)
     
  6. Trees

    Trees Niet meer actief

    Hij kan ook nog 69 zijn en bijna 70 ;)... Vandaar dat hij met de praktijk gaat stoppen. Zijn vrouw is het beu en wil nog even van hem genieten, terwijl hij pensioen heeft. Tja geef haar eens ongelijk (al vindt dr. V. het allemaal nog niet zo nodig hihi).
     
  7. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Kkan me voorstellen dat zijn vrouw het welletjes vindt! Ik hoop echt dat hij nog een opvolger kan inwerken!
     
  8. klingel

    klingel VIP lid

    15 feb 2008
    16.318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    trees!

    hebbie leuke kleertjes durven kopen voor from?
    wat een mijlpaal he!
    het is toch geweldig!!!

    die V die gaan we echt een kado geven! :D
    trouwens, hij wordt in januari 71!
    hij vertelde me (alweer) dat de gesprekken met de opvolger zodanig serieus zijn dat een doorstart heel reeel is.
    wel verhuizen ze dan iets meer naar beneden in NL ;) en zou hij er nog een dag of 2 zijn.
    dus- we kunnen nog even vooruit! :)

    wat is nu eigenlijk HET verschil dat hij, en alle andere 2397 ' experts ' doen?
    bolletjes, schildklier, T 3 en 4.. en verder? (alsof dat niet al een wereld van verschil is :D)

    trouwens, het grootste wonder dat ben je zelf he.
    stoertje!

    *smak*
     
  9. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    ooo leuk! kleertjes kopen! en?? heb je iets kunnen kiezen?
    fijn dat je langzaamaan durft te genieten en vooruit te kijken! het gaat vast helemaal goedkomen met jullie kleine Frommel!
     
  10. Trees

    Trees Niet meer actief

    @Surf. Even een vraag aan jou. Hoe lang heb jij progestron gebruikt en welke dosering?

    @Klingel. Al bijna 71 :$. Het verschil tussen dr. V en het ziekenhuis geef je zelf al. In het ziekenhuis bestaat de behandeling uit niks doen :x. Kansloos!

    Nou we zijn flink losgegaan in de Prenatal. We hebben welgeteld één shirtje gekocht hihi. Met Treesman moet je niet gaan shoppen ;)
     
  11. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    Hihi Trees, maar het begin is er :D
     
  12. Nynke

    Nynke VIP lid

    30 sep 2006
    8.087
    0
    0
    Frankrijk
    Die Treesman. ;) Volgende keer gewoon zelf los gaan Trees. Super dat je steeds meer durft te genieten.
     
  13. samkids

    samkids Niet meer actief

    Hey Treesje, gaaf dat je kleertjes (lees: 1 truitje) hebt gekocht.

    Zeg, wat ik me eigenlijk al best lang af vraag: hoe komt het dat er nu wel een schildklierafwijking is gevonden en eerder niet. Terwijl er toen ook TPO en schilklierhormonen zijn gemeten.

    En wat is nu het verschil met de voorlaatste zwangerschap? Want toen had je ook progesteron bolletjes en ascal, maar nu heb je er ook vitaminen en schildkliermedicijnen bij toch?

    Ooooh Trees, wat gaaf allemaal!! *stuiter stuiter*
     
  14. Trees

    Trees Niet meer actief

    Ze hebben mijn schildklier op een andere manier gemeten en daaruit kwam een lichte afwijking naar voren. De TPO-antistoffen waren al bekend en deze worden geassocieerd met een hogere kans op miskramen. De schildkliermedicijnen kun je ook zien als een soort experiment (een zeer geslaag experiment ;)) en deze arts wilde het graag proberen.

    De voorlaatste zwangerschap ben ik pas progesteron vanaf 5 weken gaan gebruiken en in een veel lagere dosering. Toen kreeg ik voor het eerst hartactie (ook al was het te traag) en hebben we besloten de progesteron te verhogen en al na de eisprong te gaan gebruiken.

    Het is eigenlijk een beetje zoeken geweest en voornamelijk experimenteel. In het ziekenhuis zit ze erg vastgeroest aan hun protocollen en deze arts bekijt het veel individueler. Elk week bloedprikken en naar gelang de bloedwaardes de medicatie bij- en afstellen. Misschien is het toeval dat het nu goed gaat, maar gezien de rare bloedwaardes van de progesteron van de afgelopen weken durf ik wel te beweren dat ik deze zwangerschap aan mijn gynaecoloog heb te danken.
     
  15. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    23 jul 2008
    13.211
    0
    36
    in mijn vel
    nou lijkt een geslaagde proef te worden Trees !!!!
     
  16. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    ik had prochieve (hebben ze volgens mij niet in NL) 4% gel. ik heb het tot de 10e week gebruikt vanaf 6 weken, dagelijks een spuitje inbrengen (ik weet eigenlijk niet hoeveel dat was, moet ik even nazoeken...)

    wel gaaf! al een shirtje in huis! is toch het begin!
     
  17. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    ik heb hetzelfde gevoel trouwens, ik denk echt dat als ik in NL was geweest met deze zwangerschap, dat ik ten eerste geen echo's zou hebben gehad een dag na het bloedverlies en dat ik ten tweede nooooooooooit progesteron had gekregen en dat het waarschijnlijk weer mis zou zijn gegaan... (mn progesteronwaarde was 10 en moest tussen de 11 en de 94 zijn...)
     
  18. mama em

    mama em Fanatiek lid

    2 apr 2008
    1.315
    0
    36
    Heb een paar dagen bijna niet op het forum gelezen en zie dat ik een heleboel heb gemist: wat een gestress meid! Kan het me helemaal voorstellen, hoor.

    Wel SUPER GEWELDIG dat het er tot nu toe zo goed uitziet!
    Enne zoals al gezegd: die metingen voor de termijn is milimeterwerk en een milimeter kan al verschil maken.

    Wat een supergyn die je behandeld en dus gelukkig verder kijkt dan protocollen.

    Gaaf dat je een shirtje hebt gekocht! Zoiets moet je ook niet met een man doen ;) (tenminste niet met die van mij)
    Lekker zelluf shoppen of met een vriendin!

    Ik hoop dat je er al een beetje van kunt genieten.
    Ik duim gewoon nog zo'n 30 weken voor je verder.

    Liefs emmalotte
     
  19. Trees

    Trees Niet meer actief

    Jouw progesteron is waarschijnlijk ook in het buitenland gemeten? Er kan namelijk gemeten worden in twee verschillende eenheden en hier moet progesteron tussen de 50-200 liggen.
    In NL bestaat de gel (nog) niet, maar ik begreep al wel van mijn gynaecoloog dat de gel beter is dan de capsules die ik gebruik. Progesteron wordt gelijkmatiger afgegeven. Nl loopt duidelijk achter ;)


    En nogmaals (ik blijf in herhaling vallen :D) iedereen onwijs bedankt voor het meeleven en duimen!
     
  20. marjon 2

    marjon 2 VIP lid

    23 jul 2008
    13.211
    0
    36
    in mijn vel
    treesje over de 9 weken heen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    mOOI CADEAUTJE VOOR DE KERST ,OVER DE EERSTE MAGISCHE GRENS HEEN !!!!!!!
     

Deel Deze Pagina