iui

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by minou, Sep 18, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dopey

    Dopey Bekend lid

    Nov 21, 2008
    893
    1
    0
    Babii welkom!

    Ik ga vanmiddag maar bloed laten prikken, weet ik tenminste waar ik aan toe ben.
     
  2. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen

    welkom heel veel succes in 210 met iui meid
     
  3. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen

    spannend blijf duimen
     
  4. Duivinnetje

    Duivinnetje Bekend lid

    Nov 22, 2009
    929
    0
    0
    Heel veel suc6 en sterkte meid, hopelijk na het bloedprikken meer duidelijkheid.
    We duimen nog steeds voor je....

    Liefs
     
  5. Duivinnetje

    Duivinnetje Bekend lid

    Nov 22, 2009
    929
    0
    0
    Welkom bij de club meid...
    Kan me voorstellen dat je indd zenuwachtig bent in januari, omdat je dit echter nog niet ervaren heb...en ook niet weet wat er zoal allemaal gaat gebeuren.
    Maar gewoon op je af laten komen....
    Heb je de infoboekjes mee gekregen???
    Maar heb je eerder in de topic hierover gesproken van hoe of wat...en ben bekend met je verhaal/achtergrond.

    Liefs
     
  6. Duivinnetje

    Duivinnetje Bekend lid

    Nov 22, 2009
    929
    0
    0
    @Zonnetje en Ladypink,

    Ik heb vanmorgen zknhuis gebeld, mede met de vraag wat ik moet doen omtrent de mex.inenting van vanavond.
    En omdat vanaf heden mn ongi nog niet is aangebroken, kan ik beter de inenting (nog) niet ophalen.
    Mocht het onverwachts toch nog aanbreken vandaag, wat niet te hopen is uiteraard....dan mag ik vanavond alsnog de inenting ophalen.

    Daarbij heb ik ook meteen voorgelegd hoe dat zit met mn cyclus, omdat ik maar vrij korte cylclus heb van 21 a 22 dagen.
    Als ik dit ga berekenen vanaf 12 nov. dan zit ik nu op dag 25!
    Zknhuis adviseerde mij, om vanmid. evt. alvast een zwangerschapstest te gaan doen.
    Mocht het op wat voor reden nog wegblijven deze week, dan moet ik weer contact met hen opnemen.
    Spannendddddddddd....... Mede omdat je ook zo graag wilt, dat het slaagt he!
    Verhaal wordt vervolgd....

    Daarbij heb ik wel met vlagen zulke krampen/steken in mn onderbuik, net alsof het gevoel dat er iemand aan je baarmoeder ligt te trekken....en of het ongi elk moment kan aanbreken.
    En vanmorgen opeens weer de witte afscheiding weer terug, terwijl ik dit de laatste dagen niet meer had.
    Maar goed.....1st maar ff wat drinken, en dan testen!!!

    Liefs
     
  7. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    spannend duivinetje meid je weet dat als je de prik haald dat je 3 maand niet zwanger mag worden

    ik haal hem niet ik heb ook geen op roep gehad maar ik stel het niet uit ik hoop al 11 jaar op een wondertje dus voor mij geen prik

    heb je al getest ik duim voor je
     
  8. Duivinnetje

    Duivinnetje Bekend lid

    Nov 22, 2009
    929
    0
    0
    :(:(:( SNIK SNIK SNIK :(:(:(

    Terwijl ik mn verhaal hier net geschreven heb, en daarna na de wc wilde....JA HOOR, breekt alsnog mn ongi zojuist aan :x.
    Althans ga er vanuit dat het ongi is, en geen innesteling bloeding.

    Had zoooo gehoopt dat het raak zou zijn, maar ja.
    Nu op naar januari, 2de ronde....Want moet deze maand overslaan ivm de mex.inenting van begin dec. die ik gehad heb.

    @Marnat...ik had die enting al gehad he meid, voordat ik begonnen was met de iui en de pregnyl behandeling.
    Dit was me echter helaas nooittt verteld, en moest zelf de info inwinnen.
    Anders had ik dit natuurlijk nooit gedaan, als ik dit van tevoren had geweten.

    Ik ga vanvond de inenting toch maar niet ophalen, dan heb ik 4 weken weer terug gewonnen voor mezelf.

    Hopelijk 2010 meer geluk!!!

    Liefs
     
  9. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    duivinnetje @ dat jammer meid die stomme duivels ook
    ik wist niet dat je de eerste prik al had gehad vervelend dat je het niet wist nu moet je 3 maand wachten grrrrrr

    knuf mee
     
  10. Duivinnetje

    Duivinnetje Bekend lid

    Nov 22, 2009
    929
    0
    0
    #15870 Duivinnetje, Dec 7, 2009
    Last edited: Dec 7, 2009
    Heyyy Marnat,

    Ik verwacht de volgende ongi eind deze maand alweer, omdat ik maar een vrij korte cyclus heb.
    Ik moet helaas deze maand overslaan :x:(!!!

    En als ik zo bereken voor mezelf, mag ik ongeveer halverwege januari voor poging nr. 2 weer.
    Offff, de wonderen moet de wereld nog niet uit zijn...en dat ik alsnog op een natuurlijke manier zwanger wordt ;)
    Dit laatste kan nog, maar helaas liggen de kansen niet erg hoog bij ons..mede omdat manlief geen sterke zwemmers heeft.

    Maar ik mag de hoop en moed (nog) niet opgeven, en ga gewoon door!

    Liefs
     
  11. Joontje

    Joontje Bekend lid

    Mar 3, 2009
    523
    0
    0
    Duivinnetje, wat ontzettend jammer dat je ongesteld bent geworden. Maar ga je nu wel de 2e inenting van de mex griep halen?? Dan moet je toch nog langer wachten voordat je weer zwanger mag worden??

    Dopey, spannend vanmiddag bloed laten prikken... Wanneer krijg je de uitslag??

    Babii, welkom hier. Hoop dat 2010 jullie veel geluk mag brengen op baby gebied :p

    Hier vandaag 2e echo op dag 10 gehad. Was weer een ware puzzeltocht. Aangezien ik maar 1 eierstok heb hoeft ze maar 1 te bekijken, maar ik verstop hem regelmatig :D Maar na ongeveer 5 minuten zoeken had ze hem gevonden. Nog niet veel actie te bekennen, nu do weer een echo en dan hopen dat er wat moois zit.

    Fijne dag iedereen, liefs Joontje
     
  12. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    @ Duivinnetje, ah meissie wat onwijs balen! Ik had zo een goede hoop voor je!!! Ik heb inderdaad alle beokjes meegekregen. Gelukkig was ik al wel bekend met het spuiten van Gonal F.

    All,

    Thanks voor de lieve welkomst reacties. Het is inderdaad een heel verhaal mijn achtergrond en daarom gieren de zenuwen door mijn lichaam. Kan manlief wel presteren onder druk in een bakje en hoe zit het met die verdomde eendenbek (dat is het probleem).

    Maar ach, alles voor een wondertje! Hoop van harte dat iedereen hier snel zwanger raakt d.m.v. IUI.

    Weet iemand overigens wat ze je geven om je baarmoederslijmvlies dikker te maken? Want mijn slijmvlies blijft maar 3 mm ondanks 3 grote eitjes :(.
     
  13. Marnat

    Marnat VIP lid

    Aug 10, 2009
    29,821
    3
    38
    Female
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    de hoop moet je zeker niet verliezen je moet moed houden
    doe ik ook ik verlies de hoop ook niet ik heb de hoop nu bij de dokters gelegt of zij nog wat voor ons kunnen doen naar 11 jaar

    ik hoop zonder vleesboom 210 in te gaan

    ben je nu niet verplicht om de prik te halen sorry ik e=weet niet wat de regels zijn
     
  14. Duivinnetje

    Duivinnetje Bekend lid

    Nov 22, 2009
    929
    0
    0
    Hej Joontje,

    Ik ga vanavond zeker de 2de inenting NIET meer halen.
    Want dan heb ik weer 4 weken terug gewonnen voor mezelf, anders moet ik nog langer wachten.

    Hopen voor jou meid, dat ze donderdag wat moois vinden!
    Zal voor je duimen....

    Liefs
     
  15. Duivinnetje

    Duivinnetje Bekend lid

    Nov 22, 2009
    929
    0
    0
    Ik val wel onder de catagorie chronisch zieken betreft die inenting.
    Maar heb ook elders op deze forum gelezen dat je bij je 1ste inenting al voor 70% beschermd bent.

    Maar je bent natuurlijk niks verplicht he, is helemaal aan jezelf wat je ermee doet....wel of geen inenting ;)
    Ik had het achteraf nooit moeten doen, maar ja....dat is altijd achteraf he!
    Anders had ik deze maand ronde 2 kunnen doen.

    Maar goed, wellicht in 2010 positiever nieuws.....en natuurlijk ook voor jullie meiden die in januari verder gaan, of die dit net gaan opstarten!
    Ooittt, zal het kleine welverdiende wondertje komen.

    Liefs
     
  16. Duivinnetje

    Duivinnetje Bekend lid

    Nov 22, 2009
    929
    0
    0
    Ik heb echter geen idee he meid, wat ze je evt geven om je baarmoederslijmvlies dikker te laten maken.
    Staat er ook niks hierover op de forum???

    Ik kan je helaas niet verder helpen hierin.
    Maar hopelijk vind je het antw. snel.

    Liefs
     
  17. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    @ Duivinnetje: balen zeg van je ongi! Dat is nooit leuk, bah. Had zo gehoopt dat de rode visite jou niet lastig zou vallen.

    Je had het overigens over je cyclus dat die normaal (zonder IUI denk ik dan) kort is, 21 of 22 dagen meende ik te lezen. En dat het nu met IUI opeens 25 dagen is.

    Het is volgens mij zo dat met IUI je vaak een andere cyclus krijgt! Ik heb normaliter (zonder IUI) vaak cyclussen van 27 dagen. Maar met IUI wel eens korte cyclussen van 24 dagen. Het is maar net wanneer je de Pregnyl zet / laat zetten en wanneer je je IUI krijgt.

    Hier zit ik in de laatste spannende dagen voor NOD.... Ik heb eigenlijk nergens last van, behalve van strontchagrijnige buien en emotionele buien en last van mijn onderrug. Ben bang dat dat symptomen zijn van PMS :(, al hoop ik natuurlijk van niet.

    @ Babii, ook namens mij welkom trouwens!
     
  18. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    IUI-MEIDEN

    Angelica: 1e IUI 12/11: zwanger!
    Be Happy (34 jaar, bijna 35 jaar): 1e, 2e, 3e en 4e IUI in eigen cyclus met Pregnyl mislukt. 26-11: 5e IUI. Na 6 mislukte IUI's op wachtlijst voor IVF.
    Brabbel: IUI op 01/12
    Caro31 (33 jaar): 1e IUI-behandeling (75e Puregon) afgebroken wegens teveel eitjes. 2e IUI in november gaat niet door i.v.m. teveel cystes. Op naar IUI in december!
    Chantal76(bijna 34): na 8 IUI's zonder zwangerschap door met IVF
    Cin1979: IUI 1 (pregnyl) en 2 (clomid 100mg + pregnyl) en 3 (wederom 100mg clomid + pregnyl) mislukt, september rustronde
    Dopey (bijna 34 jaar): IUI 5 (1e IUI weer na ma) mislukt, ronde daarna ei gemist; IUI 6 en 7 mislukt; rustronde; 18-11 IUI 8
    Duivinnetje (33 jaar): 24-11: 1e IUI mislukt. Op weg naar 2e IUI.
    Emmy X: 1e/2e iui mislukt, 3e iui zwanger maar mk met 5 wkn
    Funkie: 1ste iui mislukt, 2de iui mislukt, 3de iui zwanger maar mk met 5 wkn, 4de iui weer vmk, 5de iui mislukt, 6de iui mislukt op naar poging 7
    Giegel: IUI 3x mislukt, 2x afgebroken, 6e poging vmk, rustronde vmk, 7e poging IUI mislukt, IUI-poging 8 op 19-11
    Hope76: (15-06-1976...33 dus) 6x IUI mislukt, nu over op IVF :(
    Ineke1983 (26 jaar): 1e en 2de IUI mislukt... IUI 3 op 3/12
    Joontje: 1e IUI mislukt. Op weg naar de 2e IUI.
    Klingel 5x IUI mislukt, 1e escape ICSI: helaas vmk :(
    Ladypink: 1e IUI mislukt, op weg naar 2e IUI
    Lauw (30): 1e IUI, vrijdag de 13/11 (ZWANGER)
    Lauwtje: 2x vmk. 6de IUI mislukt. rust tot eind van het jaar.
    Lilmomo: 1e en 2e IUI mislukt. Op weg naar de 3e IUI 03/10
    Linda73: 1e IUI mislukt. 2e IUI 18-08-09 mislukt, 3e IUI 26 oktober 2009.
    Marjolinos: op weg naar de 1e IUI.
    Marnat (37,5 jaar): op weg naar IVF of ICSI.
    Marsim 5e IUI puregon/pregnyl
    MaaikEmile: 1e IUI feb. mislukt, 2e IUI juni mislukt
    Mercedes: 1e IUI icm Gonal F 75 ie en Ovitrelle 250
    MilkHd (31): IUI op 03-12 (na gonal-f en pregnyl)
    Muurbloem: bezig met 1e IUI.
    Noesje 1e IUI 9 juni mislukt, eventjes pauze
    Nuage: 3x IUI mislukt. Voorlopig even pauze.
    Pearl29 (31, in feb 32): 1e iui clomid (9 nov. '09)ZWANGER
    Puck1234: 1e IUI in eigen cyclus juni/juli (mk met 9 weken)
    Qweenie: 1e IUI 11 november 2009 mislukt. Op weg naar 2e IUI.
    Robing: 3 x IUI in eigen cyclus mislukt nu 1ste TP cryo
    Riv: 1e, 2e, 3e, 4e(vmk) en 5e IUI mislukt. Op weg naar de 6e IUI.
    Seat: mogen we verder met IUI nr 4 of starten met IVF???
    Sen: 1e iui mislukt, 2e iui zwanger (vmk),3e iui zwanger!
    Teddy13 (35 jaar): bezig met 6e IUI
    Timon (34 jaar): Na 2 IUI door naar ICSI
    Traantje: 1e, 2e en 3e IUI mislukt, IUI 4 op 10-9, clomid 50 en pregnyl
    Willemijn: 1e en 2e IUI mislukt met clomid 100 mg en pregnyl, 3e IUI met puregon nen pregnyl. Nu eerst de duivels opwekken met provera..
    Zeehondje: 1e & 2e IUI mislukt, op naar de 3e IUI.
    Zonnetje1980: (29) 1ste iui 3 dec

    HET WACHTBANKJE

    Dopey: Testen vanaf 2-12
    Be Happy: Testen vanaf 11-12
    Ladypink: Testen vanaf 11-12
    Brabbel: Testen vanaf 15-12
    Ineke1983: Testen vanaf 17-12
    Milk: Testen vanaf 18-12
    zonnetje1980: testen vanaf 18-12


    ZWANGER DOOR IUI!!

    1e IUI: Draaimolen & Misslayla & Jea & Bengel & Aurelie & LongingtoBe & Marije1980 & Marientje & Nursy & Hannelore & puck1234(mk na 9w) & Marieke1610 & Pearl29 & Lauw & Angelica
    2e IUI: Aurelie & Zonneschijn & Jannes & Nic79 & Waarom & Ollebolleke & Vruchtje24 & Marooz & LizaM & Sunnycloud & Penelopea & Caecilia & Sen13 (VMK) & Germini & Djaar77
    3e IUI: Jalena & Enise & Funkie (vmk) & Kiezelsteentje & Sen13 & Linda73
    4e IUI: Natasja & Marisha & Nataly & 10uss & Jinky & Funkie (weer vmk helaas& Dopey (helaas ma 10 weken) & Giegel (helaas vmk)
    5e IUI: Otter68 & Mariel77& Franka & Stitchie & Marsim
    6e IUI: Hippel & Cilianne & Sooner
    7e IUI: Funkie
    10e IUI: Mandy80
    Zwanger in Rustronde: Jale & Meisje0123 & Roosje83 (wel medicijnen) & Anouk (helaas weer mk)& Nikkie & Hanneke78 & Ilonaa& seat(helaas vmk), bijltje77 (zwanger in zomerstop met clomid), Giegel (helaas weer vmk)
    Zwanger na stoppen behandelingen: Marieke21
     
  19. sjan

    sjan Fanatiek lid

    Oct 1, 2008
    1,934
    1
    0
    Administratief/CRM medewerkster
    In Brabant

    Ik heb me ook toegevoegd.
     
  20. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    4,405
    11
    38
    in mijn huisje
    Zo weer even alles bijgelezen:

    @duivinnetje: balen dat je ongi bent geworden. Hier ook geen megazwemmers hoor. Bij ons willen ze graag samenplakken.
    Ik zou de mex griepprik niet halen. Zover ik weet mag je trouwens 8 weken niet zwanger worden. Dit staat op de site van het ministerie van gezondheid. Heb er daarvoor ook voor gekozen het niet te doen (krijg hem ivm met werk). Succes met de volgende poging.

    @dopey: hoe is het ermee? Weet je al wat.

    @be happy; nog 3 dagen geduld voor je. Hopelijk voor jou wel goede berichten

    @babii: welkom hier. Tip voor bij de eendebek, beetje zuchten en hoesten. Dan schijn je te ontspannen en het minder te voelen. Geen idee of het helpt voor je.

    @marnat; hopelijk wordt je snel geholpen en dat voor jou 2010 een mooi jaar wordt.

    Volgens mij is je cyclus bij iui inderdaad anders. Is een kunstmatige cyclus.
    Hier hele dag al beetje last van misselijkheid. Maar ja dat kan ook van mezelf zijn of de hormonen ben ik bang.
    Zal nog 1,5 week geduld moeten hebben.

    Hopelijk ben ik niemand vergeten verder om succes te wensen.

    Knuffel van zonnetje
     

Share This Page