April 2010 mama`s

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door spriet, 24 jul 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    als jullie er zijn:p
     
  2. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Mooie buik!!!!! En ook mooie kleding hahahaha....ik loop nog in mijn schoonmaakpak.....voel nu ook de drang om er iets aan te gaan doen!
     
  3. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    janne mooie buik hoor

    owja ben voor de verandering 3 kilo aangekomen
    natuurlijk eerst 2 afgevallen en nou sta ik een kilo boven me start gewicht maar van de 64 naar de 67 is wel heel veel :p
     
  4. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Ach, dat komt ook omdat je nu minder in beweging bent, niet druk om maken ;) die kilo's gaan er ook ooit wel weer af, en anders maar niet :D

    ik zit hier echt debiel bij hoor, hahaha. een oranje rood fleecevest, geen gezicht... en een trainingsbroek, en ik heb mn haar nog niet gedaan, ben 2 keer buiten geweest vandaag en heb toen mijn petje opgezet... ga zo mn haar wel doen hoor want ik moet met de kids naar de stad om een boek te halen. Ze mogen bij de kinderboekhandel een boek uitzoeken voor de nieuwe schoolbibliotheek, leuk idee maar wel irritant dat je daarvoor helemaal naar de binnenstad moet... nou ja, dan kan ik ook wel ff naar prenatal, die zit er practisch naast.
     
  5. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    hihi het gaat er idd wel weer af
    maar vond het wel grappig omdat ik dacht dat me weegschaal kapot was :p
     
  6. Janne87

    Janne87 Fanatiek lid

    17 jan 2009
    3.051
    0
    36
    Ik maak me niet echt druk meer om die kilo's (tenmintse, nu even niet, mijn hormonen vinden soms iets anders :D). Bij mij gaat het in sprongen, eerst ineens 3 kg erbij en dat bleef héél lang zo, toen ineens 2 kg erbij en dat is nu ook al heel lang zo. Ik vind het wel best hoor, het gaat er wel weer een keertje vanaf.

    Haha, napoleon, jij hebt een goede stok achter de deur voor je haar. Ik ga me altijd zo muf voelen als ik te lang met duf haar loop of dat soort dingen, het liefst spring ik meteen in de douche als ik uit bed kom (vroeger niet, toen liep ik uuuuuren in mn pyjama;)), maar ja, als ik ga verven doe ik het liever erna (ik ben zo'n kliederaar altijd).

    Ok, ik ga er vandoor, tot later!
     
  7. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    @TM: fijn dat het allemaal goed is! en dat ze nu even goed gaan kijken wat er aan de hand is!

    @janne: mooi buikje hoor!

    @ehm.. ik wilde nog iets zeggen....

    @hier: wilde ik weer een buikfoto maken, weigert mn fototoestel, zo dan maar met de spiegelreflex doen dan...
    heb net mn laatste gedicht af... pff heb er 7 gemaakt... (jaja beetje laat, maar wij vieren het pas morgen ivm werk van mn broertje (is kok) )
     
  8. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    doegg janne

    ik kan ook uren in me kloffie lopen
    heb meestal me dochter dan wel aangekleed
    en zo niet dan gaat ze smiddags weer in de pyjama naar bed en kleed ik haar erna aan

    ze is trouwens zo lekker ondeugend:D
    geniet nu echt van der
     
  9. smile17

    smile17 Niet meer actief

    @janne mooie buik hoor!

    @TM gelukkig was alles goed met de kleine maar doe maar lekker rustig aan en laat je niet gek maken door je werk. Je kan gewoon niet werken en hoe zij dat oplossen is hun probleem jij gewoon lekker rusten en van je kleintje genieten
     
  10. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
  11. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
  12. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    zoooo fotootjes even gespamd, ik ga er nu vandoor, moet nog even naar de stad en daarna naar fysio... tot later...
     
  13. sweetcandie

    sweetcandie Fanatiek lid

    29 jul 2006
    2.564
    0
    0
    Belgie
    Mooie buik surf...
     
  14. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    @janne, maar ik heb dan ook kort haar ;) Ik spring ook meestal onder de douche maar vanmorgen sliep meike dus nog dus toen dacht ik, dan breng ik de kids naar school en ga dan nog ff tukkie doen. Ik heb ook wel eens gehad, gedouched aangekleed en toen begon meike te brullen, de kids werden wakker dus daarmee bezig, en toen we naar school gingen en ik in de gang langs de spiegel liep zag ik ineens dat ik mn haar nog niet had gedaan :-O

    Leuke fotootjes surf
     
  15. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    ik ga dr ook vantussen... ff onder de spuit en de kids halen, naar de stad... en daarna ben ik vast weer bekaf....
     
  16. kleintje84

    kleintje84 Fanatiek lid

    11 jun 2008
    1.910
    0
    0
    Verzorgende i.g.
    Beverwijk
    @ Ingrid
    Ondanks dat het een droevige dag is vandaag
    wil ik je toch feliciteren met je verjaardag.
    Maar bovenal veel sterkte vandaag !

    @ TM
    Das schrikken zeg !
    Fijn dat alles goed was met de kleine.
    ben benieuwd maandag !

    @ Janne87
    Mooie buik ! :)
     
  17. sweetcandie

    sweetcandie Fanatiek lid

    29 jul 2006
    2.564
    0
    0
    Belgie
    Haha napoleon, ja dat heb je als je het druk hebt. Wij hebben soms niet eens tijd voor ons zelf. Het is altijd jagen en jagen.
     
  18. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland

    Mooie buikfoto's! Die met dat eendje is liefffffff!
     
  19. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    TM: nou ik ben benieuwd naar maandag! Gelukkig word je
    nu doorverwezen! En wat goed dat je naar de HA gaat! Zo zorg je
    ervoor dat je sterker in je schoenen staat met zoveel
    specialisten achter je!
    Van 64 naar 67 heel veel?! Hallo, ik ben al 8 kilo aangekomen!

    Janne: mooie buik!!! Wat een leuke oranje accesoires!
    Napoleon: leuk ff bij de Prenatal binnen wippen!

    Surf: gezellig sint vieren.. Beter laat dan nooit!
    Leuke en mooie foto's, vooral die met dat eendje!

    Hier: net ff bij schoonmoeders geweest, ik heb de dagelijkse
    hoeveelheid koffie weer binnen! Hahahaha!

    XxX
     
  20. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Haaaaaaaaaaai hier druk aan de poets geweest en zoonlief krijgt hoektanden....heeft nu al zijn derde schone romper aan! Haha...aaaaaah en ook een hele rode wang.
     

Deel Deze Pagina